Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj si mislite ….

Kaj si mislite ….

…. o legalizaciji prostitucije ?

In če to postane legalno delo … kako bo potem z zaposlovanjem preko zavoda za zaposlovanje ?
Bodo razpisi javni ali samo na oglasni deski ?
Bodo brezposelnim ponujali to službo in če ja , kaj se bo zgodilo , če odkloniš ?
Zgubiš bonus brezposelnega ?
Kaj pa delo preko študentskega servisa ?
Kaj pa delovna doba , bo kaj beneficirane ?
Kaj pa kvalifikacije in dokazila o izpolnjevanju pogojev ?
A bo tudi pripravništvo in strokovni izpit ?

….. Nikitka ima še kup vprašanj

BRUSKO JE ODLOČNO PROTI !!!

Že v trgovini sem nejevoljen, ko me trgovke posiljujejo pri blagajni s tistim…vzemite račun, kaj bo šele tukaj.

Pa nej ga pozabim v hlačah, bemti !

Sploh pa, me jako zanima oblika in vsebina tega računa.
A bo stopnja DDV navadna ali znižana, glede na to, da je to neke vrste zdravju prijazna dejavnost, oziroma neka vrsta hrane, čeprav duševne?

Pa tudi poimenovanja po postavkah, bi znala bit jako zanimiva, še bolj pa “količina” ob njih :))))))))

Poleg tega ne bo tle potem več tega čara prepovedanega ampak nam bodo še to zjebali kot vse ostalo. Kjer ima država prste vmes, gre hitro vse u k…
Zdej za brezposelne je po moje ura zdej, da se zmigajo, potem bodo obdavčeni in bo samo še slabše, za odklonit tako službo pa ne vem….kdo bi pa to odklonil?
Tisti in tiste prek študenta bodo ziher nabolj zasedene, pač, tle so tisti manj iskušeni bolj iskani :)))

Benefikacij ne bo, saj se moraš jebat v vsaki službi, o kvalifikacijah pa tako kot povsod. Dober glas, seže v deveto vas.

Edino, o svojem stališču proti legalizaciji bi premislil pod pogojem, če bi bil član komisije ki bi bdela nad kandidatkami ki opravljajo strokovni izpit.

Tako.

V svojem mnenju si osamljen :)))

Nikitka bi itak bla šefica take ustanove … in te so pri kasi

nova
Uredništvo priporoča

hehe, Nikitka pa res znas popestriti dan… Ni kaj odprla si nacelna in pomembna vprasanja.. Bom si ob prvi priliki prebral, kako si je zamislil vso stvar predlagatelj tega zakona.. Ker ga predlaga LDS je najbrz dokaj liberalen..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Ja , kaj zdaj – a podpiraš al ne ?!

Nikitka je prepričana , da je zdaj po dopustu ježek poln novih idej in odprt za vse napredne zamisli 😉

… kako je bilo ?

He,he,he.. Naj te se mal matra radovednost..

Sem pa slisal, da so tisti Tri papige v Piranu in Dolcevito v San Simonu zaprl, lastnike, vkjucno z blagajnicarko, pa nekaj sodno preganjajo.. Eni so menda celo v priporu zaradi drzanja tujih drzavljank v suzenjskem razmerju…. Te bi bili zelo veseli, da je omenjeni zakon ze v veljavi.. Ubogi italianski gosti se morajo sedaj znajti po svoje..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Ubogi italijanski gostje so zdaj preplavili naš Paquito , pa Perlo , pa Princes ( edino Perla ni popolnoma v zasebnih rokah :))) , v čist navadnih picerijah je že kot dodatna ponudba top less shoW , pa lesbo show ….
Pravi en moj prjatu , da moraš že pazit , kam se usedeš , da ti dlake ne frčijo v pivo 😉

Nikitka pravi – nelojalna konkurenca , pa se nič več ne čudi , ker že pol naših prodajalk pasivno obvlada ruščino

bojda bo zelo zanimiv sindikat :):))

pa sindikalna cebelca tut 😉

Hja, Brusu je pa čist mim, da bi plačeval damam še neke dodatne Don Perignone sam za to, da bi ga zastopile, kaj če met !!!
Sej je uni explicitni direktni odhodek čist zadost.
Med pizzo ali zrezki pa imam sploh rad mir, ne da me bo pa še kak hudič motil, sploh če je Ruski !

Brusko ima rad Slovensko dekle,
ki, kadar to hočeš – pride….in gre ! :))))))))))

Ta ” obrt ” cveti že od nekdaj in verjetno še bo. Pa mislim, da je prav, da se legalizira, se s tem omogoči zdravniški nadzor nad kako se že reče , ma recimo ponudbo, konec koncev je stvar posameznice kako in zakaj uporablja svoje telo in če služi z njim, pa naj.
Ma zaradi mene, naj naredijo kakor hočejo !

New Report

Close