Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Urgentno!!

Urgentno!!

Poglejte svoje maile,jih očistite naslage(hihihhi) ker bom začela pošiljati po mailih dokaj obsežne file vsem….
Da ne bo potem problemov in zavrnitve.Tisti na email.si bodite še posebej pozorni….Poslala bom vsem,je pa to material za naše srečanje.Ko pogledate se odločite,prosim za odgovor,da se odločimo vsi skupaj pravilno in seveda po skupnih željah….To je moj prijetni dolg-seveda pa ga vzamite kot le predlog…….Prav fletno se je blo pozabavati…Odločite pa vi! Srečno..in lupčkeeeeeee**************+++++++++++++*******
P.s. kdor ima probleme s prevozom pridemo tudi na dom!!! TAKO!!!!!Ni izgovorov oki?!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Aja ?
A tudi domov ?

ma , Nikitka bo prišla kar z vlakom

hojla muca .. zame pošlji na [email protected]

B. še zmeri ni odprla velike volje :)))

en full lep dan želim vsem .. pa fuuuuuuuuuul velik sončka :))

papa .. B.

Oki velja…..bom poslala….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ja Nikitka,tudi to možnost imaš,da se pokneš skupaj s svojim jeklenim konjičkom na avtovlak in si en dva tri v bohinju,samo malo te bo premetavalo..heheheheh e pa to res ena šansa,ki ni od muh!!Tako….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ja , kje pa se potepaš ?!

Nikitka vabi B. na razprodaje v G. kjer se dobijo sigurno tudi rdeči čevlji :)))

Dr. B. ima nove speed rolerje. Odkar jih je dobila, se ji skoz rola :))))))))

Pa si ti sigurna , da je samo to ?
Da ni na urgenci ?

Nikitko mal skrbi , zdaj , hmmm , tista reč gre ….

Ja, ne, nisem. Zadnji dvomi, ki jih je izrazila so bili, da ne ve če se ji sploh lahko zabremza .
Zdaj pa mislim, da je zadeva res pereča, ker toliko pa še ni izostajala…

Bo potrebno narediti inšpekcijo po Ljubljanskih travmatoloških… Samo da se uspešno zabremza.. ker Dr. Z… ne bo vam lahko če Dr. B. ne zbremza :)))))

Jani želi vsem skupaj res en prekrasen poletni večer 🙂

Meni je že sedaj zelo hudo in zežko. Namreč vse je v razsulu, odkar se je dr.B zrolal na novih rolkah. Na urgenci je ni, hvala bogu. Ker pa naju veže Pitagora, hehe, sorči Hipokrat, moram pač še jaz znoret, tako, da žal do nadalnjega ordinacion njet delati. Vse dokler se ne skulira situacija, katere končni izid je hudo negotov glede na to, da je zunaj poletje.

Bova pa vse paciente temeljito obdelale kasneje..
Čau, dr. Z.

Hihihihikje pa je Barbi?..A še kar na rolerjih?!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Rola :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Hudiča.. in kje nej jest zdej dobim.. svoj špineeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeel?

Jani razmišlja o zamenjavi ordinacije :)))))))))))))))

Ops………to , tega pa ne boš naredil.
Kar tuki počaki, saj kuj prideva:))))))

se ji rola.. vse tko kaže 🙂 in.. punce madona.. rolerje na noge.. pa poiskat :))))))

hahahahahaha.. mal.. se mi že rola.. od tega.. k manjka… ;)))))

Jani sveto obljublja.. da ne more brez Dr. B in DR. Z :)))) in da ne bo menjal ordinacjon :))))))))

Jani zakaj tolk dolgo premišljuješ?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

MA, JA, KAJ GA BOŠ ZDAJ BIKSAL. mIDVE SVA THE BEST DOHTARCI :))

Ups, ja, Jani ?

… evo mene … dobila vso pošto .. uh muca .. res si se potrudila .. kakor se boste zmenili je meni prav … da bo le luštno .. v kar pa ob dobri družbi sploh ne gre dvomiti …..

naj vam povem .. da B. od nedelje ni rolala .. čas me baše .. in rolanje pravzaprav že pogrešam … gremo pa jutri na krajše počitnice .. zato naj tukaj javim svojo odsotnost :)))))

do nedelje me ni … namočit gremo svoje riti .. da nam končno pride .. da so se letošnje počitnice resnično že pričele :)))

.. seveda vas bom pogrešala :(( … ampak .. priznam .. komaj že čakam da grem stran .. da zamenjam okolje 🙂

vsem pošiljam ceeeeeeeeeeeeeeeeeeeel košek lubčkov .. večernih .. z lunco obsijanih :)))

.. pa se beremo 🙂

B.

ps. Dr. Z. ima kompletno vsa pooblastila .. tako kar se tiče pacientov kot tudi vsega ostalega 🙂
Zajči … vso srečo ti želim .. pa ne pozabi filat baterij .. bojo pacienti že počakali 😉

????

Janiju ni glih jasn.. kaj čaka :))

hoj Nikita .. ma ko bi se res kje potepala … po kakšni gmajnici .. hmmm to bi bilo fletno .. ampak lovim zadnji vlak .. pred krajšim dopustom …

a razprodaje … ma dobro da je Gorica daleč .. da imam vsaj en izgovor .. ker stanje na TR je za zjokat .. B. se pa tako težko upre lepim stvarem :)) .. rdeči čevlji .. ti zaupam, da sem letos ene že kupila 🙂 take zelo poletne .. je bol mal rdeče, ker so sami trakci in tko .. pa petke ni .. hmmm .. ob naslednjem nakupu definitivno upoštevam tvoj nasvet … in si kupim … čeveljce s petko :)))

B. še vedno občuduje Nikitin okus za rdeče čevlje 🙂

No.. vraga, pa je moja ordinacija vsaj še do nedelje zaprta… uh…. Ampak, Barbara.. namočite svoje riti še za nas, ki nas počitnice čakajo šele konec meseca :))))

Jani bo verjetno težko čakal na svojo dozo…. špinela :))))

uh… a mene to neki.. zanima, kako izgledajo ti čeveljci od B?

Jani je škorence Nikitke že imel priložnost opaziti, torej…. :))))

New Report

Close