Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Sobota je …..

Sobota je …..

Dobro jutro, prijatelji!
Sobota, za katero so obljubljali lepo sončo
vreme, je tukaj. Ni pa sončna. Toliko sem
se javila, da se pofočkam, zdaj grem s kužiko
na sprehod, potem, po kakšni uri ali dveh se
vrnem na klepet, če bo kdo tukaj, če ne bom
pa ….. likala. Lep sobotni pozdrav vsem.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Dobro jutro.
O, medtem je že posijalo sonce…

Hay, glih sem mislila ugasnit PC, saj veš,
jaz nimam tistega, ADSL, al kaj že je, da je
lehko skozi odprto in …… o tem me prosim
lepo, pouči enkrat na uni strani, da si to uredim,
prav? mili moje zekec, no, glih sem mislila ugasnit
tole šktalo, ejga, rdeče!!!!!!!!!!! In jaz, takoj brat, jasno.
Tkole je s soncem: je, pa ni, pa je, pa ni, pa tudi nima tiste živo rumene barve!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Še nekaj, če kdo ni dobil zgodbe, naj se javi,
a le, če jo želi brati. Ker nimam vseh v imeniku,
žal, sem malček prelena za dopolnit imenik.
In če jo je kdo dobil dvakrat, se mu iz srca
opravičujem, zato ker sem pač nerodna in
zato, ker ……… Torej, kdor želi brati, naj ha neha
srati in naj se javi, da mariči to napako popravi!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

No, medtem ti je sonce že skoraj sigurno posijalo, Mariči.
Sama sem bila na potepu. Me je ena uf že stara prijateljica povabila u njen kafič, je rekla da bova dol udarle en štamperle :)), pa do nje nisem prišla, hehe…ker sem vmes prišla do lokala last mojih dobrih prejšnjih strank, in sem obvisela pri njiju, ker imata oh coctaile :))))))))))))))))))hehe, zajček je danes na žurki…zdaj grem dalje…

aha, za adsl ti zvečer namailam oki ljubica?

Torej, če kdo ni dobil, naj se javi v upravi :)))))))))))))))

Grem perverit ker kej takega na nič na svetu nebi spustila..Upa da me Marička ni izpustila iz imenika..heheh

Aja jest sme se pa danes malce potepala in zapravljala dinarčke…Smo šli v Udine mal fasat! Uh kolk sme vesela ob pogledu na vse dobrote njami….Pa bo spet mir za en čas!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

uau .. Udine so pa tolk lepe .. tist grad tam gor … pa en tak starinski model za merit čas, temperaturo in te zadeve imajo sred mesta .. super …

Muca, u picerije ne hodim ):
Pico pečem sama doma, dobro.
Al pa naročim tri, četrta je zastonj tuki u naši piceriji. Sem pa bila z eno frčafelco s foruma že dolgo nazaj na pici, pa nisem opazila nobenih intrudersov blizu.

Tkole zdej grem lepo počasi v vodoraven položaj 🙂

Zajček :))))))))))))))) cmoka!!!!

Jani:))))))) ej, glej, cmoka !!!!!!!!!!!

New Report

Close