Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ma ne okol govort…

Ma ne okol govort…

Takole raztrešeni okol ,vas pobiram in limam na to temo,da bomo skupaj se greli,peli,inu luštno imeli…..
POzdrav vsem in lepo res lepo jutro,še lepši dan…..sam da nebo preveč zaspan…
Jani dobro spakirej,pa da nauš kopalk pozabu..hehehe

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Dobro jutro , veselo dopoldne in najlepši večer vsem gmajnarčkom, pa še cmoke.

Jani, pa ne samo kopalk , še kremo za sonček, da te ne speče, hehehe…

Hvala punci.. za nasvete.. 🙂 No.. če grem brez kopalk… pa sej so dol štacune :))))))))))))

nova
Uredništvo priporoča

aha maš prav je pa potem šansa tudi…khm khm tista tvoja želja..nudl..hihihi

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

..lahko nimajo ustrezne cifre :)))))))))

Heheheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

ha, ha, al pa tangice , a ne muca :)))

ma, ja, človek mora na vse mislit, hehehehehe…saj mu samo dobro hočeva…

Točno..si prdstavljaš da bi pozabil kopalke..naokol nobene nudl plaže..o pismo v tgovini pa samo roza kopalke hihihihi

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

He, he, muca. Kolikor ga poznam, tega našega fantička, bi potem definitivno hodil po plaži, polno ljudi, rastlinja in živali, naš Jani v ROZA kupačicama:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

a mišliš….uh heheh ja kje pa je zej..a pakira?Janiiiiiiii kaj pakiraš….???!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Dej, Jani , odpri kofer da pogledave not, heheheh..

:)))))))))))))))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Tkole, grem jaz zdajle prav lepo počasi s pandico na kofe. Mogoče ravno tja, kjer sta s Saškotom tako dolgo čakala na kavico, da sta dočakala čudež.
Pridem pol nazaj !

Pa, pa, zajček

Lepo jo pozdravi hehehe..uživajta!! Bye tudi jaz šibam na delo..CMOKA vsem!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

zajči :))) si predstavljaš Janija v tangicah :)))))))))))))))))))))

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
..
.
.

no sej nč ne rečem … zih bi mu fuuuuuul pasale :)))

:))))))))

B.

madona.. punce.. dan ste pa našle temo :)))))) No tolk, da vam mal domišljijo naštelam za teh 11 dni… ja Jani ma tud tangice zapakirane :))))))))))))))))))))))))) za slučaj.. če bi v trgovinah mel sam roza kopalke pa da ne bi blo nobene nudl plaže bliz :)))

Ej, bova to oglodale hehe, zasebno, a Barbi ? :)))))

:))))))))))
prijeten dopust Jani, lepo se odpočij od nas :)))) in hitro nazaj !

hehehehehehe.. se mi že kolca.. od vajinega… obdelovanja :)))))))))))

zmenen … a misliš, da bo še vedno tako pogumen ;)))))

Zajči … ful lepo se imej … čuvaj najino zaspano ordinacijo :))) in … enga veliiiiiiiizga lubčka samo zate … jutri zjutraj gremo … in se vračamo … kdo bi vedel … odvisno … ma najkasneje tam okol 12-tega augusta .. vmes ima pa še moj miško rojstni dan .. 4 leta .. uh kolk čas beži :)))))

papa … Barbara.

ti koštrunček … prišparaj tole kolcanje za čas .. po dopustu … zdej se ti kolca .. jutri pa kidneš … hmmmm …

B. se mal heca 😉

enga lubčka za koštrunčka 🙂 … baje se bova kopala v istem morju :))))) ti bom pomahala .. na celino :)))))

papa .. pa ful lep dopust .. tebi, meni .. in vsem ki še šibajo .. kamorkoli … ampak tudi tisti, ki ostajajo doma .. naj jim dnevi minejo čimlepše in z veliiiiiiiiiiik sončka :)))

čau Jani !!!

Barbi , pišem tole za tabo. Kar se najine ordinacije tiče hehe, se bojim, da je v razsulu. Jo bova sestavile po dopustih , če nama sploh uspe.

Hja, še ne veš točno kdaj boš nazaj, čim praviš ma najkasneje, uf, to je pa silno grozljivo :)))))))))

Imej se lepo, takega še večjega lupčka ti pošilja tudi zajček, zdaj že tebi na morje, sinku vse Naj, Naj….sicer pa bova še v stiku :)))))vmes :))

zajček

Barbi, uhu, prišel mi je adrenalin iz Verone ! da ne pozabim te cmoknit za njega, hehe….danes šele…
ordinacija zaprta
pacienti ušli….vsi :)))))

Evo, Barbi.. jest sem z dopusta… in zdej.. se mi… kolca :)))))))))

New Report

Close