Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Končno sonce :)))))

Končno sonce :)))))

.. smo ga včeraj lovili med oblački na Lošinju … ga privezali za prtljažnik in .. evo ga .. sicer z rahlo zamudo .. ampak je pa le prišel za nami :)))) S O N Č E K :)))))

.. tako, naš morski dopustek se je končal … B. mora priznati, da je nad Cresom in Lošinjem navdušena .. uh .. kakšni zalivčki .. kako čisto morje in … kakšni razgledi na osamljene male otočke :))))) … prekolesarili smo kar nekaj km … na divjih plažah malo posončili naše bele nage riti in .. uživali 100/h … tudi zajadrali smo malo .. in to na .. uh .. mali otoček Ilovik … čista idila ..

Pozdrav celi naši gmajnici .. dopustnikom .. naj uživajo še naprej … vam ki ste tukaj pa pošiljam lubčke … tople morske lubčke .. da vas malo pogrejem :)))

pa pa … Barbara.

BARBI*******************************************************************************

Zajčiiiiiiiiiiiii …. enga prav posebnega lubčka samo zate :))))) .. greš kaj na sončka?

B.

nova
Uredništvo priporoča

Pozdravljena Barbi,
vesel sem tvoje vrnitve, saj si tudi ti si eden od sonckov, ki sijejo na tu na Tjavendanu..

Glede Losinja imam pa imam posebno mnenje.. Tja hodim ze dvajset let.. Tudi letos sem prehodil v vec etapah pot po slemenu otoka, od Osorja do Cunskega.. Prekrasen pogled na vse zalivcke in otocke, ki ga obkrozajo.. Drugo pa kot si opisala.. Predvsem cisto in toplo morje, zelenje in veliko svobode..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Lupček od Barbike, se je ustavil zajčku na nosku in je zajček ves nasmejan..
Je bil zajček zuni prejle, in Barbi, sem se spomnila nate, kako si privezala sonček za haubo in ga vlekla vse do nas tukaj….zakaj ? Ker je prej popoldan padal dežek in je nato posijalo sonce. Veliko in rumeno je bilo, ko je obsijalo travico, po kateri sva hodila s kužijem z mojo ” srečo na vrvici ” .
Zdajle greva spet ven, je pa zunaj že trda tema, sonček je šel spankat..

Barbi, zajček ti pošilja po netu en grozno velik od sončka obsijan cmokec in ti želi lepo nočko….
pa še neki v tolažbo, hehe…je bilo na morju lepo, vem.
Povsod je lepo, doma je najlepše !

Preveč svobode, ti ni dobro puščati hehe, sploh pa ne na morju !

.. pa še kako prav imaš .. res sem vesela, da smo doma … sej ne rečem .. tam doli je super in toliko je še stvari, ki bi jih lahko počeli .. ampak … paše priti domov :)))))

lepo nočko tudi tebi in tvoji ‘sreči na vrvici’ :)) ma je res tak cortek ta tvoj .. srečko 😉 … B. kar ne more pozabiti kako nežen je ta tvoj kuži … tako velik, pa s takim občutkom se zna prit pocrkljat :))

.. jutri bo pa spet sonček :)))

B.

.. veš ježek .. mi nimamo navade hodit takole na morje .. ne vem zakaj, ampak nekako je v riti preveč mravljincev, za ‘izležavanje na plaži’ … pa smo letos ugotovili .. da naš mulček nekako potrebuje malo morja .. in se kar na hitro odločili za Lošinj .. še nikoli nismo bili tam .. pravzaprav hrvaške obale sploh ne poznamo … in moram ti povedat, da se sigurno še vrnemo … res je lepo … vsa ta stara mesta .. ja .. Osor je krasen .. pa smo bili na Cresu v Lubenicah .. huh …zelo zanimivo .. pa Valun …

najlepše mi je bilo … ko smo se s kolesi peljali po tisti tlakovani potki ob morju od Malega do Velega Lošinja … kakšen razgled .. kakšno morje .. in kakšen mir :))) ustaviš se kjerkoli .. si poiščeš svojo skalco .. cunjice dol .. skok na glavo in hajd naprej … do naslednje skalce :))) .. pa šotorili smo .. šotor smo imeli postavljen praktično na plaži … pod ogromnimi starimi borovci .. in celo noč poslušali valovanje morja in šteli zvezde na popolnoma jasnem nebu … uh .. krasno …

.. ja no .. malo me je zaneslo :)))))

lepo nočko tudi tebi ježek 🙂

B.

:)))))))))

Ja, Barbi, tukaj ti dam pohvala, kako odlično znaš opazovati . Res je tak. Bom kar potrdila, naj se sliši še tako samopašno al kako se reče, ampak je res, moj kuža je izredno nežna persona in čutna..

Hm, to ima po lastnici :))))))))))))))) bog pomagaj, tako je :)))))

Nočko , pa cmočke, pa lepe sanje.
Ordinacije še ne bova odprli, ker mora zajček še mal okropg divjat, pa naj pacienti malo počakajo…če je pa kdo pred izdihom, bova pa še preverili kakšna bo najina prva pomoč .

obvestilo pacientom:
____________________

da ne bi kdo ga kaj biksal, dohtarci rabita še dopust…
če boste v stiski in težko dihali, pojačajte tempo pa bo šlo:)))))))))))

dobro jutro, ti zajcji lumpek, kaj pa je narobe z mojo svobodo?

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Ne vem, zakaj bi te zaneslo, ce poves, kaj ti je bilo vsec na dopustu. In ker kolikor toliko poznam tiste kraje, ob tvojem opisu kar podozivim malo tiste obcutke, ki jih opisujes…

Tud jaz ze dolgo vec ne polezujem na plazi.. Hehe, to delam v senci borovcev, ki ponekod segajo cisto do morja… In vem, kako se tam hitro in krasno zaspi sredi belega dne, hehe… Posebej v lezalni mrezi, ko vetercek ciso rahlo pihlja skozi krosnje….

Ja tudi nasa rajzanja na Losinj so postala obicaj zaradi sina, ker so zdravniki takrat govorili, da se njegov kronicni bronhitis lahko razvije v astmo… Na Veli Losinju je klimatsko zdravilisce za bronhialne bolezni.. Sploh je tam zrak cist in poln zdravilnih snovi; ne samo vonj smole borovcev, cela pobocja so obrasla z zajbeljnom in timijanom.. Zdaj je mene prijelo, da bi spet sel tam, hehe…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

No, samo poglej koliko je ura , zakaj nisi v postelji ? LUMP !

No ja… če ni tko sonca… heheheheh je pa sonce spet posijal na forum… ker.. očitno se dopustniki vračamo in zdej, evo zajček… zdej bosta pa z Dr. B morali odpreti ordinacijo :)))

Barbi, lepo da ti je všeč Lošinj in Cres, ker tam je res lepo… no o Iloviku sem pa jaz sam slišal…tam pa še nisem bil :)))

Jani upa na čimprejšnjo odprtje ordinacije :)))))))))

… no zajček… a zdej nej pa jačam tempo al kaj… n’č nau.. n’č!!!!!

Janiju ne pomaga niti jačanje tempa :))))))))))) Cmoka zajčku… velicga in dobro jutro :)))

:))) očitno bo moral zajček s sabo na srečanje pripeljat tud kužata :))))

…. ja tisti zalivčki… ustvarjeni… za Bogove… pa zame.. pa za ;)))) Res… takih zalivčkov.. kot so od Malega do Velega Lošinja…. uh 🙂 No… v jeseni jih bom spet videl 🙂

Jani čaka na eno varianto, potem je pa Lošinj njegov…. dopustniški kraj :)))

…ja čaki no, Jani , ne kar takoj obupat . Se pravi, hočeš na vsak način na tretma v ordinacijo. Prav, samo bo malo dražje, no hočem reči, malo več te bo koštalo, ali drugače povedano, mal več boš moral od sebe dat :))))))))))
………cmoka Janiju, velikega in enako lepo , dobro, zadovoljno jutro…….

:)))))))))))))

……..pa za zajčke……..pa za gmajnarčke……..pa za……

Jani, čaki, Barbi se še ni asimilirala tuki…..
…….ko ji omenim ordinacijo, kar nekam čudno gleda, mislim da bo treba še mal čakat…uh, ja, imava že gužvo :)))))))))))))))

hehehehehe za zadovoljstvo človek včasih da čist vse s sebe.. ups …. od sebe 🙂

Tud zajčku lepo in srečno in zadovoljno dopoldne pa tudi popoldne 🙂

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))) :)))

Aha!!!!!

Uh…. pol bomo pač čakali :)))) Pozdravi Dr. B in… ma ne no tolko čakat nooooooooooooooooooooooooooooo 🙂

cmoka obema 🙂

Barbara !

Sem slutil, da se ti skrivaš za vsem tem.

Včeraj nam je skoraj odpadel piknik, zaradi preobilnega dežja, pa se je potem tik pred zdajci le pokazalo sonce in tako močno zasvetilo, da smo imeli fešto in pol……

Ti kar pejdi še velikokrat kam, pa vedno isto prinesi s sabo :))))))))))

Čau B, pa enga lupčka.

New Report

Close