Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Al je že dobro jutro?

Al je že dobro jutro?

Hmmm…kaj praute,men se nič več ne spi.Odspala sem svoje,sem budna ko zajc.Zunaj še kar sneži,v hiši vse tiho le pc rožlja…..a je še kje kdo,ki luta po gmajni?No podnevi se mi bo pa spet mešal hehehehe,kaj čem al me luna nosi….:))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Tkole muca sem jaz v petek zvečer bluzila po netu do 02.00 .
spat pa ne in ne…
včeraj so me tačke bolele , pa sem se spravila prej na počitek..
Luna ? Mar je luna zuni ?
Ne vem , je pa lepo v tišini večerni , ko vse spi doma , imeti svoj mir…za svojo dušo.

Ojla jutro…..ma sem bila skoraj celo noč pokonci.Jep zabluzila sem ja…
Tam okoli 5 ure sem se obrnila na bok in malo zaspala….
Zunaj snežii..ma ej luna sem pa kar tko rekla veš…..Ob taki čudni uri hodit tukaj gor po gmajni,je res čudno…..:))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Nič ni čudno muc v življenju .
Vse ima svoj smisel…
Verjemi zajčku :))

Tuki pa ni snežilo ):
Ni snegeca in ni snežaka..

Uh pr nas še zdej mede….:)))9
Jest moram pa po kruhka v trgovino….ma se mi nič ne da…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Uha, ma jaz grem tudi zdejle u špar btc..po agrume :))))))))))

heheh kako sva si enake…:))) Pol pa fruštik,pa kuhanje kosila..pa kaj vem kaj še vse…Oki čau čau…se pšemo..ko pridrvemo…)))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

yap, isto je, ja !
se beremo potlej..

uha, kako nice je vse skupi :))))))))

Oja, muca, sama si ga zamesi, je najboljši
in hišica takoooooooooo lepo diši, ko se peče!
Pa potem tista skorjica in učke od micenih bitjec,
ki čakata, da dobita z malsom in marmelado namazan
pravkar spečen kruhek !!!!!!!!!!!!!

Aja, pismo, dobro jutro vsem!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

OOo Marijaaaa ja ja znam jest tud speči kruhek..ampak mam tolk preveč dela z ostalo peko peciv in kolačov ,pa potičke..da ne utegnem še kruha pečt.Drugače pa mam domačo mokco z mlina-dve soti tako da mamo doma na lagerju zmeraj mokco za kej takega….Se pa strinjam domače je slajče,boljše…mmmmmm
Kot sem rekla preveč je dela okrog te okrogle letnice,tko da..kaj čem sem šla kar v trgovino….:)) Pa drugič…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ej muck muj (moram kopirati mojo prijateljico
Niobo, ker drugače ne znam vsega tako lepo
povedati), mislim si, da so tvoji domači vsega
dobrega od tebe deležni sto na uro.Če se
samo spomnim in če samo pomislim na tvoj
trud in tvoje pričakovanje in tvojo željo ustreči
gostom in zajčku in meni, me kar slaba vest
prime. Ne vem, če sem se ti kdaj dovolj zahvalila
za vse dobro, ki sem ga bila deležna pri tebi. Za
dober namez s pečenim toplim kruhkom, za dobro
“okajeno” in na specialni način pripravljeno postrv,
žal sem jo zajčku razrela bolj tako, da je imel veliko
dela, jaz pa nič, ha, ha, ha,! kar kaže samo to, da vem,
kaj je dobro,anede!

Muca, bog ti polončka še enkrat in še ……… kdaj!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

He, he Mariči.
Ve, muca kako hvaležni sva ji za vse !
Uha, zdaj pa vsi vedo heheh, da me tko crkljaš, da mi e papo na talarčku razrežeš , da zajči papka . A meni je bilo tako lepo !!!
Moje, moje !

joj muca .. dej še mal pospi no … al pa men šenkaj dodatne ure spanca :)))

barbi, smo rekli žur do jutranjih ur , ne pa spat !

cmoka hej B.

Oh pismo rosno, sem naredila šmoren,
anede? Sorči!, Sorči!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Šmorn , to je vendar nekaj strašn dobrega .
Al kaj .

Jest ne moooooorem več neč do zjutraj .

Lahko noč .

Šmorn je nekaj najboljšega, je nekaj, kar
se lahko je posladkano ali neposladkano
in neposladkano zelo paše h krompirjevi
solati, bela cesta, kar lačna sem postala …..

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

heheh vidve moje avšike..:))))))******
ma je muca do zdejle en mal pacala,pa preizkušala nove recepte.Ma jutr moram svoje babe v službi nafutrat..kar 30 jih je..tko da sem pekla do sedaj..med drugim tudi dve smetanovi torti obloženi s sadjem…borovnice in pa breskve sem ruknula not..Tko da ko se naslednjič snidemo boste poskusile a ne?

kaj čem..rada pečem,rada kuham..rada delam vsega i svašta………..
še raje pa pogostim moje moje…::))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close