Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek zajček

zajček

Dobro jutro. Te kaj v kožuščka zebe. Sneg je, glej zunaj sneg je.
Si dobil ponudbo?

Sem . Hvala !
He, he sneg :))
ni ga tuki, je pa lepo prebrat , da je zuni sneg…

A si bonči?

A si dobila mail nazaj. Da ti jih nisem desetkrat že poslal

Ja ):

Je vse oki , ponudbo imajo vsi , ki so tako želeli !
Je pa kar malo drag tale isdn še vedno. Pa kaj če ti, saj nimaš konzerve doma.

Je drag ISDN.
Hopla. Kdo je rekel, da nimam konzerve doma Imam jo.

No vidiš ker s tačkam po mokroti hodiš. Čajčka pa medka limionce pomarančke pa kapljice 31 ( če jih poznaš )

To je pa že druga pesem :)))))))))

Ho ho, sem pa le v civilizirani družbi ha ha. Samo časa ni popoldne, da bi gor štrlel. Po pravici povedano sem raje z družino.

Vidiš tukaj smo si pa le malo različni . Vsi tukaj gor imamo družine, pa vendar najdemo čas še za prijatelje . Kar ne pomeni, da mora biti tudi pri tebi tako. Samo opisujem ti utrip tjavendana…

hočem reči, da ne gre pri nas zgolj za ” le kam bi čas del ” :))

Hopla ne me narobe razumet. Tudi meni ne. Ste izredno dobra družba, za to rad kontaktiram z vami. Če mi ne bi bilo všeč, ne bi bil gor, verjemi.

Hahahahah aha!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ja, ja, ja če žena hlače ima , se ne sme na….
na…..
na….
na…….
na……

NET!

Aha!!!!

HIHIHi pa mamo ftička!!!

Zdej smo te pa slekel,ti kristus ti!!! hihihihi:))))))))))))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ja, če verjamete, ha ha ha

He sej ni treba nč verjet! Si sam napisal…:))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Kaj sem pa napisal?

ja al ne ?

tralala , da ne upaš na net hopsasa…

kidam u lijevo…

Kidam za tabo ha ha ha.
Noben pri nama ne nosi hlače. Vse odločitve so fifti fifti. Izredno dober dialog kar se tega tiče.

New Report

Close