Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek vsem gmajnarčkem….

vsem gmajnarčkem….

moji trenutki tukaj v službi se iztekajo… vse tja do torka. Ne vem, koliko bom lahko v teh dneh z vami tukaj… zato vsem skupaj …

Preživite kar se da krasen vikend, veliko lepega vremena, veliko lepih trenutkov in v torek… se pa spet beremo 🙂

cmoke vsem puncam, fantom pa zauh :)))

Jani

p.s. če se slučajno kdo odloči priti na Soriško… da ne bi slučajno pozabil priti do mene 🙂 Me bo že dobil 🙂

Jani , uživaj na snegecu :))
Lepo , lepo se imej !

Ta prav Severnjak gre na snegec pa sončka ne de:)

škrat tud zdele leti, pa prleti ku sneta skira
se ne ve kedaj ne de

lepo se imej snežko-snežak:)))))))))))))))))

uživaj , pa ninaj :)))

Blagor se tebi

Uživaj, uživaj in uživaj

Jani, ZAUH

Pismo, Jani, ej, kolk bi se jaz spuščala po tej
“tvoji” progi. Jaz ne pridme k vam, pridejo pa
“naši”, zato pazi, da ne omeniš, od kje se poznava!
Pazi, drži se!

In veliko veliko uspehov, saj je bil vloženega veliko
tudi tvojega truda in želim celi delovni in organizacijski
skupino – VSO SREČO IN OBILICO UŽITKOV IN VESELJA!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

OOO Jani…a se bliža dan D….Ma upam,da bo plačilo za tvoj trud v vseh teh dneh in nočeh zadostno…Ma držim pesti,da uspe..sicer pa kaj ne bi sej ne dvomim…
Bolj malo verjetno oz.skoraj me ne bo zaneslo tja na Sorško…no zaneslo pa me bo večkrat z mislijo nate in na vse fante,ki so se s teboj vred trudili ……………Fest bodte tam gor!!1

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

muca.. hvala za lepe želje 🙂 Tud tuki bodite fest…. včasih smo rekli.. pa kakšen pir namesto nas spijte :))))))

Dobro jutro muca :)))

Heheh ja pir!…Ma glej da kak šnopček za preventivo rukneš…da te pogreje pa na nas spomni..heheheh
drži se res!!
Brr ne bi jaz v tem mrazku pa še na sneg..uuuu k sem bolj zmrznjej tip..mam skoz noge mrzle..aha pa nosek tudi!!******

Ni hujše,kot pa če te zzzzzeeeebe..muca ne mara da jo zzzebe…brrrrr

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close