Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek The Days After

The Days After

Ponedeljek, dan za poročilo.

Ker z navzočimi na mitingu na dirki v Bistrici, poročilo še pripravljamo, bi v tem trenutku samo pozdravil vse tukaj prisotne in vam zaželel eno prov lepo dobro jutro, lep začetek novega tedna in seveda veliko lepih dni.

Jani čaka še na nekatere izjave, potem bo poročilo vrgel na dan :))) Dobro jutro, še enkrat!!

Dobro jutro Jani, dobro jutro gmajna !

Ja, sobota, dan of race for tjavendan, je mimo, žal je mimo tudi nedelja in ni druge kot čakat spet 364 dni na dogodek….

Zjutraj sem šel s škodo – 3’15…..navzdol…..z nalitimi gumami :))))))))
zdej je super, ker je dosti gume na cesti, pa bolj drži. Drugače pa včeraj….z Gabrielom smo še malo klobasali. Namreč, prinesel je svoje domače klobase iz divjega prašiča, pa še iz navadnega, za primerjavo :)))

Dirka je bila enkratna, z eno razliko, ki je bila pa nadserijsko dobra, to pa je Andrej Jereb in njegova Seat Ibiza kit car.
Drugače….madžaru je manjkalo 30 stotink do rekorda, bi ga pa uni z formulo ena ziher skinu, pa je zaplesal po cesti in izgubil sekunde…..

Drugače pa, tudi precej motečih elementov.
Full ene vojaščine, pa policije, pa helikopterska enota se je šopirila v tistih uniformah, pa obadi in sršeni so bili sitni, še posebej. če si se približal ograji, pa namesto izbora miss, je bil izbor za mistra tangic in potem tisti naduvani in nabildani tipi tam…..no ja, kdo bi to gledal….

Dobro jutro potepuha moja Brusko in Jani, no pa preberimo poročilo bolj natančno :))))))))))))))))))

cmoka obema..

ps: a tuki kdo draži šefico z uniformami?

Dobro jutro zajček 🙂 No jest mislim, da je tole o vojaščini res namenjeno naši šefici Nikiti, ker vojašne je blo tolko, da bi ona, če bi vedela to, vse ostale obveznosti pustila vnemar in se udeležila… The days of Thunder :))))))))

Jani je vesel, da je bil vsaj delček tega dogodka in da je spet srečal Bruce mana :)))) Zajčku pa enga veliiiiiiiiiiiiicga cmoka :))))

Heya, Bruce. Še dobro da nimaš kakšnih extra dobrih gum, ker potem bi znal bit boljši od marsikoga, ki je mel orenk dirkalni stroj. :))) Kot sem rekel v soboto.. nej mi dajo 4 dobre gume pa en tank bemcina… mater, pa da probam svojo lubico :)))))))))

Jani ve, da takih pospeškov, kot Minardi, Fiat nima, pa vendarle…. gre kot sneta sekira :))))

:))))))))))))

Ne, ne, napisano je suho zlato, čista resnica….sicer bo upam Jani obširnejši od mene…..

Kar se pa tiče šefice, pa tudi tokrat……čist v stilu………..

Parim puncam smo poslali SMS, pa tudi dobili reply s pozdravi, lupcki, karkoli. Od SKORAJ vseh, razen seveda šefice…..ma sej, kdo bi ji zameril.
Sigurno je bila ŠTND, al pa je filala baterijo :))))))))))))))))))

Oooooo to pa verjamem, ja….

Brus ima še vedno v glavi cole in širino črnega zlata, na tvojih Fonmetall petokrakah…..

Sej zdej, Bruce, razmišljam, a čem spoh kej fokn’t tuki gor, ker.. kaj če bi jih pustila tenstat, pa bova drugo leto mela mal več drušne… ženske mislim :)))))))))))))

Hmmmmmmmmmmmmm, Jani resno razmišlja, da bi poročilo vrgel v koš :))))

p.s. ma je šefica ziher izgubila mobitel :)))))

bemti… ma si orenk ogledu ja 🙂 No, k sem jest ta avto kupu… me je skoraj kap.. ker.. najprej sem na denarnico pomislu, pol šele na to… kolk se to dober pelje :))))

Jani, v nedeljo je bilo z “Obad-silovanje” še več problemov kot v soboto.

En se nam je nastavil glih pred Jerebom, majku mu…..

“Si širok ku panelka !”, mu je rekel Gabriel :))))))

Ej, to je boljša ideja, ja :))))))))))

Sej pravim, drugo leto bo potrebno vzet s sabo Raid na elehtriko, PIPS v dozah, muholovce in hitro roko….. Pol nej se pa pripravijo obadi, majko jim :)))))

Jani je vesel, da je spoznal Gabriela :))))) samo škoda, ko ni mel klobas že v soboto s seboj :)))))

Bridgestone Potenza, naprimer :)))))))

Če bodo prou fest fehtal, pol ga bom nalimal sem…. :)))) ma ki čem se jest matrat za đabe :)))

Torej vendarle nekaj ne štima..

Saj ne bo zastonj, no, Jani :))))))))
Nalimi !

Hehehehehe… pol bo treba še blatnike razširt, pa avto dol spustit.. za ene 3 cm, pa orenk auspuh gor dat… pa spojler zadej ko pri Deklevovih Alfah….. uh mamu mu :)))))

He, he, Jani, nikamor te ni za spustit :))))))
Velicga jutranjega cmoka na lička:))))))))))

Vse štima zajček in je kul :))))

Ja, v nedeljo je bila z njim tudi soproga.

Po moje, ker je v soboto ni vzel s sabo, pa mu je klobase skrila :))))

Sicer pa, v nedeljo je bilo teh obstranskih dejavnosti še full….meddrugim smo imeli med sabo tudi enga fanta, ki dela v firmi-tiskarni, ki je sponzor dogodka. Reklamni panoji, nalepke, predvsem pa VSTOPNICE, BONI ZA ČEVAPE IN RED BULL…..

Vsekakor, znanstvo, ki se izplača :))))))))

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) cmoka zajček :)))

No sej.. sem bil jest v soboto tud brez klobas :)))))))))))))))) pa sem mel soprogo s sabo :)))))

Glede poznanstev v tem biznisu sva že v soboto rekla, da je to maximalno interesantno, ker človek potem ni ne žejen ne lačen pa še veliko vidi :)))))))

Jani je vesel, da je spoznal Brucovo familjo, še posebno čist tamalega Bruskota :))))) ku je taka faca k’ ata :))))

Pa tak filter zraka, kot mi ga je Gabro včeraj kazal na svojmi jugoti.

Namesto tiste črne PVC kište, je dal gor odrezan spodnji del flaše od nitro razredčila, pa nanjo eno mrežo za komarje…….full bolše sesa….pa tudi gre.

No, na vse to….tudi radar detektor ne bi škodil….

Sam, on ga še lahko cele dneve serje, jaz pa ne več :))))

ampak, ziher tak filter deluje sam na yugoti.. bom jest to ženi pokazu, nej ona to na svojem naredi, pa ti pol poročam, kako sesa….. :)))))))))))))))))))))))))))

New Report

Close