Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Novo jutro….

Novo jutro….

Novi dan,naj ne bo tako zaspan…
Pa tudi ne tako nor kot je bil včeraj,čene bomo čist skrčeni od te centrifuge,ki jo mamo na tem serverju….
Danes je sreda kmalu bo konec tedna….še malo še malo pa gremo na dopust!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Uh! Jutro muca***.
Pismo, tole krčenje ni zanalašč. Mistake, je !

Pismo pa res, kako ga skup vleče:)
Čaki je treba naredit nekaj, šit ej…

nova
Uredništvo priporoča

Mogoče se pa tole dogaja …..

Dobro jutro obema.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

jutroooooooooooooooooo :)))

ej, o kakšnem krčenju je govor??? B. nima pojma da bi se kej krčilo …..

Krči se,ker preveč pišemo…same teme ne držijo očitno tolko postov..zdej pa v parih dneh preko 100 postov,to pa ni očitno šala mala..Primož je mislu,da ne pišemo tukaj tolk velik..heheheheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

oooooooooooooooooooo Mišon .. kolk časa pa tebe že nisem vidla :)))))))))))))))

ŽIVJOOOOOOOOOO 🙂

enga lubčka zate :))

JUTRO MIŠON******** lep dan….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

aaaaaaaaa .. krčijo se naslovne teme :)) ma sej ni krize .. sej se nove odpirajo, stare pozabljajo .. in life goes on :)))

Vidla pa res ne. Drgač sem ga pa včeraj sral skupaj z ostalimi.
Sem imel na šihtu mal frej, pa sem si lahko to privoščil.

Cmoka nazaj !!!!!!!

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

mišoni**************

ja ja .. so vam šli raznorazni okusi in vonji ke po glavah :))))

B. je na brzino malo poškilila .. po včerajšnjih postih in se nadvse zabavala :)))))

OOo Barbi greh bi bil,da bi se stare pozabljale..pogle moj memory pamti vse.Takole nahitro se spomnim tistih prvih postov,ko smo prvič zajadrali sme gor.Se spomniš?Ko je Primož za nas “norce naredil ta forum,kajti nespodobno smo se zabavali na resnem medicinskem forumu,pa smo dobili ta zapor..heheh in tisti prvi občutki,ko smo stopili sem…celo zapor smo mu rekli…hehe No ko smo stopili sem,smo se vsi zgražali nad zenfasto barvo…oja..heheeh vidiš muca vse pamti..pa nič ne pozabi … o ne….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

jaja po glavcah..pismo!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

ne ne ne ne neeeee .. nisem mislila da bi karkoli pozabili .. tudi B. ma v glavi še marsikaj izpred .. uh leta in več … samo teme so nove .. stare pa morajo v arhiv ane .. lepe stvari pa ostanejo .. tudi v srčku :)))

aha to pa ja..zdej se razumeva..jaja

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

hehehehehe … mucaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :))))))))))))))))))

hehe sej ne bom več.Veš sem premišljevala, da mi bolj paše če sem resna in dostojna…tako da od danes naprej je muca čisto krotka in prijazna…nič več šuri-muri…variant!! Tako!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

eh .. kaj resna pa krotka .. a ni dolgočasno bit resen :)) pa nč o glavcah razmišljat :)))

ti kar ostani šuri-muri … hahaha .. od kje ti ta fora :))))

Mah kr zmišljujem se…so na mojem zelniku zrasle,veš mam en kup takih v minutki zmišljenih izrazov..heheh mal se zabavam,pa včasih kako fletno pogruntam,čist spontano..hihihi

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Bolje, da si šuri – muri varianta, ja resno je že tako tole naše življenje, no…

Ma ja sam,čist neresen tud ne morš bit..jest se pa tko vživim v t varianto,da je kaj….če grem nazaj brat,se lahko samo še križam…hehehe

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

ane .. kaj bi bli resni .. to je tako, ko da nehaš živet :)))

Ma ja maš prav…ampakvčasih se sama sebe naveličam a veš..ma pr me s emora skoz neki dogajat…bi rekla muving..da skoz neki mrda se giblje..to je to zame..ne pa monotomija..posedanje to me ubija…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

test…

New Report

Close