Najdi forum

Konc!

Ja, konc! Odbijajo zadnje minute v tej fabriki… za 14 dni, se razume. Izteka čas dela in pričenja čas dopustov. Čas za počitek od fabrike… Veselje :))))

Torej dragi prijatelji, naj vam bo naslednjih 14 dni lepo, ne glede na to kje ste, doma ali v službah, na morju ali v gorah… kjerkoli boste, mejte se lepo. Jaz bom poskušal nabrat nove energije za nov cikel. Do četrtka se bomo verjetno še kaj prebrali.. od doma :)))) vendar veliko manj kot sedaj…. v četrtek pa jo odrinemo v Barbarigo k Puli… in tam bomo do 11.8. No, kako nam je, bomo sporočili preko SMS… več o dopustu in ostala poročila vam bom pa priobčil ko se vrnem.

Še enkrat, lepo se mejte, mejte radi sebe in druge in lupčka vsem puncam, fantom pa….. :)))) ma kaj čem…. šapo :))))

Janiju bo dolgčas po vas, vendar, šta se mora nije težko :)))) Čau!!!!

Uživaj !

… pa previdno vozi , da te ne bi popadlo kaj zdaj , ko si videl dirko :)))

* N.

Nikita…. ablubm da bom pametno vozil 🙂 Ker dirka je dirka in…. 🙂 Tud teb lepe želje.. pa čimlepši dopust…..

Jani je vesel, da Nikito malo skrbi za Janija :)))) Lupčka!

nova
Uredništvo priporoča

heheh Jani ti prvoščim res….Službo za en čas na off….Zdej pa le glej da boš užival v vseh pogledih…jaja Pa res se kej oglasi,vsaj da ti zaželim še lep dopust na morju…in seveda dol pošljem en lep vroč teden,pa ne premrzlo morje..Tako…
Zdej pa hit uživat…mrežca med drevesa.pa hladno pivce..pa žena..pa masaža..pa otroc..ja kaj češ lepega..hit v lubico pa damu!!
Cmoka****

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Sestrca…evo, glih da sem te še uspel prebrat 🙂 Tud tebi lep dopust.. no verjetno se takrat ko ti oddideš že vrnem :))) Lepo se mej in… uživej

Jani pošilja sestrci tud enga cmoka :)))

Brus je zelo vesel te poletne dni, ko vas mnoge nosi čez te naše konce….tudi če udarite 10 ali 15 km mimo bajte sem vesel, ker ste za vsaj trenutek moji…..energija je pač neuničljiva, le obliko spremeni.

In del te….ulovim tudi jaz…:)))))))

Srečno Jani, v Barbarigi.
Tam sem jaz enkrat full užival, na eni divji plaži, v bivšem opuščenem pašniku za živali, ki so jih potem Titej in družba jedli na Brionih….zdej je tam bolj pustoš, no vseeno so mi družbo delale par koz in kakšen osel…prav fino za spremembo….

Jani, lep in brezskrben dopust :))))
Uživaj, plavaj, sonči se , vse z občutkom :)))))))))))))
Pa hitro se vrni !

cmoka, Zajček

Ja, Jani, morda se res še kaj od doma slišimo,
ampak če mene spopade tista lenoba za se ne
oglašat, potem ti raje danes povem, kar mislim:
torej, Janči, banči, pomaranči, tkole se zmenva:
ti ženo lepo mazej po hrbtu, lohka ti rokice na
pobudo misli, ki prihaja od globoko gori!!! tudi
majčkeno uidejo za kopalkice, za …. ker bo ziher
dobro strilo obema. Mazej, mazej, mazej, verjemi,
ne bo ti žal!!! Se ti bo vse vrnilo toplih. Pa mulčke
dviguj v zrak, pa tunkej jih, ker si bodo lepe dopusta
z vama zapomnila za vse večne čase…. Kot sem si jaz
za vse večne čase zapomnila nabiranje arnike in brusnic
in borovnic in pa gobic. In lepega jutra in lepega dne, ki
me je spravil pokonci … in lepe noči, ki me je uspavala.
Janči, banči, poljubčka ti pošiljam, prej kot odrajžaš, pa
nč’ tkole na lička, pa za uho, nč’ ne bom zajčku podobna,
pa sramežljiva, kar tkole na tvoje napupčane šobice ti ga
limam, saj v srčku nisem ženska, zdejle, ko ti limam lubčka,
sem samo frendica!!!!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ž
Jani, imej se lepo, uživaj. Obišči Areno, spij hladno pivo Kod cara Augusta.
P

tudi jaz pozdravljam tebe Jani .. fino mej na dopustu … pa … javi se kaj … drugače jaz šibam zdele .. obveznosti pač … vse skupaj lepo pozdravljam pa se beremo … enkrat sigurno :)))

čau čau čau … :)))))

B.

Zelim ti zares lep dopust in polno vsakovrstnih uzitkov ob morju!

Pa upostevaj Maricin nasvet in dobro mazi! Kdor maze, ta vozi, mar ne?

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Ježek pa ti si mi čisto prenovljen zdejle po dopustu..hmmm a si zaljubljen?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ne, ni !
He, he, samo spočit je .

Menda sem res zaljubljen… Strasno vsec mije tvoj podpis.. Bemti, a se zaljubljenost ze po pisanju vidi?

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Hihihi a ne…jajaja podpisi so tnartabuljši….mimogrede tvoj je bomba!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Edino,dodaj mu še nadaljevanje…se mi zdi,da je to le en delček,ki že sije..kaj pa naprej………….no no….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Jani, kar drz se Nikitinega nasveta, ker imajo Hrvati hudicevo sodobne radarje in policaje na motorjih, ki imajo slovenske tablice posebej v cislih.. Se dobro, da ne potujes kam proti Dalmaciji, ker so tam v Krajini posebej delovni…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

najlepse so neizpete pesmi… Mater si ti radovedna, hehe….

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Jep..šapni mi malo na uho..molim te!!! Al pa mičkeno no….ježek ZLATI!!****+++******

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ej, ježek, tvoj podpis bi se lahko
nadaljeval takole:

Ljubezen je drugo sonce,
ki zasije, ko luna ga zakrije ……

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

nic ne bo, ceprav znas tako milo prositi.. Kdor molci, devetim odgovori..
Vcasih ni dobro prevec vedeti…
Prevelika radovednost ni lepa cednost, hehe…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Jest bom pa tkole rekla..naj bo podpis tak…vseeno ga znamo brati..JEŽEK JE ZALJUBLJEN::to mu piše aha pišee , aha ne piše sijeeeeee iz njegovega pisanja…OOO kako je to lepo…
Ježek naš..mislim moj Objemček in že limam enga lupčka sam tistega najinga *§*§*§*§ taskravžlanga aha!!Specialno Zate..Ostani nam tak!!!
V nadaljevanja podpisa pa našrajbej samo ……………………………………..heheheh pa bo!!Najlepši podpis vseh časov jep!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Juj viš kolk me lepo vižaš..beri spodej..vse vem…sam pikicenapiš..heheheh CMOOOOOOOOKKK!!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Pikice znam brat..jupieeeeeee

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Tole mi je pa všeč !

Lupčka ježek tebi veliikega !

New Report

Close