Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek abstinenčna kriza…

abstinenčna kriza…

Po vsem Guinessu, ki sem ga v zadnjih dneh popila, imam danes abstinenčno krizo (no kar dobr lažem – krizo po forumu, bi se lažje reklo). No kot vidite sem nazaj in vsem skupaj želim en lep dan….

Eeeeeeeeeee Pandi, sem te čakal šele jutri.

Jaz imam pa whiskyjevo krizo danes zjutraj.

Dejmo hitro eno poročilo, kako je bilo, saj veš, na hitro o naravi, cenah, hrani, pa na dolgo in široko o sexu po Irsko :))))))))))

Pandi :))))))))))))))))))))))))),
he, he,………………..
sej bo, sej bo……………….
ha, ha, sem ti rekla, imej mero, pa ne poslušaš :)))))))))))))

cmoka, zajček

Jaaaaaaaaaaaaaa, Paaaaaaaaaaaanddddddiiiiiiii,
srce poskoči, oko se orosi, ko te tu gori spet
uzre in …….. no, rime mi je zdaj sicer zmanjkalo,
a nič ne de, da si le spet tu. Ej, bierčka, a bierčka,
to pa to. Krizo imaš pa ti ziher drugo ja, ne uno
po bierčku, ……… jaz jo imam po ……………….. nam,
res nam, ker ……. hitro poročilo, pa ni treba o cenah,
tiste mene ne zanimajo, mene zanima une o
sssssssssseeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxuuuuuuuuuu!
Dej Pandi, eno o …………….

Ej, mater babe, kaj je naredu Štumpi včeraj iz nas, a
pohoto forumsko, nič drugega, golo pohoto!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Medvedek :)))) vilkomen back :))) Ampak, kaj je z vami ljudi.. ti Guinessa, Brusko whisky.. orko dindijo.. a sta bila skupaj na Irskem :)))) No, samo da si se srečno vrnila 🙂 Lep dan!

Jani je vesel “prometa” na forumu, ki se povečuje iz dneva v dan :))))))))))))

heh pannnnnnnnnnnnndddddiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
juhejjjjjjjjj sam da ni back!!
jaja smo čisto podivjane babe…Aha..strapane,bi rekli mimobralci te pa so potrene..heheh
Jep pa smo res potrebne prijateljčkov naših,s katerimi vsi skupaj tvorimo to gmajnico.Zato pa se zgodi,sem pa tam tudi kako posilstvo a ne Marička..Joj dons je muca čist aut! To ješe posledica včerajšjih orgazmov..jest se o sexu splh ne morem več pogovarjat.Tuhtam že,če sploh še kaj vidim od te nasade včeraj! Oje ojej…
dejte kak recept,če ne bo huda dons je še cel dan pred menoj…heehehhe

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Dijo buh, moram it pa res brat tele poste od včeraj, al kaj….

Je moglo bit kar ………hm,,,,,spolzko :))))))

A mene si pa pozabu..mater a novo temo odprem..jest sem pa zadeta še danes od včerajšnjih orgazmov..sej tud to šteje a ne..je hujš ko alko!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Najprej sex, za Mariči: Ko se voziš po Dublinu ves čas gledaš “opečnate” hiše, ki pa imajo strašno okranclana vrata – vsaka vrata so drugačna – modra, zelena, rdeča, roza…. Zakaj? Hm – irci radi pijejo tale svoj Guiness in wiskey, rezultat pa je bil, da so večkrat prenočili pri napačni “ženi”. Ker je bilo opravičilo takšno, da so “zgrešili vrata” so se odločile ženske, da vsaka vrata prebarva z drugo barvo. No sedaj pa naj zgreši, če upa … Tole kar mal na Slovenke spominja, kaj pravte.

Hm, za Bruskota _ tud wiskeya je blo, posebej v irski kavici. Prava je namreč tista, kjer je 1/3 Wiskeya, in 2/3 kave, velikost pa nekje do 3 dcl. Takole po ene dveh Guinessih pa kar dobro deluje, čeprav se da navadit….

Hm, za vse moške – Dublin je raj za vas. Na enega moškega pride 6 žensk. No sedaj pa zračunajte, koliko jih je, če je vseh prebivalcev 1,8 mio v Dublinu.

Hm, o cenah raj ne bi. Ena kava je tam okoli 3,5 EUR, (za tolažbo, veliko pivo tud), lahko pa se cena raztegne do dobrih 5 eur za kavico, glede na lokacijo…. Ljudje so super – odprti, prijazni…. Žurko v pubu smo imeli super, z živo glasbo, divjali smo ko blesavi in videlo se je, kje smo (naj bi) sedeli vzhodno in južno evropejci. ….

Hja, tik pred…….

Hja, mene pa zanima, a si mu kej okno pobarvala, oziroma, če ga je kdo tebi :))))))))))9 ????

Hm, Brus, dost je zdej tega. Porkaduš….Sej sam še na tist mislte…. Čeprav vam pa moram zaupat, da sem včeraj zjutraj otroke nazaj dobila in jih že zgodaj dopoldne oddala in imela zelo pobarvano popoldne….

O madona muca… sex mi je tuki bil čist izven konteksta, čeprov hehehehehe… ok Guiness, whiskey in sex….. sam.. če ni boljš v obratnem vrstnem redu, ker.. kuker je že Brusko ugotovil danes… v tem vrstnem redu pol na koncu nimaš več s čim :))))))))))))))

Hja, pa še občutki so bili božanski :))))))

No, vidiš, tako je to !

Mi tle sam še na to mislimo in o tem govorimo, eni pa so modro tiho in raje kej pobarvajo, :)))))

Hu, če pomislim, kolk imam za barvat, vrat, pa oken, pa balkon….bi prav rabil kakšno pomoč….

Sploh pa, sej si sama rekla koliko žensk pade na ena sama uboga moška pleča, kako čmo potem jamrat da je drago kofe……

O sexu namreč. A veste, da irci ne potrebujejo viagre? Zakaj ne? Zato, ker imajo Guiness. Gospod Guiness je namreč brez viagre imel 21 otrok z eno ženo….

A je zato prišel v Guinessovo knjigo rekordov pa še pivo ustvaril? :)))

dobrodošla nazaj, Pandica

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Lili, ne vem, kaj je bilo prej…. Ampak mislim, da pivo pred otroki…. vsaj tako trdijo irci

Hja, boga žena, ona bi raje menda kako anti viagro…..

Mater, kako so jih spravli spat, jaz še z dvema popizdim.

Brus sej če jih maš 21 gre lažje. Zamisli si koliko mam in očetov je potem (koliko tistih nad 15 let). …. Po moje tako in tako nimaš več evidence, kdo je sploh doma, da ga daš spat….

Dober je .. mater… Pir.. pol pa otroke delat :))) ampak, jest bi mel pa enga otroka z 21 ženskami :)))))))))))))

Ja, sej po tej strani je res kul.

En ti gre v štacuno, drugi pobarva kakšno okno, tretji kuha itd….sam, mama se mi pa še zmeri mal smili.

hahaha Jani. Hmmmm… v tole se je treba pa prav poglobit, če hočeš razumet, hahaha

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

:)))))))))))))))))))))

Hja, pa glih tebi da bi pol mulc rekel : “Mami !!!!”

Ojej, Lili, sej se bi bilo prav lepo v 21 žensk ……poglabljat !

New Report

Close