Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ja, folk, kje pa ste ?

Ja, folk, kje pa ste ?

Tišina, praznina, nobenega dretja, nobenega
skakljanja po šumici sem in tja, nobenega umirjanja,
nobenega cmočkanja, nobenega lubčkanja, nobenega
cepetanja …… Mišoni, hvala za nasvet, sem šla k sosedi
po Trentauno kapljice in sem se masirala. Veliko veliko
bolje je, to ziher, ni pa čisto odjenjalo, mislim, da tudi še
ne bo, ker – kadar boli praznina, boli dolgo. Polnilo hitro
popravimo in pozdravimo, praznino pa …. hja, če na njej
kaj delamo, naredimo le še večjo praznino.

Oki doki. Pa grem, kaj pa morem, a bom sama s sabo debatirala? Ja, ideja je dobra, bom ja, tam na kavču, iztegnjene nogice u luft, pa samogovor! In prepričana bom, da dobivam najpametnejše odgovore, heh!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ku kuc, ja, je že bolje cmokanje, cepetanje in divjanje, kot pa taka tišina, pa naj reče kdor če , kar če…
Če se cmoka in divja se dogaja, če je tišina , se ne dogaja nič in je praznina.
Tkole, tole je bil moj večerni umotvor…

Aja, hehe, cmoka VSEM !

Hmm ja tud jest cmokam,me ne vidte ampak mam polna usta..ojej kaj delata na filmu…uhhhhh hot hot….varianta…ojej…

na zdej sem pa kr malo zmedena..kaj sem hotla napisat?!!!ma nimam pojma ampak je qut,hehe bi rekel naš JANI…hej kje pa je Jani?pa ja ne še kar na fuzbalu?Mišon je tudi tko skrivnostno izginil uh jest pa zamudila en telefonski klic..uh zlo drag..ojej..ojej..grem kar film gledat..Pridem še nazaj!

Čist zmešana muca,seveda od prizora na tv….hihihi

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...
nova
Uredništvo priporoča

Kaj zavraga delaste,a se zgečkate al kaj?
Uh jest sem čist fertik grem pod rjuhe.Čakam pa čakam..pa nikogar ni…pol pa nič..lahko noč svirači…..pjesmom ste me dirnuli…laku noč svirači dušu ste mi raniliii….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ja, ni lepo to muca, tudi zajček je hud, ko nikogar ni….
pa še mene več ne bo…TKO!

Madonca ja, pa je res kriza s časom :)))) Včerej je pač bil tist fuzbal popoldan pa en kup enih stvari, tako, da mi še na misel ni pršel PC zvečer. Se pardonjeram sinjore e sinjori… Naj vam prvi zaželim eno lepo nedeljo pa velik žura :)))

Jani je danes sped zgodaj vstal, ker.. preveč spanca pa škoduje :)))))

Bravo zajček :))))))

JTLC!!!

O muca.. sam cuker.. ma da danes mi ne dobimo cukreno hehehehehehe

Jani je mal žleht in muci vrača za.. tisto ;))))))) Cmoka!!!

Tud Jani je bil že včasih hud, ko ni nikogar, pa vendar… vedno se stvari postavijo nazaj na pravo mesto, torej?

Jani vedno potrpi dan al dva, pa je boljše ;)))))

Bravo Jani, in dobro jutro. Tudi jaz sem zgodaj
rovarila v, pred, za, okol, no ja, na pa ne! hiše!
Tkole, fanjtje in dekleta zlata. Glavobol me še ni
minil, očitno moram plačati nekaj grehov, ne vem
pa sicer, čigavih. Gospodarja še vedno ni, dva dni
ga že ni na spregled, morti nocoj proti večeru le pride, kdo bi vedel. Vrnila se mi je mlajša hčerka, porjavela in zagorela, ma kot čokoladica je, kot čokoladica. Sem včeraj zvečer šla ponjo in sva se na placu objemali in cmokali kot bi se ne videli dve leti.

In danes grem spet na vandranje. Le kam boš pa vanrov ti vandrovček moj, ti vandrovček moj, ti vandrovček moj, le kam boš odvandrov ti vanrovček moj … že nocoj, heh, heh, heh. Mi ravno ne gre čisto iz spomina, ampak vandrali pa bomo danes, ziher. Tako sem zadovoljna, da sem še na glavobol pozabila. Ta starejša, pa njen ljubi, pa ta mlajša in jaz gremo u life! Gremo si ogledovat naše znamenitosti, gremo – v naravo, seve, saj sva s ta starejšo hčerjo kot eno, kar se tiče narave. Bomo videli, bomo napisala poročilo, bela cesta.

No, včeraj so nas tudi ob 20. uri pri poročilih opozorili na tega slovitega črva in dodali, naj imamo zaprte račnalnike od polnoči. Tko, da “svet ve za črva”, heh, heh!

Lepo jutro, lep dan, naj nihče ne bo zaspan!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Jani ti kar bodi fejst žlet! ********* A prau?!!

He sej če pogledam po timingu sva midva kar tam nekej skup vstala..jaaj Eto šele zdejle mi je ratalo prklopit pc in se sploh do njega dokopat!

Zunaj ni nič kaj lepo vreme…..dežek pada trava raste..uhh
Se bomo pa malo bolje pocrkjali doma ….lepo nedeljo vsem

ZAjček si dobro?nekam kar ni te!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ojej…zajček a tuki si..jest pa tko zaskrbljena…
mah sej se ve kdo stalno brise prah in ometa pajkčevine v tej naši gmajnici.Sej bo veš zajček,pač tala dežurstva so težka..ampak bo bolje….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

jaja preveč spanja ,potem pa neumne sanje…tud muca pravi da je spanje zguba cajta…..
Jani *******
Marička********
Uzivajta v nedelji…Marička lepo vandrej!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Hehehehe muca :))))) Na cmoka :)))))))) Lepo nedeljo, kljub slabemu vremenu 🙂

Marija… malo vandrej še za nas, ki bomo današnjo nedeljo preživeli lepo doma… zleknjeni na kavču… uh.. ma tud to mora bit včasih :))))))

Muca… če so glih prov neumne sanje, pol tud paše sanjat :)))) sploh, če se ti kej lepo neumnega sanja :))))

Zajček??????????

JTLC!!!!!!!

Tuki, kuham mulo):

ZTLC!!!!!!!!!!!

No, dobro, če ti tko rečeš !
************************
###################
tole je bilo za mojo muco ! Tko ! :)))))))

Seveda Jani ej a ne da tud paše..mora bit mora..heheheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

heheh Kuhaš,dej ko bo kuhano povej,pridem z lončkom..da mi jo daš malo za probat prav? hehehehehe

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Bi ti jo dala pa ni dobra. ):
Ja no , a ne, ko nobenega ni bilo. Ima pa moj Jani prav, tudi on je že to doživljal, samo on je tako potrpežljiv.
Muca, evo, ura je cajt, spet je treba kuhat. Tako sem navdušena in vesela, da je najbolje, da kar omedlim :)))))))
Tako lepo je videti štedilnik in lonce. JUHEJ !

Uh, Jani , cmoka za tole hehe, muca :))))))

To mi deli:)))))))))))))))))))))

Ja, a si šel že ob osmih spat????????????
:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))999999

New Report

Close