Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ker je sobota…

Ker je sobota…

za mano je neki ur faksa, pred mano še nekaj ur dela, ker sem vas malo zamudil.. mečem za vami en lep pozdrav in željo, da vam je danes lepo…. kljub moči, ki nas obdaja.

Lep vikend!

Jani

Tudi tebi lep pozdrav in enake zelje po cim lepsem dnevu..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

seveda tud tebi, ježek :))

Ja, pismo Jani, res je vse tako zelo mokro,
da se udira do par cm. Ko sem šla s psom na
sprehod, ti povem, je gmajna tako mokra, tako
zelo, da kar verjeti ni moč. Pes je bil ob koncu
šetanja neprepoznaven, smeha vreden. Pri
prijatelju v gmajni pa so ponoči prišle na svet
štiri jagnjeta. Da ti je to videti, ej, da ti je ta cortkana
bitjeca samo videti. Sva sedela s prijateljem na
drevesenih štorih in jih opazovala…… poezija
življenja, moč ljubezni, stvaritev narave …. tale bitja
na štirih majavih nogicah, očke glih da gledajo v ta
nori novi svet … ma se ti stri kepica v grlu, pa učke
se ti orosijo, tako nepopisno lepo je….. kljub vsej tej
moči……..
In potem mi je prijatelj razložil, kako se ovca umakne
da povrže, zakaj se umakne, potem me je peljal pokazat,
kako se hranijo, kako imajo nastlano in kje ….. oh, kako
lepo, kako resnično naravno in …… lepo ……..

…. kljub vsej tej neznansko moteči moči !!! Jani, cmoka!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Marija, ti znaš vsako stvar tako lepo napisat, da mam zdej pred očmi vse tiste jagenjčke, pa vso močo pa vso mokro gmajno :))))

Lepo popoldne Marija 🙂

Tudi tebi, Jani. Zdaj sem v kuhi… kuham
ričet, pa krompirjeva polenta bo zraven,
pa ene suhe reči so notri, da dajo malo
okusa …….. Mislem, da bo še kar dober,
da se le gopsodar do časa v hiši pojavi….
sicer pa, tale košta lahko stoji, ane, in dlje
ko stoji, boljša je!
Cmočka!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Enako, Jani 🙂

Že skoraj izživeta,naj napišem da je bila zame to ena zelo lepa sobota!
Sem otroče peljala na eno zabavo v Kranj in v celem kinu ki ima kaj vem kolko zicov,a kaj vem kolko je bilo otrok,pa staršev,pa uh in oh….se mi je zgodilo nekeaj lepega.Še sedaj mi je toplo pri srcu.
No v tisti poplavi množice in vsega, končno z listkomv roki pridemo do sedeža.Se usedem in me ogovori nek mmm topel glas.Ja moški glas je bil to…..Pogledam in skoraj bi me kap.Moj nekdanja ljubezen ojej…je sedela tam in poleg sebe ..ja poleg sebe imela dva sončka.JUJ kaj sem bla vesela.Ampak v tisti sapi presenečenja tudi pravih besed ni bilo.Ojej…hehe lep občutek,dolgo se nisva videla in sedaj ga po tolkem času zagledam,sam je sedel tam…mislim brez žene..heheheh pa še to…da je sedel skoraj zraven mojega sedeža in sedežov mojih sončkov…Mislim,da več ni potrebno pisati…………Skratka prelep,prelep dan tale sobota 30.november…..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

In večno naj ljubezen cvete ! Kako ti privoščim
muck , da ti srčece malo zadrgeta in tole živčnost ,
te kar vidim … Samo , da ne boli .
Cmoka muck muj !

Nč ne boli..ma lepo je blo..a prehitro konec..ma kaj vem tista sončeca k ji vidiš in to dva..ojej nekaj sem sicer slišala da ima enega,takrat sem mu tudi čestitala..ma prau vesela sem,da se mi je danes to zgodilo..jessss

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

¨Ce je dovoljeno, sopotpisujem niobine misli! Tko je!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

New Report

Close