Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek resna veza???

resna veza???

Ojla!

Ja, jaz sem pa malo razočarana. Nimam sreče v ljubezni – naletim na fante, ki niso pripravljeni na resno vezo. No in to traja zdaj že 2 leti od moje resne veze.

Res je, da pri 18 nisem vedela kaj hočem, sedaj pa vem kaj hočem in ko že mislim, da to je to (da mi fant ustreza) – pa fant ni pripravljen. Rad je v moji družbi, a resne veze noče. No pred kratkim se mi je to spet zgodilo in sem bila kar slabe volje.

Tudi, ko pogledam moje prijateljice so v glavnem samske; tiste, ki pa imajo partnerje pa v glavnem niso zadovoljne. No in kam to pelje? Greš ven in so gruče fantov in deklet. Vsi s želijo spoznati svojega “idealnega” partnerja res je, da ko si star 18 let ti je vseeno, no pri 27 pa si bolj previden. Vem, da imam še čas, ampak ne vem kam to pelje – vedno več je samskih in vedno več se jih boji resnih vez.

No malo sem pojamrala, kaj pa vi pravite na resne veze? Ali jo imate? Ali ste zadovoljni v odnosih v katerih ste? Česa se bojite? Ste našli svojega idealnega partnerja?

Malo na kratko – moje mnenje !!

Pred nedavnim me je prijatelj ponudil knjigo ….., namreč če jo hočem prebrat .Ko sem pogledal naslov knjige sem se iz srca nasmejal.
Namreč naslov knjige je ALADINOVA SVETILKA
To pravljico sem neštetokrat slišal in nekajkrat celo kot risanko z mojimi telebajski gledal.
Pravljica je res lepa in zabavna , kaj pa je odzadje pravljice ti bo pa povedala knjiga . Knjiga ni namenjena otrokom ampak ljudjem ki hočejo kaj v življenju ali kako ” NAMENSKO ” nastopiti pred drugo osebo in s kakšnim razlogom.
Želja je od 50-100 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} uspeha
Malo razmisli in pojdi v prvo knjižnico in si jo vzemi .
Res da v njej ne piše kako najti pravega zase ,ali kako obogateti , ….ampak da z željo lako narediš veliko do svojega uspeha .

Lepo pozdravljena med nami in veliko sreče in pravih ljudi okoli sebe !

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Štumpi???????????? Ej, hvala za tako lep nasvet, ki
si ga posredoval tudi meni. Tudi sama si bom skušala
to knjigo prebrati. Si me pa tako lepo in prijetno presenetil,
da ti zdaj, če bi bila skupaj, moj posiljevalski objem in cmok
ne uide, bela cesta!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Mari !
Res knjiga je nekaj posebnega in ima v sebi ogromno primerov in nasvetov
Vse je bistvu : KAKO NASTOPITI, KAKO VPRAŠATI , KAKO SE ZNAJTI V KRITIČNEM POLOŽAJU
Kako si mi ti , si bila kaj na morju ,ali šele se pripravljaš ???
Cmoka im močan objemček

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Mili moj prijatelj, predvčerajšnjim sem bila v BTC-ju,
včeraj sem se cel popoldan bodla s fižolom in kumaricami,
danes ob pol sedmih s potencialnim ….. mater, ko bi vsaj
bil ti …….. in na morje žal ne grem nič, ampak težko čakam
septembra, takrat imam na izbiro en dan morja ali en dan
bohinjskega ozračja …… pa bomo videli. Dopust začnem
prvega avgusta in …….. pih, kaj naj dodam drugega, kot
da mi bo hudo hudo dolgčas po vas vseh. Upam, da se bo
kdaj pa kdaj le kdo nalimal tu gori?

Tudi jaz tebi močnega objema, toplega cmočkkkkkaaaa,
tebi in tvoji družini pa prijeten in kar se da odpočit dopust.

Lepo se imejte, Štumpi, res lepo!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

danes ob pol sedmih s potencialnim ….. mater, ko bi vsaj
bil ti ……..

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Mariči, cmoka!

Ja ti si pa res hecna , zakaj me pa nisi poklicala ???
Glede dopusta pa Hvala !!
cmoka nazaj !!

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Ej, Štumpi, samo to – ali ti jeprišlo?

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

O bemtiš ja, pa ta naglica, hotela sem vprašati,
če ti je prišla zgodba po e-pošti. Najbližjim prijateljem
sem poslala svoje Rojstvo, heh, pa nisem čisto prepričana,
ali sem imela tvoj pravi e-mail? Zato vidiš, in čisto za nič
drugega me ni zanimalo, ali ti je prišlo? O moj bog, smejim
se kot nora, ker se to vprašanje tako noro sliši – bere? Ampak
zanima me pa res, to pa!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Hvala stumpantl – pravi naslov sem se pozanimala je pa ZGODBA O ALADINU.

No in grem iskat to kjigo še danes – za ostale pa – to knjigo imajo še v knjižnici Šiška.

lep pozdravček

Alenka

Se mi dozdeva, milo moje zajčje bitje, da je
tudi tebi dvakrat prišlo, ampak, žal, saj veš,
ni šlo drugače, priti mora, bolja dvakrat, kot
nobenkrat, bela cesta! Razlogi za dvakratno
prihajanje pa tudi obstjajo, res! Prepričana
sem, da jih poznaš, ti bitje zajčje, saj te bo še
na hrbet vrglo, nehi se smejah, nehi no, ja pa
u božje ime, prestani več jednom, ugušit češ
se od smijeha!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Prav imaš , malo sem zabrkal , oprosti namreč z mislimi sem že na otoku VISU ob kakem zalivu (naprimer ZAGLAV ,ali STINIVA) V KONOBI pijem KARLOVAČKO ,…HEHEHEHEHE

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Heheh, cmoka še enkrat, ko pa je tko lušten se nasmejat, ko niti ne pričakuješ !

a meil ali KONKRETNO, ????

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Ma meil, bela, če je pa še kaj konkretnega zraven,
pa prosim, podeli z menoj (uf, z nami, ker smo vsi eno!).
Pa čisto konkretno podeli, sonce ti temno!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Na žalost odg. OBOJE, heheheheheh
Ampak dobro da si me spomnila , ker grem sedaj gledat pošto še od prejšnjega tedna , sem namreč čisto pozabil da to obstoja

Probleme sem imel tudi jaz. Namreč po dolgih dveh mesecih sem dobil Avto iz servisa , da ti ne zajamram o računu (polovico motorja so mi priznali kot gar.ostalo sem pa moral …..)
Danes sem se čoln z dvigalko naložili na prikolico ,…. in to vse zadnje minute .
Če nebi imel avto popravljen bi mi šel dopust po zlu …

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Štumpi, vnaprej se ti oproščam, res, ker je zadeva
d o l g a kar pet strani, veš, in če se ti ne ljubi brati,
lahko samo izbrišeš, pa bo. A ker obljuba dela dolg,
sem ta dolg izpolnila. Če ne bom mogel uživati, ker je
preeeedddddoooollllllgggggoooooooo, si pa skrajšaj!

O isuse, kaj je ratalo iz tega posta?

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ufff zdej bom pa še jest čitala…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Da boš užival z vsemi štirimi in na vseh štirih…hihihi hej pazi da te sonček preveč ne opeče po ritki..hihihihi cmookkkkk in me veseli da si zrihtal vse okoli avta!! *******++++++****

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close