Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mojemu "črnemu vragu"

Mojemu "črnemu vragu"

Mili moj črni vrag, mislim nate, misel nate
me pokonci drži, danes, ko padam dol ….
in pravkar se mi vrti una: “Kad odu svi jarani,
kad zamirišu jorgovani …….”

Hvala ti za to lepo in prečudovito pesem!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

DRAGA MARIJA
SPOROAM TI, DA SEM ZELO ODSOTEN IN ZELO NAPET ZE CEL NOVEMBER
sem brez avta , vsak dan visim na tehnounionu kot smrku-tako da se poc
utim kot njihov inventar .
Tam so mi iz dneva v dan prekladal (moj nalog za servis ), da bi jih najraje poslal nekam .
Stalno sem bil v dilemi ali naj vzamem odvetnika ali naj se lepo pogovorim z njimi.
Vem da ni lepo , da sem kar naenkrat mrknu.

Upam da bodo jutri boljse novice

Prosim da vzames to kot opravicilo

Rad vas imam ,in zelim vam lep in uspesen dan
Vas Stump….

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Marici, spet nic ne razumem..

Po vrsti. kje si spet srecala crnega vraga? In kdaj ti je poslal precudovito pesem, da se mu zahvaljujes preko foruma?

Kaj ima on z jarani? Kdaj so v jeseni cveteli jorgovani? Ma ne, da si se ti zacopala in to zdaj na zimo?

Res je to vreme zelo cudno in hudo vpliva na vse nas..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Bemti, Stumpi, a si se ti prepoznal v crnem vragu, ali to cist slucajno…?

Ljubezen je drugo sonce, ježek

He , he , Mariči ….. something ‘s in the air …. ;)))

Niki ti pošilja lep dan !

Ježek, kolker se men sanja, je tale Črni vrag res štumpi, ta pesem pa, mislim da je z enga CD – ja 🙂

Lep popoldan drušna, Jani šihta :)))))

Hmmmmm vidim da rabiš eno fejst dobro masažo!!1:)))))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

lepa hvala na pojasnilu. Zdaj vidis kaj lahko naredi pomanjkanje informacij! Sem bil cist blond od silnega razmisljanja, kaj je to naso Marici picilo, da je decembra zacela prepevat o cvetocih jorgovanih in hvalit samega crnega vraga.. Bemti, sem prvo pomislil, da jo je kaksna satanisticna sekta spravila v svoje vrste..

Jezek se je iz navedenega naucil, da je boljse, da drzi zaprt gobeec, kadar kaj ne razume, pa ceprav je to le TJa ven dan.

Ljubezen je drugo sonce, ježek

New Report

Close