Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Srednja leta – najlepša leta …

Srednja leta – najlepša leta …

….. je tema, ki jo je na srednjih letih odprl naš
moderator Primož. Zanimive so mi ugotovitve, ki
sem si jih prebrala in … hja, prijatelji dragi, nisem
si mogla kaj, da se na to temo ne bi oglasila. Če
si boste to prebrali, boste najbrž tudi sami ugotovili, kaj me je gnalo misliti s prsti in tipkovnico, kaj me je gnalo izpisati to, kar se mi je nabralo v tem času v duši. Oprostite mi, dragi moji, če sem koga od prijateljev, s katerimi sem pred letom dni tam in zdaj tukaj izmenjavala svoja mnenja in izkušnje in sem ga pozabila omeniti. Kajti omeniti sem pozabila mnogo, premnogo forumovcev, ki so tako popolno ustvarjali in tvorili ta forum in mu dajali poseben dih in noto, bilko, ki smo se je oprijeli in nas je držala pokonci, nad vodo! Moje razmišljanje bi bilo, če bi hotela povedati vse, kar sem želela, predolgo, zato morda iz njega ne bo razbrati pointa, ki sem ga želela Primožu in ostalim bralcem pojasniti. Upam pa, da boste vi to razumeli. In, prijatelji dragi, veliko užitkov ob prebiranju nostalgičnih spominov.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ooo grem takoj čitat.Uh že dolgo nisme odprla nobene druge strani,kot tole našo gmajnico..Hvala Marička za opomin,grem takoj prebrat!! Lupčka****

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Marija… lepo napisano.. samo za Primoža bo to spet.. en šit 😉 ki ga prinašamo razdiralci forumov, bedaki, ki ne znamo odgovarjati s celim stavkom… hehehehehehe.. no vsaj tuki nas pusti pri miru 🙂 Marija… to mi delej :)))

Lep dan, vsem skupaj in veliko sončka 😉

Jani

A ne..tudi mene se je zlo dopadlo.Hej Marička aveš da sem ponosnada te imam.poznam…itd.res ko voje poste berem he sploh še kje drugje…zraven uživam in si rečem Bemti mo je naša marička.Samo ona zna tako lepo napisati.UH Marička se zavedaš kako lep dar imaš za pisanje.Resnično…!Bi bilo škoda,da bi……….sej smo se te bodrili.S stvojim majstrskim načinom pisanja,bi se jaz lotila knjige! Si že premišljevala?!!Moj kolega je izdal pesniško zbirko,če te kaj zanima ti lahko povem..Dej,de dej..Marička še mene srbijo prsti,ko te čitam…..bi kar vsa tvoja pisanja zvezala v pušeljc..dodala eno veliko lepo rdečo mašnico…in……uhhhhh na sm že not padla…heheh lupčka za našo Maričko!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Lepo si napisala, sem šla prebrat. Je pa tako, kdor bo hotel, bo razumel smisel in poanto tvojega pisanja s katerim se jaz strinjam…

sicer pa, mi uživamo tukaj 🙂 Zdaj!

jaja srednja leta so res najlepša leta.velikokrat je bilo debate,kdaj se ta srednja leta začnejo…Ma pri meni so se ze zdavnej začela.Srednja leta so….neglede na kronologijo mojo..ali pa emšo…jaz sem že en lep čas v srednjih letih….to ,da bi bila lepa pa se trudim vsak dan po svojih močeh…Lepa pa definitivno so, z vašo pomočjo dragi moji GMAJNARČKI!!!
YESSSSSSS to je moja definicija srednjih let..aha!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close