Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Glavobol …

Glavobol …

Dobro jutro, prijateji!
Dan se mi je začel s tako hudim glavobolom, da
imam občutek, da se mi bo zmešalo. Nisem ravno
pristaš medicinskih pripomočkov, tablet in podobno,
a če mi sprehod skozi gozd z našo kužiko le ne bo pomagal, se bomo morala poslužiti tudi te variante. Človek bi dejal, da ni mogoče, da lahko tako boli glava. Amapk je, vendar grem na to, da bo kmalu boljše. Grem na to, da se bo stanje čez par ur izboljšalo samo od sebe. Grem na na Modrejevo
Zaupanje:
“Z vero v dobro pripomoremo, da se dobro tudi zgodi. Nikdar ne brskajmo po svojih ali drugih slabih izkušnjah, ne kličimo slabih vzorcev. Tokrat bo vse drugače, ker bo vse dobro. Nikar pa tega dobrega ne prepuščajmo samo svoji presoji; obstaja namreč še višja modrost.”

Zaupam torej v to, da me bo glava nehala boleti, zaupam v naravo, s katero se bom pobratila za dve uri in zaupam v to, da mi bo pomagala. Prebrala sem, da je tudi našo Muco včeraj bolela glava. Potem to najbrž pomeni, da je nekaj v tlaku, da nekaj povzroča glavobole. Ali pa se z Muco tako dobro štekava, da morava še glavobol imeti ob tajmingu.

Dobro, prijatelji, če se bomo našli zjutaj še kaj na teh straneh, naj nam bo lepo. Uživajmo. Debatirajmo, popestrimo si dopoldan z debato, ki nam bo vsem všeč.

Lepo se imejte! Pridem zagotovo nazaj, a vas bomo verjetno zamudila, kot običajno. Zdaj pa me kličejo breze, macesni, bukve, kliče me rosna trava, vabi me šumeče listje in prav slišim jurčka, ki kuka iz zemlje. Vabijo me tiste nepoznane stezice, ko se je potrebno skloniti in se prestopiti v podrasti, vabijo me tudi sveže jagode, vabijo me krokarji, ki vpijejo tam gori pod nebom kot nori. Vabi me ….. jutranje prebujanje življenja in tega ne smem zamuditi.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Marija, po sprehodu se boš verjetno samo še spraševala, kam je izginil glavobol…. Svež zrak je za naše trde buče najboljše zdravilo. Ergo? :)))))))))))

Čim manj glavobolje in lep vikend!

Jani

Dobro jutro vsem skupaj !

Mene že od včeraj popoldan muči glavobol, zdajle menda pojenjuje ( migrena )…

čau!

nova
Uredništvo priporoča

Draga Marija,

preizkušeno in pomaga – če imaš doma mogoče kakšne zelične kapljice ali gel ali kremo,mi imamo 31 od Justa, lahko pa tudi mentoklar ali kaj podobnega.
Namočiš prste in masiraš na naslednjih mestih – sence levo in desno in
na polovici med obrvjo in korenom nosu .Delaš krožne gibe počasi par minut. Če čutiš bolečino, si zadela pravo točko. To ponoviš parkrat na dan in ni vrag, da ne bi bilo boljše.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Jutro gmajnarčki…..Hja glavobol je huda stvar.Mene glava boli skoraj vsak dan! kaj vem,al je kaj v zraku…vem pa tudi kaj je drugo možno.Ni migrena…Ne pomaga ne sprehod,tabletke tudi ne vzamem-zelo redkokdaj..
Zdejle sem počutim super…
Mišoni lej lej…taprave prijeme poznaš in vidim da tudi pravilno izvajaš..me veseli lupčka****++

marička sočustvujem s teboj in upam,da bo pomagalo..da te glavobol pusti pri miru!!
Lep vikend vsem!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

hmmm Marička je šla na sprehod! Upam,da jo je glava nehala boleti…bemti tud jest čutim en čuden pritisk v podstrešnih prostorih…
Našega zajčka daje migrena……
Jani je šel na fuzbalski turnir…
Mišoni ali ima delo v službi ali pa se doma prepušča crklanju…in tuhta kam jo bodo popihali vsi skupaj….
Muca pa po odlični kavici odhaja v trgovino,še po par stvari,ki mi jih je sfalilo….
Glede na to,da nikogar več tukaj ni…bom tudi jaz odhlačala…lep dan vsem…ne preveč vroč,brez glavobola z veliko veliko lepega…Imejte se lepo!!******Se beremo in pišemo…papa

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Muca, zajček je že dobro, je bilo to včeraj, danes zdajle sem kot pesem.
Jaz grem tudi v trgovino, lupčka muca******

OO zajček me veseli,da si dobro…Uh če se spomnimmoje mami,kako hudo je ko te zgrabi migrena..uhh zajček na lupčka******

heheh ka mava midve lepo poslanstvo..samo trgovina,pa piskri,pa pospravljanje,pa otroc—————pol pa daleč nič..hehe pol se pa že konča!!..papap uhh heheh enkrat bo a ne zajček?!!!! heheheh grem pap******

P.s. tale testatura me pa zivcira.Nekaj štrajka že dolgo…hmm kar črke mi spušča in ne zagrabi kot bi mogla..uhhhhh sory vsem,ko berete moja skropucala…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

hehehehe, hvala muca za lupčka, pomaga****

drugače pa ja….otroci, trgovina, piskri, šporget, naj živi kuharija in pospravljanje, saj naju bo prej pobral:))))))))))

kar se pa tastature tiče, saj kar lepo piše:)))))))

Ojej nisem mogla da nebi poškilila malo sem gor.Le kje je ježek najin aaa? Mal me skrbi že za njega.Ga mučo pogrešam…Tko tole sem mogla napisat.
Zdej pa v pripravo roštiljade.Muca je dons organizirala,da
+e b+6
se bo zuni peklo…na mi že tamal tipka zraven..te stevilke in črke niso moje…
Lepo se mejte papa…..Danes bo en vroč lep dan..uhaaaaa heheh ******************************************************

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

He, he, najin ljubi ježek je zdajle pri meni, pol pride še k tebi ******
Pečem piščančka in kotletke, pa krompirčka…

Lep dan še naprej, pa lepo se smejte !

Nekam dolgo cvreš in roštiljaš muca, kaj za vraga oziroma bolje, koga za vraga si pa cvrla na ražnju ??? Oziroma še sedaj cvreš !
Hu, hu, muca, ****

Hehe ja.Nažalost noseim nobenega scvrla.le pc je bil izklopljen…zdejle sem se pa nekej jezila ..uhhh
NO zdej sem pa tuki…..pomoje bom gledala malo filme…moja lopezka špila…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Marija če kaj pomaga v teh dneh vsem razbija na podstrešju…Mislim večino ljudi ki jih poznam….
Včeraj je še moj jamral…..tako da bo res v zraku….Drži se!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Meni je stanje zdaj, ta trenutek boljše, res. Imam sicer še
malo težko glavo, a mislim, da bo izginilo še pred mrakom.
Imej se lepo, naj tvoj za spremembo enkrat sam okusi, kako
je, ko žensko “res boli glava”, bemtiš! Heh, heh, heh! Smešno bo le zvečer, ko ti bo dejal: oprosti, me boli glava.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

New Report

Close