Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek alo, alo…

alo, alo…

aj šel sej tis onli vens: dobrooooooooo jutroooooo:)))))))))))))))))))

Je bil škrat bil spet nepopravljiv optimist pa je mislu dons bo pa ta prvi (ma nkokr ne rata ne de-ne smem delat računa brez krčmarja – v našem primeru brez muce;-) cmoka telele naši ranoranilki, kufe je pristavljen jaap.

Pokorno javljam da smo v Butalah zamenal noč za dan, še malčk pa bomo
sploh nehal spat…doniš… Kva bomo šele poli klever:)

V prestolnici sem na poti do službe srečala samo en smetarski voz pa en petrolov kuriln oljčk ne de… Megla pa kakor v rogu (bi djal Krjavelj)..

Ma bo škrat do ene desetih na delovnem mestu pol pa damu pa pod kovtrčk yeeeees:))))))

Ergo lohka rečem tu sem = Vaša sem do 7.00 ure pol pa spet u ilegalo,
teška je naša “proletarska” ne de

meglenga cmočka jutranjga (haaaaa rataloooooooo)

Jutro !

Joj…joj..spet nisi spala niti par sekund…

sem spala sem – zdele:)))))))
škrat pršu enkrat sred noči v gmajno-a gmajna spi spanje pravičnega ne de;-)

ni panike grem čez dobre tri ure šlafat-ko bojo šli drugi na malco, grem jest damu.

zajčk zajčkast namest da bi me pohvalil ker sem se ortoooo zgodi uspela pofočkat, pa neki žnaraš:))

sej ne žnaram no. Ampak prvo na kar sem pomislila ko sem ugledala tvoj podpis je bilo : Ojej, že spet bo še bolj utrujena in sem te že videla sklonjeno, saj ve kako to izgleda..
Ja, morda se bo komu zdelo čudno ko nas bere od drugje , ampak nekateri tuki še imamo čustva .
Tkole , zdejle me pa par minutk ne bo , grem kužka za fogel odpeljat .))))

Ampak vesela sem te pa OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO, ja veš !

:))))))
bolje pozno kot pa nikoli ne de;-)
zajčk zajčkast zdelele grem pa na kufe pol pa pridem pogledat če se je še kdo zbudil ne de
Cmoka

oj severnica 🙂
Kaj se majo pa eniiiiiiiiiiiiiiiiiiiii dobro matr.. ob 10 domov pa pod kovter :)) Ok, veselo dopoldne pa odpočij si :)))

aja, dobro jutro :))))

jutrček Severnjak;-)

še mal pa bo lahko noč 🙂

Kwoha boha si rjekla ?

da bom sam 1x povedala:)))))))))

Ma ja no sej, ku mam kompas poli
Bruskotu lohka tud 2x če če;-)

New Report

Close