Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek en lep pozdrav

en lep pozdrav

Hopla….mi je vendarle uspelo..nekoliko pozno, a vendarle…

Preživljam prvi delovni dan na novem-starem mestu (a,ja,..hvala vam še enkrat za vse vzpodbude v petek in vse tiste, ki so priletele danes zjutraj)..nekako se počutim, kot da bi priletela s kakšnega drugega osončja..ampak,..saj bo…Poleg tega imam zdaj tudi dva nova sodelavca (pravzaprav..sodelavko in sodelavca..mlad študenteraj, ki je prinesel s sabo precej svežine)..tako, da sta me danes kar onadva upeljevala v skrivnosti posla, haha.

Žal, ne utegnem, da bio prebirala kaj vse ste danes modrili tle gor,..morda mi bo zneslo jutri, ko bom doma..zato vas prosim (nisem več v štosu, hudiča, lajf se prehitro odvija mimo)..napište mi kaj na mail, da ne padem prav totalno ven.

Hitim kot speedy,..računalnik imam tako nesrečno obrnjen, da mi mr. šef lahko kadarkoli uleti noter ..in potem sem mrzla..
Bodite dobro in..hja…se slišimo ko bom utegnila še kaj “žvet”.

Cmokov vsem skupaj!!

Gaia 🙂 vesel sem, da ti je prvi dan minil kolikor toliko u redu :)))) Ti želim, da bi šef čimvečkrat imel malico, dopuste, drisko in podobne zadeve, kar bi preprečevalo, da bi preveč buljil v monitorje zaposlenih :))

Lep dan!

Heheh Jani drisko!! Ta je pa dobra!!Si me spet nasmejal…..***

Gaia veliko veliko lepih dnevov na novem delovnem mestu ti tudi muca želi…Razumevanja s sodelavci in seveda dobrega šefa,ki bi te večkrat spustil sem gor…ampak driske mu pa ne privoščim..hihihihi:)))))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...
nova
Uredništvo priporoča

Ja, veš, če bi šef mel drisko, potem sigurno niti pomislil ne bi, da bi kontroliral delavce.. kaj počnejo za PC :))))

Janija zanima, če je muci net proradio :)))

Jep net radi..heheh je pa res da so začel z njim štrikat sto na uro.Ker smo priklopljeni na dve konkurentni družbi,ki se grizeta med seboj.Prav vlaga vse v adsl,drugi pa se j*** za nas,in nam tako delajo redukcije.Zadnjič sem operaterja pošteno za ušesa in mu povedala kdaj vse net ne dela..he Zdej pa mi ne dela kontra ure od tistih k sem mu jih povedala….Kaj češ..Mal bo še treba zanoret!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

hi gaia, čestitam k partizanskem skakanju na forum, samo da te čujemo…torej, šefu čimvečkrat prinesi darilo v obliki sendvičev, bonbonov, čokolad, piva (vse z pretečenim rokom trajanja), da bo čimvečkrat odsoten…

drugače pa, brez skrbi, naše srčne črpalke utripajo zate

Gaia….ko boš le imela kaj časa priskoči sem gor, da bomo kakšno rekli…. Kako si kaj drugače? Upam, da je vse O.K. Sploh pa, če te imajo »ta mladi« čez. Hehehe… Bodi mi dobro…

Gaia, važno da rata ne de:))

boš vidla BO BO ziher BO!

en lep pozdravček tudi od mene

sicer pozno, ampak evo Gaia… :))))))

In mene :o))))

dobro jutro :))

Tudi tebi. Kako bolezen? Jo uničuješ?

New Report

Close