Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek vročeeeeeeee

vročeeeeeeee

a je še kermu dons tko vroče k´t men?
Cel ljubi dan se že sprašujem: kam bi sedala , da mi ne bi bilo vroče?
kaj naj počnem, d mi bi blo mal mnj vroče?
mrzle vode je zmanjkalo, bazeni me ne mikajo, morje pa cveti, hudimana………jeeeeeeeees in potem mi kapne : PIVO, tisto hladno, iz hladilnika, jeeeeeeeees, jeeeeeeeeees in še enkrat jeeeeeeeeeeeees:
grem, odprem plastenko in si natočim tekočino v steklenico in v dušku izpijem……..do dna. Joooooj kako to paše, a lejga hudiča, ne za dolgo, zdej mi je pa notranja vročina začela puhteti skozi kožo, zdeeeeeeeeeej šele švicam, ma vrag naj pobere vse skup, pa še pivo zraven.

Ni d´b jamral,

Tkole!

Sandra S.

Sandra,

dons je res ubitačno.Mi imamo že 26 stopinj v stanovanju, več kot slečt se
že ne morem več. Jaz ledenih pijač sploh ne pijem več, ker mi pol švic tko ven udar, da je kej. Rajši vodo sobne temperature.

Mene tud nč ne mika v bazene, je taka svinjarija, da me vse mine.
Upam, da bo do dopusta morje že odcvetelo.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

jajaj viš hudirja…ni prav če je vroče ni prav če je mrzlo……..
Kar naj bo vroče,,kar naj vse teče..heheheheh Saj nas bo pozimi zzzzzebllloooo….
Pravijo,da se tudi tuširat ni dobro z mrzlo vodo..ampak je učinek večji,če se oprhaš s toplim tušem..jajaja
Tud men je blo danes malo ajsi,ker sem pakirala…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Pakirala ? A nisi rekla da greš avgusta na dopust ?

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Pa kva si pa pakirala, dedca in njegove cunje?

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

No, isto to sem mislila jaz?
Naš gospodar se je v nedeljo vrnil, pa še ni
razpakiral svojih reči. Ne vem, kaj ima v mislih,
iti še enkrat ali …… čaka, da bom razpakirala jaz?
Se bojim, uf, se bojim razpakirati, so bili v mešani (če ne celo z-mešani, hihihihi) družbi? In če razprakira sam, heh, se jaz obvarujem. Tko, in jaz nič ne ukrenem na tem področju!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ej, Sandra, od mene kar teče, a verjameš ti ali ne.
Ko sem prišla domov, me je obšla ena norost, ki se
ji po domače pravi “čiščenje”, heh, pometla sem
stopnice v celi hiši, ni jih ravno malo, in ko sem prišla
do pritličja, bemtiš, je bila lužica pod menoj, verjela ti to ali pa ne. Od nosa mi je kapnil znoj, od brade tudi, očitno sem se topila kot maslo na soncu, heh. Pa pravi gospod hišni gospodar, da se od pometanja ne da utrudit in da to pravzaprav niti ni nobeno posebno delo. Uf, ko bi bil takrat zraven, bi se tudi on topil, verjemi, ko bi tekla za njim okrog hiše z metlo ……….

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Takole,jaz sme pa ravno izpod tuša in to toplega..heheh pa sem se ohladila zelo prijetno.Probajte…
Hja Marička,tudi jaz sme poleg pakiranja…še pospravila celo stanovanje…pa še zunaj pred hišo,pa vrt..uhhh zdej sme pa crknjena ko………kljusek!Zdej grem pa ajat..pomoje me bo v parih minutkah vzelo…Lahko noč gmajnica..lahko noč!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Dragi moj….jaz odhajam!!!!

malo na dopust..seveda 1.del….Grem malo k staršem na dolenjsko.ja pa malo kopat bom vozila otročičke moje v čateške…jajaj malo bom uživala,malo dirkala…malo pa se pri mojih pocrkljala…
ja danes sem pakirala..hehe Sebe in otroke.Dec ostane doma.Gremo sami.
No ja malo me skrbi pot..daleč je ampak bom zmogla….držite pesti,kajti prvič se odpravljam na tako dolgo pot.Čakata me 2 uri vožnje…Pa kaj češ,vsega se moram navaditi..Ampak počutim se kot ena stara riba,ki so jo kar naenkrat vrggli v morje..Ampak potonila nebum…bom plavala pa mahala..hehe pa tud če malo vode požrem vmes…
Koliko časa me ne bo…kaj vem..teden dva..cunj heheh mamo dosti kot dovolj…heheheh
Dobri in pridni mi ostanite….PA ne pozabite…RADI SE IMEJTE!!
ZAJČEK:::::::::::CCCCMMMMMOOOOOOOOOOKKKK*******DRŽi se mi!!!
MIŠONI:::::::::::::::::::::::*§*§*§*§*§*§*§********§§§§§§§§§*****čuvaj sebe in princeski in babyprinca doma…. JANI;BARBI ;LILI;ŠTUUUUUUUUUUMPI:::::::JEŽEK;MAAARIIIIIIIJAAAAAAAAAA;NIKITKA;BRUUSKOOOO;Lisjak,Levček,paty…..PANNNNNNNDIIIIIII..oh joj da ne pozabim koga..BYEBYE…….
Oh že zdej vem kako mi bo dolgčas po vam..šmrc šmrc….papa:(((((((((((((((((((

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Muca moja, zajček zamuja….
ampak evo sem prišla , ni kej….
toliko, da ti prilimam cmoka, zaželim srečno pot in veš kaj sem se spomnila, saj imava mobitel !
Čau muca *****************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************zajček******************************

Jaaaaaaaa Vidiš,k me nisi pozorno poslušal zajček ti moj zlati.Se bova slišale ja,večkrat! Pa kak sms pošljem..ma bovana vezi,kot da nebi nikamor šla…****Drži se mi!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ampak, muca, kam? Jest prašam te kam, te vodijo steze?

K domačim….mami ati,brat ,nečaki……pa tete strici,bratranci,stara mama..hehe še kej…aja moj drugi kuža,pa zajčki,pa kokice,pa muce….pa ovčke…heheh vsega mamo kar hočeš….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ja od žalosti je zajček sedel na ušesih ):

Oki, *********************

nč bit zalosten..pejmo se mal hecat..k ma ča zdej…čakam samo uro da odbije pola osam..heheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ob udarcu na sosedov gobček je bila ura 05.33 poročila…

u, jebemti, napaka……
vekarca je bila 06.33

hihi jep jets pa bulim ke v ekran…tud bi blo čist mozno,da bi mem udarla…heheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ahaaaaaaaaaaaaaaaaaa :)) muca, srečno pot, pa pazi, da se nam živa in zdrava vrneš. Pozdravi vse, še posebno koštrunčke :))))))))))

Po tastari uri ja :)))))))) zdej je pa 6 in kusur :))))))))))))

Bom bom..hvala!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

ja.. še mal pa bo kofetek…. še 6 minut in pol :))))))

kusur hihihihi ojej…..hahahahhah

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Tebi gre pa tud samo kofetek po glavi, madona no 🙂

New Report

Close