Najdi forum

Seba

Seba… A si že kaj poklical Tano? Kaj pravi lepega? So punčke že kaj bolje?

Nise še nič. Pa ti?

Danes je nisem še nič klicala, smo pa klepetale že prejšnji teden, pa včeraj…

Kej zanimivega?

En dan prejšnji teden smo govorile pol ure…Pol veš, da smo si imele veliko zanimivega za povedat. Vsega po malem. Od službe, privat življenja….Je full dobro sogovornica. Res. Glede na to, da sem imela jaz malo treme ali naj jo pokličem ali ne…in sem potem toliko časa študirala, kar naenkrat mi zazvoni telefon in ona kliče mene…Sem ji rekla, da ima »jajca« ker si upa več kot jaz…glede na to, da sem se jaz toliko časa pripravljala na to, da jo pokličem. Zdaj pa ni več problema. Se skozi kaj kličemo.

Vidim. Full dežuje ha ha ha

Kaj dežuje?

Jap. Pa tudi kakšno snežinko vidim vmes.

No….. A boš poklical Tano al ne? Ker če ne jo bom jaz… da jo malo povprašam kako je kaj…

Kar dej jo, jaz jo bom malo kasneje. Mi boš povedala kakšne volje je. Če je slabe jo ne bom.

Sem jo poklicala in je rekla, da jo tudi ti kaj pokliči oz. ji piši na mail od smotke…ampak ti bo lahko komaj zvečer odgovorila. In v vednost: je čisto dobre volje…

Pomotoma sem zbrisal mail in številko. Še enkrat mi jo pošlji prosim.

kaj je Tana bolana ?

Ne. Ni bolana Tana. Punčke so bolane.

A si dobil mail?

sem in sem že klical. fejst punca je

No….kaj sta se pa vidva lepega pomenila? A je imela še vedno otroški direndaj?

V glavnem ISDN in zdravje otrok. Pa kakšne božičnice bomo dobili.

A vidva pa kar o božičnicah…Jaz je nisem še nikoli dobila.

Jah, sej tudi pri nas ni ne vem kako velika. Je bolj simbolične narave. Tudi vsako leto se sprašujemo, če sploh bo. Če bo bo, če pa ne bo, pač ne bo. Bo pa limit pel ha ha ha…

Kaj pa z Gaio se kaj slišita? A imaš njen GSM? Včeraj sem ji poslala sporočilo, vendar se je oglasila na forum šele zvečer, tako da…

Cifro imam od GSM. Bom pogledal na mail, če sem ga pa spet zbrisal, ti bom dal pa jutri. Ker brihtna buča sem tudi GSM doma pozabil.

Ne, ne…saj jaz imam njen GSM. Me je samo zanimalo če se kaj slišita…

Sva se prejšnji teden. Cmoka tudi tebi. Sebi gre bye bye

CMOK nazaj…. Bodi fajn

New Report

Close