Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Hm…. :))))

Hm…. :))))

Dobro jutro gmajna… Opažam, da ste verjetno vsi že razpršeni po gmajnici…. No tud jest jo bom zdejle mahnil po gmajnici, zato vam želim samo lepo dobro jutro in veliko sončka cel dan… pa brez neviht s točo :))))

Jani opaža neko mrtvilo tukaj gor.. verjetno je še prezgodaj za klepet :))))

JANI !!!!!!!!
ZTLC!

Oh, dobro jutro, parkrat sem že pokukala sem
gor, pa vsi še lepo drnjohcate! Pa sem si dejala:
ja, dopusti, pa Janija ni, ostalim se nekako ne
ljubi, kaj hočem, posiljevati koga, ali kaj? S čim
in zakaj? Bo, kar bo in ko bo, če pa ne bo, pa
bog pomagaj, bomo čakali, da spet bo! In je,
Jani se je oglasil, zajček tudi ……… zekec, hy!
Morda pride tudi čvelčka, pa muca, pa Nikita,
pa Brusko,pa ježek, pa levček, pa lisjak, pa paty,
pa Bgv, pa Orhideja, pa pandica, ………
Morda pravim, ker se nam jih je pol že porazgubilo,
kdor pa pride, pa je ziher dobrodošel.
DOBRO JUTRO VSEM!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Zajček… ma sem vedel, da je zajček skoz nekje tuki 🙂 Dobro jutro zajčku in cmoka :))))

Marija 🙂 dobro juro tudi tebi :)))) No jest na dopust grem v četrtek zjutraj, do takrat vam bom pa mal še strašil tukaj for… res ne tolk kot iz službe :)))))))))

Dobro jutro še enkrat!!

He, he, vem da veš :)))))
Jani, čaka te peščena plaža, ta nora, nora vroča plaža….

zajček ti daje cmok, na lička 🙂

Haj, Mariči !
He, he, na viš , zajček veseli ti lima en mambo kings cmok..

Še enkrat ? oki . Sej je dobro dvakrat :))))))
Jutro, gmajnica !

Ku ku..evomene..ma kaj sm drnjohala…Dobro jutro..sem še vsa zalimana..j nekaj se dogaja z muco..ni vse oki doki…sam spala bi…uhh Mat kurja..!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Dobro jutro in se boljsi dan … da le ne bo tako zaspan :):))

knedlne za vse +1 se VE za koga :):))

dobro jutro Jani :)) oki .. zdej je že dober dan … B. pošilja koštrunčku enga lubčka … pa še Janiju enga :)))))

… lubčke za vso gmajnico … pa en ful lep dan želim prav vsem :))

B. šiba v Lj …

papa!!!

Hehehehe, čebelca… današnji dan pa sploh ni zaspan :))))) je en tak.. full dober :))))

Jani je zdejle vzel 5 minut časa za kulturo in se prklopil na PC :))))))))))

Hehehehehe.. kaj mam srečo, da sem oboje :))))))))))) mam 2 lupčka :)))) No, glede na to da sem te zamudil za debelih 6 ur :)))) mečem lupčke za tabo :)))) čaki.. pa še za hehehehe ribico :))))

Zajček, tja k gremo mi je pesek sam na poti do plaže.. pol je pa: kejšno bogastvo samo kamejne :))))))

JTLC!!!!!!!

Hehehehehe muca 🙂 da ne boš prespala enga lepega dne :):):):):) Cmoka tud teb :)))

uh … ful paše .. sem ravnokar iz LJ .. ej .. kakšna vročina :)))) … no sem te tudi jaz zamudila .. ma ni problema ane :))) sej malo pozornosti tko al tko zmeri paše :)))

čau Jani

.. sej kamenčki so čist oki … jih mečeš v vodo … nardiš kakšno ograjo okol brisače, da ne gleda vsak v tvoj zele :)))) pa … ja še kej bi se verjetno našlo .)) sam mal domišlije uporabiš 🙂

Ojla Barbara :))) No viš.. v Lj je vroče.. pr nam tud… ampak.. zdej se grem ohladit…. Greva s pesekom na sprehod… pa z familjo :)))))

Čau Barbi, pa lubčka!!!

ja … ne vem kako ti bo ratal ohladit se zunaj .. ko je tko soparno .. ampak če boste zavili v kakšno gmajnico :)) tam bo ok 🙂

pozdravček še peseku in familiji :)))

B.

Hojla Jani cmokkk muca je vse not prnesla in zdej ko dela bilanco opravljenega se ji kar zdi..heheheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Dnevi so vse lepši, a ne čebeli ? :))))))))))))))))))

knedlčka, yap, zate !

Ćist na brzinco… dobro jutro.. dober dan.. pa nej vam ne postane navada zdej teh par dni… da bodo prvi prišli sem gor šele… zvečer.. al pa šele jutri :))))))))

Jani želi vsem skupaj prijeten dan.. tden.. deset dni.. vsem ki greste na morje pa lepo vreme in mirno morje :))))

Dobro jutro zajček :))))

JTLC!!!!

Hmm Barbi, sem prepričan… da v taki vročini tud gmajnica ne pomaga :)))) Dobro jutro in lupčka :))

Tekam za tabo, veš! Sledim ti kot sledni pes,
te berem in ti skušam malo odgovarjat, se mi
ravno ljubi, heh! dokler ne pribrizijo šefi, tisti
samooklicani, ne tisti ta pravi, tisti že namakajo
svoja …. nekaj dni že!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

New Report

Close