Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nova tema…

Nova tema…

… tako B. je malo brala za nazaj… ker že nekaj časa ni bila na forumu je bila odklopljena .. zdaj pa se javljam po ADSL-u yesssss :)) … in … pokorno javljam sledeče …..

1. MUCI želim vse naj naj naj za njen okrogli rojstni dan … da še naprej ostane taka muca kotj o poznamo …!!

2. kaj se dogaja z gmajnico … ste vsi lepo opisali napisali, razložili …. B. pa samo dodaja .. da enostavno v življenju so vzponi in padci … Mariči je to izlila na papir … saško ful lepo obrazložil … Jani kratko in jedernato zadel bistvo … Zajči je itak sonček … jaz pa tako kot Nioba …. vedno vse zamudim:))))) …se pa absolutno strinjam z Muco… kdaj se bomo kej dobili …B. si z velikim veseljem vzela frej večer za žur zvami vsemi !!!

3. … pri nas je zadnje dni vse pikasto in srbeče … miško je namreč staknil norice in tako bom kar nekaj dni doma … nič ven nič nikamor… če pa kdo želi … pa naj pride k nam na…norice :)))))

tako … za enkrat bo dovolj … zdej grem delat zajtrk za moja dva fanta… ki se še veselo crkljata pod koutrčki :))

B. vas ima vse rada …če je na forumu ali ni… če ste na forumu ali niste!!!! TKO !!!

cmokce vsem !!!!!

B.

Baaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrrrbiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii****************:))))))))))))))

A pol ste vsi nori? heheheheheh Kullll!! Pr nas smo to eni že dali skozi..ta drugi pa še mora……Je pa res,da teh otroških nalezljivih bolezni pri nas sploh ni…To mi pa ni všeč..ker je treba dat skozi vse to čim prej!

Hvala za čestitke..itak greš zlo hitro za menoj tudi na okroglo mojo cifro……heheheh ti vrnem :))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Čau B .

yap , pogrešam te :))
sonček sem hehehe..ma se mi zdi , da sem postala nočna mora za marsikoga ..

Hej B. rula ADSL a ?
No , evo resnice …..mislim nate :))))))))

cmoka
zajči 🙂

nova
Uredništvo priporoča

Sem z noricam , pridem ponje in vse odnesem
na bolniško , k si dopusta ne morem prvošt .

Barbara , pogrešam pa kakšno slikco od tebe …. ponavadi
si nam same lepe limala .
Dej , riši še .

Pozdravite se hitro .

ma ja muca vsi smo že nori :))) in sem vesela da jih je dobil … drugače pa ja … grem za tabo .. dvojka se nepreklicno poslavlja … ojoj … še malo :))))

… nikol si nisem mislila da mi bo za dvojko hudo :)))

B.

haha .. nočni sonček :))))

ja zajči sej bi jaz tudi rada več ga biksala tukaj po netu pa ne gre :((( sej bo bolje .. enkrat 😉

ADSL pa res rula ja … predvsem je ok ker ni treba skos konektov na net delat … pa brzina je tudi … .. yesssss 🙂

tudi B. ful misli nate veš 🙂

.. evo nioba .. lepa slikca zate :))) če bo ratalo … 🙂

noric si pa ne želi kej preveč … naš tamal je kar bogi :))

papa … B.

ja itak da ni ratalo :)))

glej .. tole sem ti poslala 🙂

Barbara, hvala za tako prijetno in simpatično
popotovanje, iskrena hvala. Morali ste se imeti
čudovito in zagrabila me je želja po tem potovanju!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

verjem,da ni nič drugače..ampak nikoli dvojke več ne bo..to je res….aja pa tudi trojke pa ničle ne…heheh bo pa samo še 4 heheheheh:))) Super tolažba kajne…ampak zdej sva kul babe..hehehe:)))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Barbi, najhitrejše okrevanje tvojemu sončku, tebi pa.. da bi se ja še kej oglasila tuki pri nas :)))))

lubčka!!!!

Jani je zdej čist uničen in jo počasi roma spat.. ura bo kuj spet 4 :)))

in spet enkrat se ponujam za šerpo na tvojem naslednjem potovanju :))))))))))))))

kot fotograf, ker na nobeni sliki ni mamice ;))))))

Hvala Barbi .
Tole je pa nekaj najlepšega .
Viš zato , ravno zato bi norice vse odnesla, ker bi jih laže
prenašala , kakor takile ubogi majhni lubčki naši .

uhhh ura bo čez slabi dve uri 4……Ja a morte tud še zalivat?Bogi bogi…..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

muca, ja še skos zalivamo, danes bomo pa še kidali :)))))

je, je že jutro.. sicer ne tako dobro 😉 ampak.. ga bomo preživeli :)))

Oh Hudiča no…….ampak ste pa od sile res!
Pa kdo vse v tem sodeluje…ste prostovoljci…al tisti zavedni ki dihate s svojim krajem in ste ponosni na tako veliko fešto,zato delate s srcem in promovirate svoj domek…aa?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

uh Mariči … sej ni tolk težko veš … sam odločiš se .. pa greš pa je :))

no … tko nekako 🙂 … ker mal časa si je treba vzet … pa vsaj za avionsko karto mal prišparat … pa je 🙂

B. tudi sanja … kam bo spet šla :))))))

… in ja imeli smo se super super .. predvsem zaradi tamaučka … vsi so ga oboževali in tako posledično so morali imeti radi tudi naju :))) vsaj tam kjer smo se mi klatili pač niso navajeni belcev z otroki :))) blondinčki … to je za njih nekaj čist nadzemeljskega :)))

B.

.. Jani … B. ni kej preveč fotogenična :))) drugače pa te vzamem sabo čist kuj :)))

.. ja nioba samo baje tamaučki velik lažje te zadeve prenesejo 🙂 … ma zdaj je že dobro .. so se naredile hrastice ki ne srbijo več .. in tudi mali nima več vročine in sploh je že pravi gusar .. če samo pomislim na to .. da bomo še ves teden doma … uh uh … sej nam bo zlezel čez glavo :)))))

vračam lubčka !!!

B.

zmenjeno :)))))) bom jest kupil filme :)))))

heheh no še na k mi je tem podobna..:))) Kulll mucase tud sploh ne mara slikat in na sliki izpade ko ena..aaaaauuušaa:))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

… joj :)))
Kot lepo pravi Barbi – tudi jeaz pridem več ksno in vse zamudim :)))
A okroglo da je bilo ?
No , jaz ti želim še veliko ponovitev teh okroglih – in naj bodo okrogle v vseh lepih pomenih te besede :)))
Muca , vse naj , naj , naj , naj , naj …. ma @!#$ , danes nimam besed , sem še pod vplivom enega drugega branja 🙁

Nikita misli na muco , še posebej takrat , ko se spomni , kako je lepo it na Bled … in si želi tja , za par dni …

New Report

Close