Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tribute to Senna !

Tribute to Senna !

Dragi Tjavendanovci !

Tudi jaz se vam samo za sekundo oglasim, da vas pozdravim in pustim v cvetju. Če pošlušeste kej radjo, boste slišali kako vstopno kolono tovornih vozil imamo v naši vukojebini od prehoda. Če je dosti prometa, je slabo, ker je treba garat, je pa dosti keša, kar je dobro. Sam, ta keš ni zame, kar je zopet slabo. Shitt, una druga služba se mi bolj dopade.

Bi se pa rad spomnil še na nekoga, ki mi je bil za časa življenja zelo pri srcu.

Aryton Senna.
Pojutrišnjem bo 8 let, odkar ga je obesa kolesa, oziroma betonski zid poslal k Bogu. Senna je bil globokoveren in je imel rad Boga, očitno pa je imel tudi Bog njega, ker ga je tako kmalu pobral.

Tisti dan sem bil v Portorožu in še danes mi je tesno pri srcu, ko se spomnem trenutka, ko sem izvedel. Še danes ga pogrešam.
Po njem spremljam F1 le občasno, sploh mi pa ni več tako karizmatična, kot nekoč.

Senna, reči kako dobro tudi za tjavendanovce, tam gori. !!

LP vsem skupaj.

Žalostno, toda resnično. Še zdaj imam pred očmi tisti nesrečni dan.Kako semo iz minute v minuto čakali na novice iz bolnice.In izraz na obrazu zdravnika, ko je povedal vest o smrti.

Tud jaz sem spremljal takrat vsako tekmo , potem pa me je vse minilo.Takega kot je bil on ni bilo in ga tudi najbrž ne bo več. karizma kot praviš, resnično. Današnji dirkači se lahko samo skrijejo pred njim.

Tudi jaz se poklanjam njegovemu spominu.

Peace ,Mišon.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Bruce… madona, se spominjam Senne kot bi bilo včeri…. pa nesreče.. takrat je formula zame zgubila čar, ki ga je dobila nazaj pred parimi leti …

Bruce, kojne mi še zmeri podkujejo, tako da ne bo n’č z kakšnim Girom…. pa dugič, vseeno pa čim krajši dan, pa čimm anj tovornjakov!

Jani

Ayrton Senna
De Angeliss

pogrešam oba ! Ampak ej, od takrat dalje tudi jaz formule ne gledam skoraj nič več !

Senna … hmmm .. kaj nej rečem … sej ste že vse povedal … bil je zakon .. to tudi B. ve .. čeprav formula ni ravno moje področje.

Brusko živjo in adijo … lepo se mej !!! pa čim manj dela .. pa sorry zajči .. vidim da sem se nate prpopala :)))

Čau!

B.

Nič hudega Barbi :))))))))))))))))))

Jest nam pa nič rekla..pa nč lagala..ker formule ne gledam,niti je nisme nikol..aja rada sem zmeraj pogledala štart..al pa še se je ker prpiču kam..ampak neč hudega..mislim grdih nesreč ne maram..tud sanja se mi ne da je Senna takole končal..se ga pa spomnim kot enega plastik mena…brrr kr zmrazi me ko se spomnim..kolk je revež zrtvoval za formulco in adrenalinske užitke…Kaj naj rečem naj počiva v miru:::::.:

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ja, Brusko, pa si podrezal v rano, ki še ni čisto zaceljena,
za marsikoga ne. Najbrž sem res med redkimi ženskami,
ki so jo tekme formule prevzele. Sprva sva se z možem non
stop prepirala, ker nama, oh, se pardonjeram, mi je vzela
marsikatero popoldne, pa tisti bzzz, bzzzz, bzzzzz! Sem bila
jezna, oja, sem bila. Potem pa, ne vem, ali iz ljubezeni do
partneja, ali zaradi ljubega miru, ali pa mi je to malo tudi ležalo, sem začela gledati, in ker imam dober spomin in za imena in za podatke, je to moža nekako fasciniralo: ženska, ki dobro kuha, pa da ima še kaj pojma, bemtiš, čist malček pojma še o formuli, o tekmovalcih, o zaklulisju, o … no ja, spet sva bila zaljubljena, tokrat oba v – tekme F1. In sva jih gledala, in sva vstala ob pol štirih zjutraj, in sva sskupaj gledala tekmo, poslušala Ališiča, komentirala, se prijateljsko prepirala. Bemtiš … je blo dober, ja je blo. Saj je še, le malo manj sem zdaj v tem udeležena, za spoznanje manj, ker …. me mož ne zna več prav pritegniti k temu. To mu zamerim, pa sebi tudi …. in začela sem se spraševati, zakaj sem se pravzaprav tekmam F1 malo odtujila? Je morda to res tudi spomin na A.Senno? Letos sva se odločila z možem navijati za Montoyo, pa naju je malo razočaral. Nič ne de, drživa se tega, da pač vsako leto posebej pokloniva svojo pozornost enemu favoritu. Schumaher nama je že malo dolgočase, par leta nazaj sem bila jaz sama zelo navdušena nad Frenznem …. Ampak, A. Senna je bil res tisti, ki nama je obema nekaj pomenil. In tudi jaz se zdaj poklanjam njegovemu spominu, tebi Brusko pa lepa hvala, ker si nas ponovno popeljal tja daleč v tiste prelepe in prečudovite čase F1.

M.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

hojla Marija kje pa ti hodiš cel dan…te kr ni..a si se potepala mal aaa?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Sem bila do zdele v njivi, sem kopala kot krt (uf,
lohka bi pa jest bila po novem krt, a?), no, in zdej
pogrevam večerjo unmu, kje prišel kao domov,
na nočitev z zajtrokom, eh, z večerjo, en četrt penziona,
če nau postla pogrega, poj se grem stuširat, poj bom
spila en šnopček, poj pa nadaljujem pravljico naši Lili ? A je prov? Sam bom spet zginla zdele za eno par minut, ane? Muca naša, ti si eno tako pocrtane, tko bi te zdele stisnla k sebi, pa po dlakci dol, pa spet dol, pa u učke bi ti gledala, bemtiš, mam rada muce veš, črne, z zelenmi učkami!

M.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

oh Marija…cmoka..tud jest tud jest..bi šla na en diro okol..čepav sem praukar prišla,,,grem kar pod dekco..me zzzebbbe…sem bolj zmrznjene sorte…pa pridem spet pogledat.boh ve kje se naš zajček potepa…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Po gmajni lutam izgubljeno…

Juhuuuuuuu a je kdo doma..kam je Mariči jo odpilila..je rekla da še pride..
Oh hudo mi je za Janija…sm ga zgrešila..je ze ajat su…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Vsi so šli, le midve razturava še ):

OOO mariči pride jest jo čakam je ablubla..drgač se pa še ježek smuka tuki okol….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Kje pa je ježek ?

HIHI iŠČI IŠČI..pravljico zbira..kero bi povedu…???

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

ja, pod svojim kovtrom, on že lepo spi!

ne no..čaki da zatulim jeeeeeeeeeJEEEEEEEEEEEEEEEZZZZZZZZZZZZZZZZZZEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK!!!!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Sej jest pa srfam.. pa čakam, da se pokaže tist ta plav oken pa …… no sam sem neki druzga delal 🙂 tako, da ni bil glih čas stran vržen :)))) Muca pa drugič a ne 🙂

Jani ve, da bo še prišel čas, ko bo spet vpil mucaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :)))))

Seveda, sej sem o tem pisal… to je za vaju zvečer… k je ura polnoči.. se prikradeta iz najtemnejših kotičkov naše gmajne in razturata pol do… zutrej :))))

Jani pa nima volje…. da bi se tolk pozno tuki okol potikal :))))

hihi surfarček..ja vem je fletno en mal posurfat…..tud jest rada…

ooo tulila pa še bova in to zlo!!1

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close