Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mala popoldanska pravljica…..

Mala popoldanska pravljica…..

Zajček in mišon.. da tale moj včerajšni izliv ne bi šel kar tako v pozabo, ga limam sem gor še enkrat. In če se mišonu da nadaljevat… Dobro jutro, vsem skupaj :))

In ker se je pokazalo sonce, dež je prenehal padati, se je mišon odpravil domov. Pred stavbo parkirano kolo je bilo sicer res mokro, vendar je mišon z levo roko obrisal sedež, zagrabil za balanco, se zavihtel na kolo in se odpeljal domov. Ceste so bile še vedno mokre od dežja, vendar mišona to ni motilo, ker je vedel, da ga doma čakata osebi, ki sta mu pomenile veliko. Res, da je dopoldan preživel ob obilici dela in tudi ob prijateljih s foruma, vendar to ni moglo odtehtati tega, da se vrača domov, v naročje svojih ljubljenih oseb.

Nekje na sredi poti je opazil, da ob cesti stoji zajček in mu veselo maha… Zazdelo se mu je, da ga zajček pozna, sam pa ni bil siguren, od kod naj bi on poznal zajčka. V trenutku mu je šinilo v glavo: Zajček, zajček s foruma. Namreč zajček je v tački držal pelerino, rumeno kot sonce in veselo mahal… “Mišon, mišon, pelerino imam zate” se je slišalo. Mišon je v tistem trenutku vedel, da ne bi bilo lepo pustiti zajčka s pelerino samega ob poti, zato je zavrl kolo, se ustavil in presenečeno vzkliknil: “Zajček!!!!”

je, da nikoli ne reci šnopcu – dež, ker se ti potem zdi, da ti ob cesti mahajo zajci v pelerinah !

Brusko moj !!!!******

CMOKA MOJMU ZAJČKU

Jani, šele zdaj sem opazil tole pravljico. Nadaljevanj pod prejšnjo temo nimam časa brati.
Z veseljem jo nadaljujem, upam, da bo zanimiva za vse. .

Torej…
…. Mišon je v tistem trenutku vedel, da ne bi bilo lepo pustiti zajčka s pelerino samega ob poti, zato je zavrl kolo, se ustavil in presenečeno vzkliknil: “Zajček!!!!”

Spontano sva si padla v objem in ostala brez besed. Stala sva tam sredi kolesarske steze in se gledala,gledala….. Res da je zajček bolj plahe sorte jaz pa tudi ne navalim kar tako, toda vseeno sem si drznil izustiti povabilo na kavico . Zajček je bil seveda za in poiskala sva primeren kotiček……..

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Zajček je tole prebral , zardel….mišon, poln si presenečenja-lepega, in nato zdirjal na vrt…….

Medtem sem si ga ogledovala, takole iz strani. Simpatičen, prikupen fant, tale naš mišon, lepega nasmeha…..

No, zdej sem pa jaz zafarbal…..

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Madona…. pa taka brzina :)))))))))))))) Mišon… hehehehehe, kaj če muca rečt na vse tole :))))))))))))))

:)))))))))))))))

tudi jaz prej :))

Saj nama bo šlo, počas:))))

Bljehhhhh popolna limonjadica uffff kak je sladka, ko baklava..heheheheheh:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

P.S. Me pa zanima nadaljevanje…a bom cukreno fasala?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Brusko, mal šnopčka mora bit, mora bit,
mora bit, mal šnopčka mora bit, res ……
mora bit.

Brusko, evo ti moga zagrljaja, dođi, obuhvati moje ogromno tijelo, da ti
ubacim gore na njuškalo tovje jednu malu pusu.

Cmočka!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Saj sploh ne cukrava, a ne vidiš? *****

A ni blo že stokrat rečeno da smo vsi od vseh ?
Jest sem od muce, pa od zajčka, pa od šefice, pa od Marije, pa od Lili,
pa od …………….

A ni to lepo, če se mamo vsi radi ?

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Ma kar med prsti tee…teče….tečeeeee….
Hmmm Čak se..tud jest vem eno lepoooooo resnično pravljico..ampak jo ne povem TKO!

JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEŽŽŽŽŽŽŽŽŽŽŽŽŽŽŽŽŽŽŽŽŽŽŽŽŽŽŽŽŽŽŽŽEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEKKKKKKKK!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ja:))))))))))))
Pa moj:)))))))))

Muca, oki******

Seveda, samo da ne bo čebelica huda.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Kje pa piše,da si moj?AAA?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ne bo, če bo videla, da je zajček s tabo vesel:))))
Moja sreča je njeno veselje….

Mišon, si mi postal všeč, ampak tuki je postalo hudo vroče , pa grem…..:)))))))))))))))))))))))))

Spet en blef..hahahah zajči ne ne grem jest..grem.grem.grem.grem.grem.grem-grem.grem.grem.po.po.po.po,po

grem po

grem po…

gremmmmmmmmmmmmm

po

JEŽKA!*****

hehhehehehhehehhehehheheh

Zajček si pa res zvit zajček,dej no bodo še res mislili!!!Da sm tak hudič!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Oh, muci, no… Take it easy.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Mene pa tko lepo klima hladi. Mamo na 22 naštimano, pa je super.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Dejte naprej pravljico,res je bila lepa.Oblubim nam več nagajala..bom tiho…
Pišite,pišite….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close