Najdi forum

tana

Ej, ti, mačka….A se zavedaš, da smo pol ure gobcale po telefonu? Sploh se mi ni zdelo, da je šel čas tako hitro mimo…Koliko bi si pa imele za povedat šele, če bi se osebno videle, a ? Skratka…meni se je res prijetno pogovarjat s tabo. Upam, da se še kaj slišimo in kakšno rečemo. A je prav? A si kaj pisala Miklavžu? HA!!!

Sem videla potem ko sem odložila fončka. Ma sploh ni problem. Jaz bi se lahko s tabo pogovarjala tudi dve uri!!! Ma saj zato te pa skenslam z mobiča in te pokličem, saj služba časti!! Še dobro da sem tule…
Ma saj veš, če boš kdaj pujsala tule mimo moje 6-ke, sama ali v dvoje… ustavi konje in pridi pogledat tole zver tano, pa tamalo tano in tavelko važičko….
Miklavžu.. Hja sem kar jaz Miklavž…Bi pa pisala dedku Mrazu… (šit tudi to sem jaz…). Ampak mam take želje, ki si jih boš ti prej ko slej uresničila, ker je tvoj bolj fleksibilen kot moj…

No, deklica zlata. Kakšne so tvoje želje? Zaupaj Dedku Mrazu, če že Miklavž ne pride v poštev…

Tiste življenske so podobne tvojim (predvidevam:), edino kar se sončka tiče, ki ga tebi definitivno želim in srca (hja une kavbojke za bodoče mamice te že čakajo…), si lahko jaz želim le, da bi bila moja sončeca zdrava in včasih in na trenutko ne tko zlo pametna… :))Drugače pa prav zame: hmmm več časa….pa da bi naredila faks, pa da bi dobila drugo službo, pa da bi bila več doma…. Realne stvari pa, ki jih bo dedek Mraz verjetno nabavil bo pa mogoče če bom radodarna do sebe ena mikrovalovka.. Pa tangice za štos, ker jih še nimam (madonca..) ker se mi zdi da moja pehta ni ravno za tangice… No ampak štos mora bit..

Yes!!! Nosečniške kavbojke….Ti povem, da že od nekdaj sanjarim, kako si bom kupila nosečniške kavbojke, ker so mi full všeč (seveda, ko bo čas za to)… A tangice bi ti? Jaz jih imam, pa sem jih imela samo nekajkrat, ker se nikakor ne morem navadit nanje… So pa vsekakor bomba za tipe. Da vidiš mojga kaj dela, ko me vidi v njih….

Nosečniške kavbojke dobiš od mene, ker sem reprodukcijo zaključila in se mi valjajo po omari. Temno modre barve.. Razen če nisi ful večja od mene..
Jaz mam 163 cm..
Tangice pa… Hm bomo videli ampak še zdaj trdim, da nimam pehte za to..

Jaz imam 165, tako da smo skoraj kot dvojčke…ha, ha, ha….Ma kakšna pehta neki…. ne pri tvojih letih. Ah, dej no…punca. Boš vidla, ti jih bom jaz kupla…

Hja no če sva realni, ženska pri 31, dva otroka (jaz pravim da mamicam po pravici že kr en mal pripada kak kg..), čeprav ne rečem nič saj kilaža je kar kul,(50) ampak pehta pa ni glih vredu.. :))
Torej, kavbojke te čakajo.. Oziroma čakajo na primeren čas…!!

Kaj imaš???????!!!!!! 50 ????? Ej, saj nisi normalna…..Pri dveh otrocih…..Pol si pa taka kot moja mama. Ona, ko se je poročila je tudi imela 45 kg, sedaj jih ima 47 (dobro…je pa tudi bolezen vplivala na to, da je bolj suha), ampak čez 60 ni šla nikoli.

Srce moje zlato….Glede na to, da se bliža čas, ko bom počasi odpujsala domov…te lepo pozdravljam in ti pošiljam en VELIK CMOK!!! Imej se lepo, pozdravi punčki, pocrtaj ju še namesto mene…Taščo pa pošlji v …… Pa naj sama je tiste piškote!!! Naj ji tekne!!! Ko te bom enkrat obiskala oz. ko sem bomo vidle, bom piškotke spekla samo ZATE!!! Takrat bo pa tebi teknilo in ljuba taščica ne bo nič dobila. A je prav? Imej se lepo….Uživaj!! ČAU!

New Report

Close