Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vse je še pred nami….

Vse je še pred nami….

Ker se bliža čas, ko bomo zapustili tele lukne od PC – ov za čez vikend (eni ne :), naj vam, ob napovedi, da bo deževalo in da bo hladneje, zaželim, da bi vsak od vas v tem vikendu našel nekaj lepega, lepega samo zase.

Želim vam, da bi našli čas za tiste stvari, katere si že dolgo obljubljate, pa zaradi vsakdanjega direndaja niste mogli speljat. Pa naj bo to branje, naj bo to spreh, naj bo to… spanje :)))) naj bo to srečanje s prijatelji, naj bo to pogovor, naj bo to vesela sobota, naj bo to momačko veče… oz. žensko veče… Skratka, naj vas greje misel, da na vas vedno nekje nekdo misli in čaka na vas.

Še enkrat, vsem res en lep vikend in veliko lepega!!

Jani

p.s. enga cmoka za mojga zajčka in mojo Barbaro.. pa mojo Maričko :)))))))

🙂 Jani – viš jst sm že splanirala čisto moooj dan.
Da objamem mojo frendico, jo spokam v avtoček
not pa gojzerji in kopalke… Letemo, drvemo…
Pa tud če ušpičene prekle padajo;-)

Maš same take želje da koj piskrček pristavim in
se spodi podpišem!!! + underline, pa bold……

P.I.P.

zmeneno :)))) ti kar prstav in podpiš, ni problema. Lep viken, še enkrat :)))

Jani

nova
Uredništvo priporoča

Janči, banči, takole: grem na morje, v Koper, potem v
Izolo, imela se bom zagotovo nepopisno lepo, ampak,
manjkali boste – vi vsi. Prej pa, kot jutri zjutraj odrajžam,
se ziher javim, vse pocmokam in nato .. via morje, da ga
letos vsaj vidim, morda mi uspe noge oprat v njem …
in se zjokat od veselja, da bom v enem tednu v hribih in
nato “pr muritu”.

Čauči – VSI!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Prav vsem lep pozdrav, enako lep in topel vikend 🙂
Pa saj se še kaj beremo, no :))

Jani, cmočka !!

Kja je pa mene strah tu gor !

Čist sama , pa še tema ! Pa še dež je začel padat !

Lepo se imejte , pa pa !

Lepe misli, lepe želje, a zapuščena tema ):
Pa sem se nalimala tukaj, da jo osvežim.
Vse je še pred nami Jani, ja..vse je res pred nami, a veliko tega kako bo je v nas samih..

Pred menoj je malo, za menoj je preveč.
V meni pa ni nič! To je vse, kar je!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Pravzaprav je za teboj res veliko. Toda to je bilo, je minilo, je preteklost.
Ne da se je spremeniti, popraviti niti obnoviti. Pred teboj je prihodnost. Je lepa, zna biti čudovita, samo sodelovati moraš z vsem svojim jazzom.
Že to je nekaj, da je….prihodnost….
Pridejo trenutki, ko nekako občutiš, da v tebi ni nič. Ne volje, ne veselja, ne jeze, ne skrbi, ničesar….počutiš se kot prazna stoječa vreča, kateri so odvzeli vso vsebino.
Pa veš kaj ? Vse to je samo obdobje nerazpoloženja nekega dne, ko misliš, da so se zate ustavile in končale sanje. Pa ni tako. ..
Z novim jutrom naslednjega dne, se rodi novo upanje, nastanejo nove sanje….pride nov smisel življenja..ampak saj je življenje vendar kot tobogan, enkrat si dol zato, da se potem ponovno vzpneš in si spet gor..
Ni, ne življenje enostavno. Zna biti komplicirano predvsem zato, ker so bremena na ljudeh tako neenakomerno razporejena. Vedno jih nekdo nosi prevec na sebi..

Jani za zdajle in za jutri…………košarico cmokov !

Čau!

hja… tema napisana v trenutku…. “modrosti”. Vesel sem, da ni pozabljena, saj prevečkrat pozabimo na tisto, kar nas osebno veseli oziroma, kaj radi počnemo.

Lepo jutro zajček in upam, da danes pa pride… čebelica tvoja!

Jani

Vse prevečkrat podležemo trenutnemu razpoloženju. V tistem trenutku naredimo neumnost, kasneje pa nam je žal. Zato bi se večkrat morali vprašati, zakaj si ne znamo pomagati, da bi čez taka obdobja šli čim manj obremenjeni in potem analizirali stanje in na koncu ugotovili, da je bil kriv samo trenutek, da smo stvar vzeli preveč osebno in na koncu… v takem stanju še koga užalli.

Dobro jutro prijatelji in res en lep dan!

Jani

zajček, dobro jutro in košek cmokov tebi nazaj. Dan današnji naj bo lep in vesel in svetel 🙂

Veš kako zelo se vedno poskušam zavedati tega. Da ja nikoli nikomur ne naredim, rečem, nič slabega v trenutkih mojega nerazpoloženja.

Lepo in zelo umirjeno jutro tudi tebi, Jani !

Čebelice res včeraj ni bilo ):
Če bi bila, bi sigurno to vedela.
Mogoče bo res danes, mogoče pa bom morala zopet čakat.
Ampak ona že ve, da jo zajček čaka :).
Pa ve da vem, kje jo najdem, ampak jaz jo trmasto čakam tuki, kjer me je pustila ): . Tko !

veš, da je to umetnost, kjer mi včasih spodrsne… pol mam pa problem.. kako stvar popraviti.. čeprov se trudim, pa vendarle vedno ne uspe, tako kot si želim…

New Report

Close