Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kje si …..

Kje si …..

…. Štumpi? Tako močno te pogrešam in
pogrešamo. Javi se nam kaj! Kadar poslušam
Mambo Kingse, se spomnimo nate! Javi se nam
kaj! Saj si še naš, ali ne?

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

………… kje si, Brusko Man, zakaj nas puščaš
same. Prav, grem pa še jaz, saj vem, za menoj ti
ne bo dolgčas …………

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

……… Pandica naša zlata, svetla, čakamo tvoje
poročilo o irskih pubih, o irskem feelingu …………

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)
nova
Uredništvo priporoča

……… Nikita? Naša najdražja tu gori? Rdečelasi
mali vrag? Kje si, dekle drago? Foruma ne moremo
obdržati živega, če manjka ogenjček!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Štumpi, ajde, res, prilimi se za moment :))))))))

……….. mladina naša – Barbi, Lili, Mišon, Muca ?
Kje vas vodijo poti življenja tega milega, kje
hodijo misli vaše to jutro, kdo vam lesk privabi v oko,
kdo srce požene milo, kri po žilah bolj hitro ………???

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Pandica naša zlata, je danes in jutri še na Irskem in pije pivo !

UJ, nevoščljivi rabbit.

Nikita, kristalček moj, pridi, bomo eno rekl o S….!

……… ježek predragi, prijatelj najdražji? Kje ti
misel moja sreča, kje obstaneva in si roke podava,
kje?

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Mladina zamuja, ampak saj pridejo, ker so naši :))))))))))
Se še toplijo pod rjuhcam :))))))

He, he, tega pa ne dam :))))))))))))

Evo mene.

Dobro jutro, spet bo vroč dan. Upam, da bom kaj uspel pokukat sem gor.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Marija… ma sej…. sem jest tuki no :))))) pa… zajček :))) pa…. muca bo tud prišla :))))

Vem, ljubi Jani, da si tuki, vem, sem ti že nekaj
na uho prišepnila, pa je lepo, če smo vsi, a ni?
Tako sem vesela, ko vas berem tu gori, četudi
se ne javljam tako pogosto, kot mama, ko vidi
vso svojo družino za mizo, he, he, he!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Mama… kaj bo danes za kosilo :))))))))))))))))))))))))))))))))))))

SREČO….so včasih rekli…..
Jaz sme tukaj..Vidim da sklicujete vse vkup..Tale uboga naša gmajna…

Tko mladina nične spi,mladina nč ne zamuja..le do pc-ja je dolga močno predolga pot.No zdej mi je ratalo,tole mašinco v pogon spravit.
Hja pomojeje danes muca spala najmanj…Jep ponoči ne in ne zaspati….se je že danilo,ko sme okicezatisnila…No v luftu sme pa danes že od 5 ure….oz.nekaj minut pred peto.
Tako za vse,ki dvomijo da se še pod kovtrom valam….evo…mater me boli glava…uhhhh!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Pozdravljena gmajnica :)))))

evo B. je nazaj … polna energije .. rahlo zmatrana … se moram še malo odpočit od dopusta … bili smo v Čatežu .. ma je res fino dol .. za mulčke super .. samo vreme nam je malo nagajalo …

drugače pa .. za razvajeno ljubljansko dohtarco … tam doli ne funkcionira vse tako kot bi moralo … bo treba še malo v šolo lepega vedenja .. beri .. lezenja gostom v rit :))) .. ker tega jim manjka … drugače pa .. prijeten dopustek …

Vidim, da ste bili pridni .. nekako romantično .. pravljično zasanjani :))) lepo lepo … B. je tudi za romantiko :))

Zajči … nekam divja si spet … da se ti niso baterije preveč nafilale .. zdej pa koristiš presežek energije …. B. želi zajčku prijetno norenje .. ker se ji nori zajček zelo dopade :)))

zaenkrat toliko … Lubčka vsem skupaj in vsakemu posebej !!!!!

se beremo :))

Barbara.

A danes pa te tebe, muca, mene je minilo,
ni me pa minilo norenje!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

….da boh kej :)))))))))))))) Muca no, ma ki če te zdej glava bolet :)))) pol bi mene tud morala.. mal… k sm tud ob 5 vstal….. 2x :))))))))))))))))))

Heheheh jep boli me boli od vsega gorja….hej Jani a nedohiš s piškami spat? Hja če bi jest s pišuni hodila spat potem bi tud ob 5 ustajala no problemos… Tko pa ne spat pa koj vstat to je pa ajsi bajsi debelajsi..hehehe

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Madona. Končno!! Zdej, zajček, zdej pa grem stat v vrsto za špinel :))))

Jani Dr. B od veselja, ker je spet tukaj, pošilja pol koša cmokov plus enga, ve se za koga hehehehehehehehe

Viš Barbi kolko veselja si naredila temu našemu koštrunčku…heheh Tkole veselega ga pa še nisme videla odkar klofam tu gori….hihihihi

Barbi vsismo te veseli….tud muca fejst****

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Barbi.. ampak, tole o zajčku in baterijah… me močno spominja na reklamo za baterije Duracel :))))))))

Jani ugotavlja, da bo moral zajček zamenjati polnile za baterije.

p.s. Barbara, lepo, da si prišla spočita z dopusta…. tisto o lezenju v rit-o pa… khm ;))))))))))))))) hehehehehe

Jutro muca!
Lep ponedeljek….
pust pišance…

hehehehehe…..

New Report

Close