Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek …… in danes NEDELJA !!!

…… in danes NEDELJA !!!

Dobro jutro, dragi prijatelji!

Nedelja …. seveda, tista prva nedelja, ki jo
danes marsikdo preživlja v relaksacijski pozi
prve dopustniške nedelje, ki jo je tako težko
pričakoval. Za druge tista nedelja, ki bo
“zlikala in spravila” kupe perila, za več kot
premnoge pa nedelja kot vsaka nedelja, nedelja z jutranjim vstajanjem, z izpolnitvijo obveznosti do živali, pripravo “nedeljskega kosila” – juhica, krompir, meso, solata ……. Za premnoge pač le eden od dni v tednu, morda samo s spremembo, da je za spoznanje bolj umirjen – ali pa tudi ne?

Moja današnja nedelja naj bi se pravzaprav začela v Parjah št. 8, tam naj bi spila kavico in se do solz nasmejala, tam naj bi objela “staro znanko” druge in prijatelje ….
pa bom ostala kar tukaj, pristavila juhico …. bom pa zagotovo “napletala”, kot je imel željo napletati Z.Modrej:

V mislih tako radi predvidevamo dogodke, kjer nas ni zraven. Domišljija. strah in sedmi čut nam tako radi ponujajo en sam možni potek dogodka, v katerega čedalje bolj verjamemo. Pa se tako pogosto zgodi povsem drugače, saj je življenje odmiselno in nepredvidljivo. Vedno si zamislimo več možnih potekov, da ne bomo enemu preveč verjeli; da se ne bi celo obnašali tako, kot da se je v resnici zgodil.”

Ja, lahko predvidevam, zagotovo lahko, kako prijetno jim bo, tistim tam v Parjah, ki se bodo srečali! Nevoščljivost bi me razjedala, prav zagotovo, če se mi prav ta dan ne bi dogodila še ena tako lepa in čudovita stvar, kot so srečanja z ljubimi osebami: obisk hčere dobim. In ta bo nadomestil vse. Ta bo tisti, ki mi bo danes odgnal misli od domišljije, s katero bi si naslikala srečanje v Parjah, ki, mimogrede, niso tako daleč. Dopusti so tukaj in ……GSM-i tudi. Pa avto imamo tudi, in če bo naš Brusko in njegovi ljubi imel čas, nič ne rečem ….To pa je tisti možni potek, ki me bo tudi odvrnil od tega, da ne bom preveč verjela v tega današnjega in da ne bom razmišljala, kako bi bilo, če bi …..Vem, da bodo informacije o dogajanjih več kot popolne, za vse tiste, ki bomo ostali doma in od doma spremljali “raicing 2002¨”. Z zajčkom, muco …. si bomo krajšale čas v naši domišljiji in morda v ………,

kajne ljubi levček? O bog, kako le bi ti lahko jaz pomagala. Skorajda trpim s teboj, ker mi je poznan občutek neuslišane ljubezni ! Kako le bi ti lahko pomagala? Nikakor, samo z besedami: vztrajaj in bodi dosleden v tem, kaj hočeš. In če res hočeš, če prevladuje želja, lepa in čista želja po …., potem boš zmogel, zagotovo, in na koncu …. pih, levček, moram biti tudi jaz deležna tvojega cmočka, moram. In – nikar puške v koruzo, sadeži, do katerih se težko pride, so ponavadi tako zelo sladki, tako sladki in tako sočni …..

Še eno lepo dobro jutro, dragi tjavendanovci in še lepši dan.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

……. ne vem zakaj in ne vem čemu, ali morda
res premorem tudi jaz sedmi čuti, ampak nekje
čutim, da bom danes med temi vrsticami zasledila
……. nikogar drugega, kot našega ljubega, milega ……………
ježka ??????????? Da bog da res, kajti močno močno
ga že pogrešam, tako močno, da bom kar zavpila, da me
sliši tja dol ……….

Ježek, tebe ne dobro jutro, ker te najbrž še ni, bogve če
ne prideš nocoj zvečer, zato: dober večer, special for you!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Marička.. no vidim, da si edina dušca danes tuki gor 🙂 Pa da ti za trenutek naredim drušno…. Kolikor mi je poznano, danes v Parjah ne bo kakšnega srečanja 🙂 ker so vsi neki odpovedal, vendar o tem več jutri v reportaži s terena, ko bomo obširno poročali o sami dirki in seveda vseh nas, ki smo sodelovali… od stare znanke, Bruska, Sašota, Gabriela, Janija, Mitja, Koštrunčka, Matuzale.. ja je blo pestro in vse skupaj podkrepljeno s tako mero adrenalina, da še danes delajo vsi tisti… mravlinčki.. ki jih dobiš samo na taki dirki.

Torej, lepo nedeljo tebi in hčerki, pa seveda vsem ostalim, ki boste tukaj gor sigurno pristali vsaj s pozdravi 🙂 Torej… cmoka vsem in čau!

Jani zdej gre na eno rekreacijo.. mal fuzbala in to :))))

OH, JOJ…..

Torej druščina se je dobila včeraj, samo prosim poročila sem se najbolj bala, kaj neki ste počeli ? Ha, ha, hvala vsem :))))

Ja, Marici, imas res nekaj jasnovidnega daru, sicer ne ne vem, kako si uganila, da sem se danes zares zazelel pofockati na nasi gmajnici.. Dopust sem prezivel kar ugodno, tezave pa so se zacele doma in sicer z mojim zdravjem.. Upam, da je samo viroza, sicer ne vem, kaj me se caka.. Danes se se vsaj pocutim zdrav, ceprav me telo se vedno malo demantira…

Seveda nisem dalj casa sledil dogajanjem na forumu, pa tud zgodovinarja se ne bom sel. Prebral sem le zadnej poste.. Obcutka nevosljivosti vec ne poznam, zato Parjananom pri vseh dejavnostih zelim obilo uzitkov! Tko!

Aja, skoraj bi pozabil.. Ceprav levcku dajes vedno novo upanje, da bo osvojil zajcka, ne vem, ce mu bo uspelo… Zajcek je tud meni vsec.. Torej bo zajcek, sam izbral, hehehe.. Noro, sam tako je!

Lep nedeljski vecer vsem,

Ježek

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Moja čebelica me je veliko naučila, med drugim tudi , da se da veliko povedati tudi na kratko. In to je :
Ježek, zajček te ima zelo rad ! ! !
Tko ! Pika !

Uf, zajcek, ti pa res znas na kratko povedat! Naravnost med roge! A nic ne pomislis na tiste, ki bodo morda zalostni zaradi tvojih besed?

Ampak moj odgovor je tud enak; Ježek ima zelo rad zajcka ! Tko ! Pika !

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Uf, zajcek, ti pa res znas na kratko povedat! Naravnost med roge! A nic ne pomislis na tiste, ki bodo morda zalostni zaradi tvojih besed?

Ampak moj odgovor je tud enak; Ježek ima zelo rad zajcka ! Zdaj to ve cel Tjavendan!!! Pika!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Jezek se vec ne znajde najbolj na forumu… Tko je pac, ko zves, da te ima nekdo, ki ti je vsec, zelo rad! Uf, kaj sele bo, ce stari stori zagorijo s plamenom?

Ljubezen je drugo sonce, ježek

He, he, po mojem ogenj, kaj če bit !

lupčka, zajček

Ja, ogenj iz korenin, le kdo bo potem to pogasil? Uf, saj to je ze resen problem, mar ne?

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Nobeden ne bo gasil, ker ne bo potrebe. Prav je, da nama ogenjček gori.
He, he, ježek moj, in to sploh ni problem, to je hudo lepo !

Saj je prav da vedo gmajnarčki !!!

Oh, seveda, Aha!!!!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Oh, ježek naš, ježe moj, toplo pozdravljen, stisnem
se k tebi, te toplo objamem, naslonim glavo na tvoja
ramane in srce mi tiho šepeče: ježek, dobrodošel spet
tukaj. In odmeva tvojega začutim tako narahlo, tako nežno,
tako tiho: tudi jaz sem vesel, da sem spet tu med vami.

Hvala ti ježek, za tvoje rame, za odgovor tvojega srca.
Virozi se pa upri, upri se ji tako, kot se znaš upreti ti!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

JA! :)))))))))

hvala Marici, vesel sem tvojega objema, vesel sem, da si me priklicala na Tjavendan..
Ej, pa res imas malo jasnovidnega daru, da ves! Zelim ti najlepsi nedeljski poletni vecer.. Tako mirno in tiho je nocoj zunaj..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Sem že tu…Danes v znamenju grilljanja..in meseka pečenega na žaru..mmmm
Tako prijetno sem utrujena,da bi kar prešpricala tuš..ampak ne ne..grem pod tuš in se veselo zabubim na kavč…

JEEEEEEEEEEEEEEŽŽŽŽŽŽŽŽEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEK*******++++++++++++++++*******++++****++++++++++++++************ WELCOMEEEEEEEEEEEEEEE ojej..Tole je pa bilo…
Ježek jest sme te tolk pogrešala,,uhhh da si se mi že prikazoval ko fatamorgana..čist zares!!!
Sam da si tuki…virozo bomo pozdravili..moji otroci so jo tudi..tako da…CMOČKa na lička in in…uhh sam da si prišel z dopusta…*********************

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Prišel z dopusta, našel ljubezen :))))

Ma, kaj je važno, če se ne znajdeš, Ježek, bistveno je bistvo :))))

Dorodošel nazaj, pa oglasi se še kaj !

Mariči !

Škoda ker se nisi oglasila, prav tako mi je škoda za vse ostale, ampak, kaj čmo. Prilik bo še veliko in “uržehov” tudi.

Lepo pa je bilo videt in srečat prijatelje, s katerimi si nismo ne blizu ne pogosto skupaj, če odštejem to obliko druženja tu……

Še več tacga…….pravim jaz :))))))))))))

ja, ja ja :))))

Muca, hehehe, ****************

Ojej muca, kaksen pozdrav.. In to iz griljanja…..Ja, tole je pa res bilo…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

New Report

Close