Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Gaia + Gabriel….vse naj naj !!

Gaia + Gabriel….vse naj naj !!

Pozdrav klapa !

Sem vzel nazaj svoj nick, ker sem jezen na Tonyja…že štirje deli nove sezone, pa ni še nobenega koknil, pihnil, pospravil, še nobene nove bejbike ni ujagal in sploh se neki preganja samo okoli hčerkinega šolanja, žene, investiranja v vzajemne sklade in podoben drek.
Totalno sem pissed off :)))))))))))))

Ha !

Tole se pa ne zgodi ravno pogosto, da imata dva od klape na isti dan RD, vsaj če se nisem kaj pošteno zajebal, kajneda :))))

Torej jutri, ko vas bo večina poštenih tole bralo, 3.2. sta privekala na svet naša Gabriel in Gaia!

Najprej tebi Gajči….
Full sem bil vesel, da sva se našla tu….dve istopoklicni trobili, ker nikoli ne veš kako zna prit prav “veza” iz profesije.
Kasneje sem odkril še zanimivosti, da ne bi napolnil eno stran z njimi.
No….nič čudnega….L67 smo bili pač klasa zase, a ne :)))))))))
Kaj ti želim za tvoj praznik?
Da bi končno najdla tisti avto, ki ne bi zadovoljil le zahtev po vratih, prtljažniku in podobni navlaki, ampak bi ti tudi legel na dušo….želim ti čimmanj preglavic z moškim spolom, predvsem tistim iz Ukrajine, Rusije, Uzbekistana ipd….čimmanj razbolelih nožic in ostalega mišičevja na kakih športnih udejstvovanjih in čimveč gobčnih postov in mailov, takih v tvojem stilu. Pa seveda močnop upam, da te spoznam tudi on-life, ne samo tako preko drata. Cmokov pa….kolikor rabiš ! Vse naj.

Gabriel !
Težko bi našel kako dovolj pametno in globoko besedo, da se bi izrazil tako, kot si to želim. Včasih se pač ne da, naj se še tako trudiš.
Vesel sem, da poznam človeka s tako širokim obzorjem in dojemanjem sveta, kot je tvoje. In tako duhovno bogatega in poglobljenega.
In da ob tem ostajaš preprost fant, po obnašanju in image-u.
Bil si en izmed jezičkov na tehtnici, ki je v moji glavi premaknila razmišljanje v smer….da mogoče ne bi dočakal penzije v tej službi in hvaležen sem ti za to. Kot še za marsikaj drugega kar niti ne veš.
V novi službi ti želim čimveč uspeha, rasti in zadovoljstva obenem.
In tudi srečo, vsaj na tistem delu, ki te bo vodil v Damask in Kairo.
Srečno, prijatelj dragi….

PS….kakšno pečenico pa le prišparaj…mogoče se pa res oglasim, he he :)))

Pismo, sem imela že toliko vsega napisanega,
sem se preselila nekam drugam, pridem nazaj,
ničesar več. Bom skušala ponoviti, če mi bo uspelo:

Torej, takole: Sašk, pisanje z une strani mi je vrglo
nazaj! Nikar se ne jezi na Tonnya, vse tisto, kar čakaš, ziher še pride, meni lahko verjameš. Če ne pride vse tisto, pridem jaz, in ko te objamem, ti ni več spasa, tako zelo zelo te že pogrešam. Saj vem, kaj porečeš zdaja: ena sitna baba več, ki bo plezala po meni in se slinila. Nič ne de, vseeno si te želim spet objeti in poklepetati s teboj!!

Dalje: slavljencema bi bilo lepo nekaj lepega povedati. A kaj? Če rečem obema takole:

Ob vajinem prazniku poglejta vase – nasla bosta odgovore na vse stvari ……. bi to bilo nekam malo, suhoparno, a v vsem tem je največ resnice, največ tistega, česar obema resnično želim.

GAIA – najbrž sem med redkimi, ki še niso imeli te sreče, da bi te v živo spoznali. Malo kontaktirava, a nič ne de. Vem, da boš že izvedela podrobnosti o meni, če bo to tvoja želja, drugače pa bova na teh straneh gostji, kot vsi ostali. Moja želja tebi k tvojemu prazniku pa je, poleg vsega, o čemer se je razpisal naš Sašk, še tale:

Milijarda let je več kot sekunda. A ker mine, je kot sekunda, trenutek časa! Ujemi ga v dlani, oglej si ga, zaživi ga, tale trenutek, kajti,ko imamo vse, razen časa, radi mislimo na čas, ko smo imeli vse, ker smo imeli … čas! Čas ne pozabi na nas, pride ob svojem času in nam s svojo neprizanesljivo roko začrta prve črte v obraz. Naj bodo črte, ki ti jih bo kdajkoli, danes, jutri, pojutrišnjem zarisal čas take, da bodo dale vsakomur vedeti, da so to črte dobre volje, smeha, veselja in ljubzeni do življenja: naj bodo to črte sreče in zadovoljstva, naj te čas ne moti, ko ti riše črte, motiti pa te sme to, če jih ne riše ob pravem času, torej takrat, ko si srečna in zadovoljna, nasmejana, željna sleherne sekunde milijardnih let, ki jih želiš zažitvti. Vse najboljše, Gaia!

In zdaj še GABRIJEL – eh, fant, ko bi ti samo vedel, kolikokrat me je ponesla misel tja, kjer smo bili pred dobrim letom tvoji gostje, kjer smo jedli klobasice, kjer smo se smejali in bili razposajeni kot najstniki, ko smo samo razmišljali o tem, kakšno neumnosti bi še ušpičili. In v vsem tem krogu norčavih in veselih ljudi je dominirala tvoja podoba s čepico na glavi in poraščeno brado. Da, kot je dejal Saško: preprost mlad fant, a meni je ostala v spominu tudi tvoja pokončna drža, tvoja mirnost, tistih par besed, ki si jih v celem večeru povedal mi še dandanes izzveni kot “udarec na gong”. Poredko se ogalsiš, a kadar se …….. Gabrijel, najprej vso podporo pri replikah, ki jih tako z veseljem prebiram, ko skušaš nekemu inozemcu osvestiti tisto malo spomina in ga spomniti na domovino. In – da ne pozabim, ker nisem prepričana, da bom imela še kdaj priliko videti te in ti v živo povedati: vesela sem, morda celo srečna (saj veš, sreča je za vsakogar nekaj drugega …..), ker sem te spoznala. To poznanstvo mi pomeni zelo veliko. Zato bi ti rada izrekla veliko lepih besed k tvojemu prazniku, a ostajam prav ob tem, ko je treba tebi kaj lepega povedati, brez besed. Čudno, kajne, marija pa brez besed. Da, brez besed, ker jih je v resnici preveč …… a kljub temu nekaj, kar si morda lahko zapomniš in naj te spremlja, kjerkoli boš:

“Tja, do koder je vredno iti, ne pelje nobena bližnjica.” (B.Sills,roj.1929)

Tudi v življenju ni bližnjic za tiste, ki si želijo življenje živeti polno in življenjsko, kajti vedno nas jutro prebuja, dan nas vabi in večer nas sprašuje. In še nekaj, Gabrijel, bodi na vlaku, ki pelje v pravo smer, kajti najbolj neprijetno je sedeti na vlaku in se v mislih peljati tja, kjer želimo biti, pa sredi vožnje ugotovimo, da pelje vlak v napačno smer. Zato še enkrat želja k tvojemu prazniku – bodi na vlaku, ki pelje v pravo smer!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Huraaaaaa za vodnarčke..heheheheh

Vse najboljše obema!!!!

Gaia naj ti žarek sreče sveti z vsakim dnem vse svetleje in vse bolj topleje…

Naš Gabrijel UUU Cmočka na lička,pa močan objem za najbolj-fejst dečkota.jep Da bi še dolgo dolgo vzbujal dvome v ženskih glavah..ali si že oddan ali ne…hehe :)))
Drži se,naj ti vsi ostanemo še dolgo dolgo v tvojem spominu,pa kjerkoli že boš taval po svetu!
Aja..pa da ne pozabim,na čimprejšnjo reprizo tistega 17.11.hmm kterega leta je že blo?? Aaa….
Na zdravje s to tvojo zdravico…
S.Jenko

Zelen mah obrašča,zrušene zidove.
veter skoznje piha
žalostne glasove.
Povej razvalina….
……………………..
…………
In živlenje naše,ki tak lepo teče
Al so naše sanje….
sanje …jok mi reče….

ŠE NA MNOGA LETA!!!!!!****
(Perla)

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...
nova
Uredništvo priporoča

Saško , si me prehitel :))

GAIA , vse najboljše ! ( na drugi strani sem bila ziher prva :)))))
Enako tudi tebi Gabriel , vse naj , naj…

Gabriel , nobene pečenice zanj !! Samo prepečenc in water :))))

Naj še sam zaželim obema RojstnoDnevnežema – obilo pameti in sreče, da bi uspešno vozila skozi vijuge tega našega posvetnega življenja in da bi vsak trenutek izkoristila za to, da bi krepila svoj notranji jaz in uživala v tem kar vama je dano!

Vse naj naj in še na mnoga leta!!!!

Jani

Dobro jutro obema slavljenv+cema. no pa sem spet zadnji. ampak nič ne de.
Kaj naj jaz vama napišem? Saj so že vse ostali povedali. Se pridružujem njihovim čestitkam in naj zapišem takole za oba:

“Bodita to kar sta in še boljša na tem svetu, kajti svet brez vaju ne bi bil to, kar je z vama”

Za kakšno jedačo in pijača se pa priporočam

Na zdravje!!!

Eh Seba, saj nisi zadnji, pa to sploh ni važno,
važno je, da si in ……. ej, lepa je tale misel …..
bodita to kar sta ……..full lepa. Še meni se je
milo storilo, seba.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

uf, ja Sebi…tudi meni je lepa ta misel..
počasi verjamem , da ..

Meni tudi! Se nanjo kar dostikrat spomnim

pa veš še za kako tako misel ?
Uha, ne smeva tuki , je tema za Gaio našo :)) in Gabriela..

Daj se malo kontroliraj he he he

hehehe. ne morem …..

V imenu Gaie zahvala vsem za lepe in tople želje klapi v gmajni.
Saj se prikonekta sem gor takoj , ko ji šamrolce lepo zarumenijo in ugasne pečico..
zajček bi papu…..

Gaji – rokico in naj začuti vse tisto , kar bi ji jaz rada zaželela , pa , žal , ne znam lepo izbirati besed – vsekakor , če še veliiiiiko let ostane taka kot je zdaj , smejoča , zdrava , ljubljena od domačih in prijateljev … je to najmanj , kar si zasluži in naj se ji zgodi :))

Gabrielu – dragi fant , si na drugem mestu , ker si pač moški , dame imajo prednost – ampak , (naj mi Gaja ne zameri ) tisti kotiček v sobici mojega srca , ki je rezervirana za ljube prijatelje , tistega si zasedel med prvimi . Ker si , kakršen si – zato ti ni potrebno želeti nič drugega , kot to , da življenje še zanaprej trdno držiš v svojih rokah . Ker pa je zdravje nekaj , na kar nimaš večjega vpliva – evo , ti ga voščim v polni meri !
( pa da en boš mislil – tudi polno jabolk, klobas , dobrega vinčka , mehkih rokic , ki te božajo , ubogljivih otrok , dobre plače ….. in kar je še teh prepotrbnih dobrin … aja , pa da bi enkrat v živo srečal unga , he , he , zdomca Tommyja :)))

Nikita se zdajle spomnija tistega čarobnega , jesensko sončnega dne , ko je prvič srečala Gabriela …. da ne govorimo o nadaljevanju v unemu vodnjaku ;)))

Tudi od mene čestitke….Uživajta sto na uro…Danes si privoščita vse…Pa veliko poljubčkov želim…..

Čeprav vaju škrat personali še ne pozna se
škrat za vajin RD reži na vsa usta in poje zraven (butalske čestitke ne de) in želi:

* še na mnogo RD
* zdravo telo in polno dušo ne de (full house po butalsko ne de)
* vsak dan vsaj en napad smeha
* praznovanje po vajino
* Pa lbeeeeeeeeeezen (se ve de)

Sicer pa S. itak prisega na št.3 :))))))))))))))))))))))))))))))))))

New Report

Close