Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mehankarji…..

Mehankarji…..

Tkole je. Včeraj sem vam poslal eno priložnostno sliko, kjer je nazorno prikazano, zakaj ne morjo bit ženske mehankarji (prosim enega, da jo nalima sem gor, ker jest tega.. ne obvladam). No in dobil sem prov zanimiv odgovor, naše drage prijateljice Maričke in da vam popestrim predpraznično sredo, sem se odločil (brez avtorizacije in dovoljenja Maričke), priobčiti vam ta odgovor. Tkole gre:

_______________________________________________________________________________________________________
Pasluš ti, M……a, tut vi na bi mogl bit mehankarji, če bi blu tistu, kar
bi moglu bit taku, kot bi moglu bit, m’pa če bi stalu tak, kat bi moglu
stat. Ka pa ni tak, pa louhku zlizete nuut pad auto, če bi pa blu tak kot
ni, pa tut vi na bi zlizl deli kot da …… štange, bemti!
__________________________________________________________________________________________________________

Še čist na kratku bam paviduu… mene je zvilu vod smiha. Tolko in vsem skupaj en prov lep dober juter in seveda še lepši dan :))))))

Jani

Ja, limau jo pa nau naben, k bi mougla bet nek na mriiži abjavljena, nje pa sam na emajli, ku pal na murš du nje.

Marbet b’jo pa lahk una nahawica iz BTC abjawu, k ma swaja spliitna stran !

Kaj naj rečem, možno je vse…hehe, mariči je dobro zabelila odgovor..
Trenutno ne vem kaj naj dodam, ker ne preseneča me več nič, normalno se mi že zdi skorajda vse , tko da delite kar hočete !

bi pa zajček bil šef v servisni delavnici, to pa ja, bi vozila avte na test drive I.

Ej, prijateljčki, norčki, kako ste. A je zdej vsem prišlo?
Smeh, mislim, smeh! Ti Koštrunc si pa res od sile; ko
si napisal, da te je zvilo od smeha, sem te nazorno videla
tam pri PC, zvitega kot klobasa, noge narazen, glavo navzdol,
pol pa nazaj gor, pa vznak in usta do ušes in glasni, gromoglasni
smeh. Pa učke okrogle kot “dva pa petdeset” (kovanec za
5 tolarjev!!!).

Brusko, težko se je pretolči skozi narečje, kajne? Tudi mene je
“lamilu”.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Mariči, se ti kar tu zahvaljujem za slikco od kužita.

Kar se pa tiče dialekta, čez vašega ga ni. Enkrat so celo v Primoskih objavljali ene mini slovarje z vašega konca, bolj za šalo kot zares, ma je bilo za krepat. Riis.

A na murš ke?
Ja pa har abrn, ne !

Lapsus, Brusko, lapsus!

” A na muurš kii?”
“Ja nu, puol pa guor abrn!”

Se spomnim, se spomnim!
Jaz pa ovinke kar zgliham, pa ni treba obračat, heh, heh, heh!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Zdaj pa en rebus, fanta – zajčej jo je tako ali
tako nekam zbrisal, bela cesta: torej gremo z
rebusom, če uspeta ugotoviti, za kaj pri tem
gre, bo v redu, če pa ne, vama pa na e-mail
javim rešitev, pou a?

Dej mi anu unu ani sam z aniga, de bom z anim unu zaanigala, ka murm narid enu ani na anim, de bom poul da kuonca paanigala!

Gremo, fantje in dekleta? Najboljša nagrada za pravilno rešitev bo ………….

…………….. pravilen odgovor na e-mailu, hahhahhahahhahahahahahhahaha!
Ej, bela cesta, kwa se men dons rola, ejga!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ja mislim, da bi ena fletna gospodična rada enemu fletnemu gospodiču nekaj ” panirala ” al pa kar nekaj onegavla, kaj jaz vem, hehehehe…lušno bo tole brat naprej :)))))))))))))))

Oooooooooooooooooo zajček… to je vse, kar lahko rečeš :)))) no sej neki si pa povedala :)))))))))))))))))

Hahahahaha Mariči, ma res me je lomilo :)))) ker sem te videl.. s kakšno ihto si napisala cel odgovor :)))))

Ma de vidiš ti Jani, kako so mi res prsti
kar leteli po tipkovnici, vendar je ob vsej tej
sveti jezi, ampak res prav sveti jezi, so tudi
meni usta lezla kar narazen, do končne faze,
ej, ko sem se zakrohotala lastnemu umotvorstvu, hahhahhaha!
Ja, me resnično še zdaj malce lomi, ko pomislim, kako bi ta slika izgledala, če bi, in ko bi in ker ni, in kako bi moralo biti, pa ni ……….
In tista jeza v meni, a veš, prijateljček, včasih naredi resnično čudo. Ko jaz sama najbolj mislim, kako jeznorito lahko nekaj “frknem nazaj”, no, se zgodi to, kot se je: smejijo se mi, ja, smejijo. Moja jeza izpade kot …… kaj pa vem. Smešno, a ne?

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Zaanigam in paamigam, ma se riis u glau premalu zmigam.

B’m kr na mejl pačaku….

no, čaki, ne neki, kar dost sem povedala, če sem rekla da delajte kar hočete :)))))) meni je vse prav. Tko !
cmoka, Jani !

Brusko Pusko, neč čakat, kar tuhtat, kar tuhtat!
Ej, Brusko, ali je v Postojno to nedeljo Furmanska
nedelja?

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Jani……..dobil mail, hvala !

Kaj naj recem……pri takih primerkih, bi kar vztrajal, da naj se malo potrudijo, da bi postale mehankarce…..bi se pa tudi jaz potrudil, da bi poslal avto :)))))))

Je kwa pa vidiš nut u tisti piiinn?

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ja, Mariči, je.

Bi morala bet že prejšnjo, pa bi morali bit z Noetovo barko namesto s konji in so jo preložili na to.

Če prideš, mi kej zvrcni, jaz bom ziher kej tam, čeprav še ne vem kako in kdaj, bom pa.

Bomo šli na kako kofico, da ti bo moj mali brusko spet stresel cukr v pepelnik :))))))))))

Ej, Brusko, ma če ne zaradi tebe, se splača prit
zaradi ta malga Bruskota, resno! Zdaj sem še vsa
evforična zaradi našega micenega bitjeca, pa mi
tale tvoj knedlček drobceni, ko mu res samo še
perutničke manjkajo, pa bi bil kot naša čebelica ali
pa kot angelček, ja, že zradi njega se izplača. In kdo
ve, če res ne pridem kaj okoli. Grem namreč po naše
dekle k možu….. (no, o tem, če se kaj vidiva) in bi
potem morda lahko malo prišla tam naokrog. In če
bi zajček hotel, pridem ponjga v Leibach in …….gremo!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

To je dobro za regijo, Mariči.

Plama pur iz Podgrada dela sto na uro, folk ma službe, pa hiti zapravlat, kar je dobru za vse :)))))))))))))))))

Piiiin, mater :)))))))))))))))))……al misliš, da je bolj una varianta……sem prijel jo čez boke in čez pas…..v roki ostal mi šop je las…..ko je odpela wonderbra, je padlo skoraj vse na tla…….

Marija ja no :))))) zdej glih ni, da bi se vsi smejali tvoji jezi 🙂 ampak, men je ta dialekt tolk dober 🙂 da sem si res čist živop predstavljal vašo Idaršno :))

Jani ma rad tuje jezike :)))))))))))))))))))))))

Ja, ja, pripelji še zajčka na furmansko, to bo ta pravo !!!

Full vaju bom vesel, res !

no ja 🙂 glih postavt avto za to ni treba :))))) sej se spomniš vica o kameli in kanalu, pa ceglih :)))))))))) torej.. stopiš na kanal, spodaj takale mehankarca… samo dvomim, da bi uporabla cegle :)))

……….še posebi ženske, a ne ?

.
.
.
.
..
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
…………..na sebi :))))))))))))))

uh, pismo, a vam ni pripeljalo, zajček ima do nedelje no , mater spomnte se !!!!!Jani pomagi !

to bi šlo….

New Report

Close