Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Primož v Oni !!

Primož v Oni !!

Sem glih z banke….po poti škilim v Ono in noter vidim dvostranski inteview z našim vrhovnim “gazdo” Primožem…

Če vas zanima kako možakar izgleda in kaj ima povedati si pejte prebrat.
Je full zanimivo.

Jaz pa nazaj v ilegalo pridno pisat….čau !

Seve…puncam cmoka, fantom zauh!

Odlično Saško !

Rešil čast gmajne, bili smo prvi .

Primož , super :))

članek preberite vsi , kaj boste naredili s sliko , pa vam pove sam vrhovni komandant hehe..

lp Jana

uh.. bo treba obiskat mamico, k ima delo naročeno, da bom lahko prišel do One, da bom lahko prebral .. o vrhovnem :))))

dobra zlata mama

Heheheh jep..Primož pa fejst zgleda..aham…:)))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Hmmmmmm, no ja! Povem po pravici in iskreno:
ni tako, kot sem si predstavljala! Govorim o videzu,
ki glede samo ne “virtulano poznanost” odstopa
za kanček v stran, a v +stran! Glede na njegove
energične replike, “njegovo tiho in sveto jezo”,
sem si šefa predstavljala nekako takole: malce
oglat obraz (ne bi zdaj, kje in kako oglat, ampak ……
malce oglat!!! prav??), brada rahlo poraščena in
zelo gosta, kar daje videz “hudosti”, frizura, no, ta
me je najbolj presentila: našega Primoža sem si
predstavljal s tako “ihtavo” frizuro, ki jo je malce težko
ukrotiit – to pa pomeni, goste črne lase, malce daljše,
kot bi bilo potrebno in hudo vihrajoče v njihov lastni
“svobodi bivanja na glavi”, kar pa je daleč od dejanskega stana.
Torej, ihtavi vihrajoči lasje odpadejo, še vedno pa mislim, da ima Primož čiste plave učke in tisti začudeni pogled nad sranjem na tem svetu, ki ga z vsem svojim bitjem izkazuje na sliki na drugi stani. En sam vprašaj, vključno z držo telesa!

Ampak, na splošno – sehr zadvoljujoča pojava, imaginarno sploh, virtualna predstava z oceno +9 (heh, govorim o tistih ocenah, ki sem se jih “nadejala” zadnji dve leti, hi, hi, hi, hi!!!), mislim pa, ali bolje rečeno – skoraj sm prepričana, da oceno +10 skriva šefe v …………. žepu!!!!

Nasplošno – sehr zufrieden !!!! Btw., da ne bi niti govorili o vsebini dveh strani intervjuja!! Ha, ha, ha, ha!!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Mariči…hehehe

Crkavam od smeha :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))99

Totaly in style , yap :)))

Čau in nočko!

marija,

tole pa je bil opis 🙂 ali pa oris, kakor vzameš. Kar se pa slike tiče, saj veš kaj računalničarji znamo narediti z slikami, popravljamo, retuširamo, oblikujemo. Mogoče pa imam lase in oglat obraz ter brado, samo da smo malo korekcij naredili….

No ja šalim se. zagotovo gremo na kavico in tortico

primož

Srečnga pa zdravga!!!

Ja, Primož, tudi moja opisana in orisana
imaginarnost sta bili mišljeni v šali, vendar
upam, da si jo prav razumel, ker je bila mišljena
le in zgolj dobro, nikakor zlonamreno. Nimam navade
o človeku grdo govoriti, sploh pa ne o “naznanem
znancu”. Pri tebi je bilo pa tako: ko so se vsi razpisali
o tem, kje si in kaj si povedal, sem bila nemalo presenečena. Na tako zanimiv način se namreč nisem še z nobenim s foruma spoznavala in bila deležna še nečesa več, kot pisne virutalnosti. Zato sem svojo “zadrego” in “presenečenje” pač izrazila z mislimi, ki so mi prve napolnjevale moje sive celice, je pa izpadlo malo šaljivo in hvala ti Primož, da si to šalo razumel. Na kavico s teboj pa, hm, zdaj, ko te še poznam, rade volje!!! Ti pa moram priznati, da bom seveda tudi jaz sama deležna šale s tvoje strani, v to sem prepričana ……….

Ja, srečnga pa zdravga, to pa ziher, k’ je najbolj qul!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

marija

seveda razumem šalo, še bolj kot si lahko misliš. Porok Jana 🙂

prav vse rad preberem, pa naj bo še tako grozna kritika, samo kritika ti lahko pvoe, kaj bi naj bilo še bolje.
Šale pa morajo biti sestavni del dneva, drugače ne bi več dolgo delal to kar delam.

Saj bom tudi jaz presenečen ko te srečam .)

je pa vedno zanimivo, spoznavati človeka preko neta. virtualnost je vedno lepa in zanimiva in seveda prav zabavna.

se dogovorimo za pivo, samo da vidim kaksno bo kaj vreme.

primoz

Srečnga pa zdravga!!!

Čau Primož !

Hehe…ja , sem ti in ti bom porok..
By the way , THX za vse zadnje dni..
ti si the best !

..tudi takrat , ko si sitenca :)))

Evo , na tole so pa opozorili zdajle mene. Nisem videla , ampak sem zdaj vesela ko sem prebrala. Pa limam tuki še za ostale moje gmajnarje.
Hvala Primož ! Ker si napisal tako kot je res .

Avtor: Primož ()
Datum: 07-02-03 09:57

Katarina,

tjaven dan je prav lušten forum, recimo jim gmajna, kjer so se našli sebi podobni in se imajo lepo, ter nihče ne govori drug čez drugega in to je tisto bistvo. Zato bi naredil še en forum, pa naj se najdejo tudi na tem sebi podobni. in tako bo skupnost srečna in vesela, nobenega kreganja in pregovarjanja. tak je ta naš svet in tak bo tudi v prihodnjih 500 letih.

New Report

Close