Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Lepo nočko….

Lepo nočko….

Še lepše sanje…….

******NOč::::::

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Nočko***

Mirno nočko, zajček!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Enako Mariči !
Toplo se zavij in lepo ninaj…
bo zajček štel ovčke tudi zate…
backi puhasti…1, 2, 3, …..

Kwa spat, kwa spat…

Meni se je kurjava sfizila, zdej pa cakam vodo, da se digne na ćetrdeset stepeni, da barem malo zagrijam noge….

ha, ha, kaj mi je čudno ko si tu :))))))))))))))))))))))))))))

Ja ej…sej je meni še bolj…

Imam eno kombinacijo dejavnosti…kurim centralno, ker nas ni blo cel dan, pa je crknila…pa ker sem škrt kurim drva in nočem nafte zakurblat…poleg tega iščem po netu ene driverje za scanner, ker mi prasec noce delat na XPjih in tako sem zašel še sem vas pozdravit, ker nisem imel dovolj 14 ur v službi časa…

in še tuki moraš zdej pisat na dveh temah :)))))))))

Sašk.. lepo te je bat ob takih urah.. od doma :)))

brat’.. ne bat :)))))))))

ja, bat se ga nam res ni treba hahahah..

Ja…bom ti proval neki poslat ker iz službe ni zneslo.

Tudi vas je lepo brat…doma !

Ojej ojej..a ste uro zgrešil,al pa meni narobe kaže..hmmm…?????

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Nak, nič ti ura narobe ne kaže, fant se je
“doma na novo opremil” in zdaj od doma
ordinira!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

:)))))))))))))))))))))))

ja Saško, in ko to ugotoviš, maš marsikakšen večer za iskat nove drajverje :))))

New Report

Close