Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mladi in zgodovinski romani…..

Mladi in zgodovinski romani…..

Na žalost so strani v… hmmmmm tujem jeziku, vendar verjamem, da boste razumeli vsaj nekaj od vsega 🙂

Jani

———————————————————————————————————————————————-

Kako beogradska deca prepričavaju lektiru

ROMEO I JULIJA
Romeo i Julija su žabari iz Verone i oni se smuvaju. Međutim, matorci su im veoma zajebani i uopšte se ne gotive jer rade isti biznis ali su u različitim ekipama (kao Verona i Kjevo). Zent im je da ih ne provale i da im ne ukinu kintu, pa se viđaju tajno. I tako na 50 strana oni kao nešto kriju i kenjaju jedno drugom kako se vole, a ne karaju se. Na kraju, jednom prilikom upadnu u loš trip i roknu se.

ZLOČIN I KAZNA
Neki student je stalno bez filera jer mora da plaća stan, pošto je ispušio za mesto u studenjaku. Jednom prilikom je bio u bedaku, pa je uleteo kod neke babe, pune k’o brod na gajbu i overio je. Posle je uleteo u frku sa samim sobom, jer se plašio da će murija da ga provali. U stvari on i nije bio neki krimos vec pičketina, pa se na kraju sam prijavio muriji.

ILIJADA
Ta Ilijada traje k’o gladna godina. Vođa jedne ekipe mazne ribu od vođe druge ekipe. Onda ovaj prvi, da ne ispadne jajara, skupi ortake i opkoli ih k’o Babo Sarajevo. Ali ovi prvi ga ispuše, onako žestoko, jer su ovi drugi bili do jaja spremni. Onda jedan tip smisli kul foru da zajebu ove druge. Šatro, kao boli ih kurac za ribu, važan im je biznis koji može da se sjebe zbog nastale frke. Da pokažu da su iskulirali, oni odu i ostave šleper cigara drugoj ekipi u kome su sakrili deo ekipe. Ovi prvi su mislili da su ih sjebali i počeli da slave. Kad su se ponapijali i udrogirali, ovi drugi su izleteli iz šlepera i jebali im kevu k’o u Mortal Combatu.

RAT I MIR
Pre 200 godina Francuzi krenu na Ruje i dođu do Moskve (kao u Pancer Generalu). Onda je došla zima i Francuzi se posmrzavaju k’o pičke i onda se napasu muda Rujama k’o zec kelerabe. Knjiga ima soma strana, tu ima i neke ribe, žurke, žvaću nešto, njesra sve vreme.

PROCES
Tipa u’vate drotovi bez razloga i drkaju ga kroz celu knjigu i na kraju ga sjebu do koske.

Preuzeto iz magazina “BRE!”
Autori: Filip Srecković, Pavle Savović i Dejan Knežević.

OO Šit..hahahahahahahah o madona..heheh kje si to stauhu…oooo pismo ej..hahahahahahaahaha
Ojej ojej….hihihihi solze………

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

veliko tega je na: http://www.bre.co.yu/

Ma, ja, kratko in jedrnato, ne rabiš čitat cele bukve :))))))))))))))))))

O zajček.. zakurblala svoj ASDL? Lepo :)))))))

Jani se strinja… ker knjige so tako obsežne… in še njbolj mu je všeč Iliada.. namest trojanskega konja… šleper cigaret :)))

He, he, kaj neki pomeni kratica ASDL ? :)))))))))))))))))))))))
Ali pa ADSL ? :)))))))))))))))))))))))))))))
recimo , hahahaha….

ma sej je vse en ist pes… če ne dela, ne dela ne ASDL pa ne ADSL pa ne ALDS :)))))))))))))))))))))))))))))))

Maš prav, saj res. V vseh primerih je zajček pol žalosten, odrezan od gmajne ): !!
No, meni je kratica šla nekam u , ah domišljija:)))))))))

Muca, jel kod vas kiši malo, il ne ?

Ali
Danes
Sekajo
Linije ?

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Bolj korajžno Mišoni, :)))))))))))))))))))))))))))))

Sej veš, da korajžnost ni moja čednost.
Da ni tebi kaj na seks udarilo, ker sem zjutraj vrgel kost s Kylie.

A bi rada za ADSL ali ASDL ?

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Mišon, ah, ne ni :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Kar je lažje, al pa raje ne, da ne bova kregana, hehe…..
a ne vidiš kako dobro temo si dal, sicer bi bil dolgčas:)))))

Sej je res tako mrtvilo.Zgleda , da še vreme mal vpliva.
V roku ene ure mora nehat, da bom šel lahko s kolesom domov.
Ga ne mislim puščat v službi.

Analizirajmo
Današnje
Spolne
Lenobe

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Ja, je res turobno ):
Pismo, mogoče ti bo čez eno uro le uspelo, ker zdajle še malo pada.
Zdaj če nimaš ravno ne vem kako daleč, se kar okorajži, bolje, kot pustit kolo tam, to je res.

Kratice, pa ne upam pisat :))))))

Dej že napiš, no. Sej ne grizem.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Mam tremo :))))))))

Ha,ha, ti ga sviraš.
Kukr hočeš.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

He, he, :)))))))
Ej, Mišon, probaj zdajle kidnt domov, ko je prenehalo….samo še malo drobi od gor dol :))))))))))))))))))

Al pa počaki, da ti prinesem marelo 🙂

Z marelo pa ne znam vozit. Kakšna palerina bi bolj prav prišla.

Ne, sej se že jasni.Še mal, pa bo sonce.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

He, he, si me nasmejal. Tudi jaz ne :)))))))))Sem raje pol mokra, kot, da balinam z marelo.
Evo, sonček je že tuki….
Srečno pot domov, se bereva jutri.
Čau,
zajček

Čauči.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Ma kod nas pada snijeg…Vuče vjetar brrrrr zima prava…!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Hmmmmm-………..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close