Najdi forum

Grem

Me delo čaka..
Lepo je blo..sej bo še lepše…
Imejte se lepo..pa brez zamere..
Muca je ratala zdejle preveč,sentimentalna..tko..prostovoljca ni..sej sem vedela…zato kr grem,aj kej bolj koristnega naredit!
Pa..pa!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Muca…. ma dobrovljci bodo že pršli bodo ja :)))) Sma, no če mi zaupaš, zakaj rabiš prostovoljca… bi se jest mogoče zraven branja pravljic zajčku ponudil tud muci… da jo praskam po hrbtu, al pa masaže vseh sort…. no, glih kakšnih drv al pa kej tacga pa ne bi no :))))

Jani ma še en dobrovoljsk frej mest 🙂

Čuden tale svet…
Dva si imela, pa še ni dost…
Ja, hudiča naj še naredim ? Ma kakšna slaba volja , pa sentiš pa to….
Glavo gor, gate dol, pa bo…

nova
Uredništvo priporoča

Kje dvaaaaaaaaa??’A sem slepa al kaj?”

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

mišon, pa Jani, bemti, ostali še pridejo. Ja, koliko jih pa češ?

Zajčeeeeeeeeeeeek :)))))))))))))))))

Jani ne bo več dobrovoljac :))) tole je že preopasno :))))

Hohohohohoh, o tkole se pa jest ne grem… :)))))))))

Jani je od dr. Z in dr. B :))))))))))))

Spoštovani pacient ljubeznive sorte !

Obveščam vas, da je ordinacija dr.B. in dr. Z. , danes dopoldan zaprta, zaradi nujnih obveznosti. ( en pacient se močno upira, pa je nujna uporaba sile ).
Takoj, ko rešiva nastali problem, vas vzameva v rokice !

Lep pozdrav,
dr. Z.

Ne, ne, Jani !

Brez skrbi !
Ti mi boš samo pravljice bral :)))))

o zajči .. tazgale kompanjona bi si vsak dohtar želel .. vedno si na pravem mestu .. medtem ko jaz begam od teme do teme .. pa ugotavljam, da nimam pojma kaj dogaja …

lep dan tebi ..najinemu pacientu, ki bo slej ko prej prišel na vrsto za kompletno obdelavo .. seveda so dobrodošli tudi ostali .. ane zajči … in vsem ki še pridejo kej pokukat sem v gmajnico ….

B. zdej šiba .. spet šiba .. madonca .. sam še šibam .. da ne bom sebe še kje srečala … uh :)))))))

Ja, ordinacije so polne, saj ne utegneva sprot obdelat vsega, ko je tak naval :))))
Če se srečaš, no potem se vsaj malo ustavi…:))))))))

ja …. se mi zdi, da si glih zdej mim okna pr’letela :)))))

Pacientko Jani vedno na voljo :))))

Zdaj, če se pa že toliko bojiš, povej, da dam oglas in poiščem drugega, al kaj?
Pa saj nisem nič rekla, da bi bilo kaj drugega, edini pogoj je ta, da pač zajček tem pravljicam nasede, nič drugega. Oki, zdaj pa moram iti v mesto, pa vam ne morem več težit tuki !

Čao, vsem!
zajček

No tako..gmajnica se je sčšistila..zdej bo pa dolgčas..amapk privoščim vsem,lepo se mejte še za nas!!

Hja kot sem vedla zvisela sem..zajčku se je samo zazdelo da sta se javila dva…
No sej sem se že potolažila,kaj češ živlenje je pač tako.Bo že…

Jani nč bat…v ničesar nikogar ne silim…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Muca , nič se mi ni zdelo. Mogoče le malo bolj odprto gledam na vse dogajanje. No,saj ti bom še sitnarila okoli tega…

zajček.. takih pravlc pa jest ne znam govrt.. da bi mi kdo nasedel.. še najmanj pa en zajček :))))

Jnai je še zmeri za pravlce :))))

O muca.. a je v tvojih besedah čutiti nekaj melanholije… nezadovoljstva….. orka duš… kako nej jest pomagam.. k sem skor vsak dan sam tuki gor… vas punc je pa… fijuuuuuuuuuuuuuuuuu

Jnai ne sfolga več vsega… bo kar utihnu :)))))

Sej ni treba pomagat jezat se pa tud ne..sej nisemnič slabega al pa hudega mislila no..mal sem se pohecala..prau se pa nam več:..k si tak..eto..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Jani, kar nehi, ti sfolgaš prav zato, ker je nas tolk!!!
Heh, sej če bi vas fantov bilo več, bi spet samo dva
visela tle gor, ker bi se ostalim ne dalo. Tko pa moraš
držat gor tale forum, dokler se nam še kakšen levček, pa
morda Lisjak (jebela, kdo je to?) ne prpopa, lohka bi
imeli še kakšnega deževnika, pa kakšnega močerada,
uf, ki je tako lepih barvic!…… Le bodi no tukej, Jani, le
bodi, pa crkljaj se z nami!
M.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Hmm zajček nujno te rabim..dej mal pomahej z roko..očitno sva se ravno zgrešila kaj?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Aha !

No, kakšne pravljice pa znaš ? Samo jaz jih hočem danes ponoči poslušati :))

zajček hoče pravljico za lahko nočko!

Zajci imajo dolge in hitre noge, jezki pa kratke in so zato pocasni.. Vseeno je v pravljici o tekmovanju v teku po njivi med tema zivalcama zmagal jezek.. Se kdo spomni kako in zakaj?

Ljubezen je drugo sonce, ježek

hmmmmm počasi se daleč pride…zajček je prve dve tačke polomil…k je tolk norel..zato ma prve dve tačke krajše…kot zadnje..hmm al pa sem pobrkala??

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Heehehheh…uhhh…

New Report

Close