Najdi forum

Uha…

ke s ostele teme že kar poponjene dejmo nadaljevat tukej…

uh a še kerga glava boli? A ni nekam čudn dan?Zgleda da bo treba tablet…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Jest sem glih kavico spil, njamsi s čokolado potreseno.
Bo še dolg dan danes.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

res..uh kaj si me zakuru..čaki grem jest tud enga nahitrco skuhat z vanilijo..mmmmmmm

Dolg dan? pa ja niso nadure?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...
nova
Uredništvo priporoča

Neki slabo kaže.Zgleda da bojo res.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Uha…bom mislila nate,da ne bodo predolge te nadure…
heheh čaki..al pa če pokličem pod aonimno tvojga sefa in rečem bomba je podstavljena..hihihi boste sli vsi domov..

Kaj vas matrajo hudiča no!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Mene tudi stiska glava že cel dan … ampak to me tako ali tako vsak ponedeljek :)))))) … Ponedeljek bi moral biti dela prosti dan … se še kdo strinja z mano? :)))))))

No … kakorkoli … dolgcajt me preganja … Nič se mi ne da … sam po netu gor in dol, sem in tja skačem … :((((( Upajmo, da bo jutri boljše …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

hJA POMOJE JE VREME PA PRITISK..TUD MEN SE NIČ NE DA…LENA SM!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Kmalu bo konec … potem grem lepo na kavico z Nikico … in potem domov lenarit naprej … :))))) He he :)))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ma muca.. je boljše špinel kot tablet :)))))

Jani pozdravlja vso zbrano drušno in vam želi en fulll lep in doooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooolg popoldne :))))))

Madona… kolk se mamo eni fino zadnje dni.. sam neki počivamo … uh 🙂

Jani ma danes frej, ker je bil…. vikend…. obupno naporen :)))))))))

No…..ja….:)))))

Gnil ponedeljek pač ):

Jaz sem imela tut naporen vikend .. :))))))))) … ceeeeel vikend sem morala žurat :)))))))))) He he … no … zdej sem pa tkoooo happy … ker čez 10 minutk grem :)))))))))))))))))))))))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Saj se počasi bliža koncu … Kmalu bo torek … in pol sreda … tik tak bo tu četrtek in petek … in spet bo vikend … kot bi mignil :)))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ja, Bgv….hvala bogu, sicer ne vem kako bi se končalo :)))))))))))))))

pozdravi mi šefico danes ( nikito )

Zajčeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

JTLC :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) spet :))

Tud pr men je šlo za neki tacga.. torej…. počitek potreben :))))

Jani bo poročilo podal na naslednji seji…. združenja TJAVENDAN!!!!!

knedl za zajcka :):))

Veš kok sem te VEEEEEEESSEEEEEEEEEEELLLLLLLLLAAA !!

ZTLC !!

Spet od veselja!!

Zajček…. na lučko!!!

Jani je vesel, ker ma spet tipkovnico pod prsti :)))) ponedeljek je pa prov.. lušten 🙂

Moja čebelica, zajček ima ful slab dan ):

knedlčke nazaj, bolj vesele in debele :))))))))))))))

Veselje je obojestransko zajček :)))) Res so bili sedaj sušni dnevni.. sicer za jutri obetajo še slabše…. ampak.. proti koncu tedna se bo tudi moja prisotnost tukaj … povečala :)))

Jani je vesel.. ko pride med prijatelje 🙂

Jani, samo, da si nazaj!
Lučko rabim danes , ja !

cmoka,
zajček

Zajček.. jutr je ziher … veliko boljši in lepši.. torej.. ne obupaj nad današnjim 🙂

Jani pravi.. po soboti.. nikoli ne bo več tako, kot je bilo :)))))))))

eh … pa kaj mora en slab dan mojemu zajcku nic …. pozgeckaj ga po podplatu 🙂

en debu knedl

New Report

Close