Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Allora, kje ste !!!

Allora, kje ste !!!

Ajde moji ljubi gmajnarčki, kje ste ? Tisti, ki še vendar vegetiramo tuki. Hitro pripopat en post, da se vidi , da vendarle smo, pol pa nazaj na delo…
Dež je nehal, hehe, ne dežuje več, sončka sicer še ni, pa že bo….počakite..
Pa en lep poljubček mečem mojemu ježku, ostalim cmoke, hehe.. Tko !

Čau, zajček

Pridemo kasno..hihi Tuki smo,vsi zalepljeni vsi odštekani…pije se kavica z eno nogo..z drugo pa se ugotavlja da bo treba mal sadja in zelenjave kupit..hmmmm

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ma ki si bla muca, dijo mijo ?

nova
Uredništvo priporoča

jebemti na razpolago mojim..evo vraga ze ne morjo brez mene..dijo mijo..bom popenila..se beremo kasnjeje..krvavo me potrebujejo..grrrrrrrr:)))))))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Uh, za znoret, ja !
Oki, se beremo potem :))

Evo i mene, tko, bolj na skrivaj, ob pomivanju
črepinj, ob pripravljanju kosila, ob čiščenju radiča,
ampak, bemtiš, z glavo v Rovinju in nadaljevanju
zgodbe, s telesom v kuhinji, z enim delom sivih
celic pa pr dedcu – se pardonjeram, pri ljubi polovici,
ki kosi travo, da bo izgled okolice hiše bolj – kva, lep, ane!
Zdej grem spet u črepine, pol pa spet s servietom sem,
pa spet tja, pa spet sem, ene pol urce, pol pa ugasit, pa
kosilo prpravljat, pa letno utico očistit, da bomo lohka za 1. maj orenk žural!
M.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Hura, evo i Mariči. Ma tebi pa ne bom več pustila iti na šnopc, ker pol te kar dva dni ni nazaj !
Hja, jaz sem šla zdajle s kolegico na pivo tuki na koncu ulice, zdajle pa bom počasi malo počistila hlev, pol pa kosilo kuhat..aja pa firnke oprat, evo Štumpija rabim, ko sva se zadnjič nekaj dogovarjala, da bo pomagal…okrog fernkov mislim..

aja dej, Mariči, zgodbo je treba danes zvečer pripeljat do konca….

Ja, zvečer ja, ker zdej sem v fazi lakote in priprave
kosila in romantika tukaj nekaj izgubi na vrednosti,
jaz pa mislim dodat svečke, čipkan prt, cvetoči jasmin
in to …. in ono…. in na koncu tisto strastno ljubezen, ko
človek pozabi kje je in zakaj je tam, kjer je in koliko časa
bo tam, kjer je in … puh, vseeno grem na en šnops!
Je nedelja, bemtiš! Ob praznikih se pa to lahko dela, ane!
M.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ko človek pozabi kje, je…..hehehe…oki ! Če si se tako odločila, da greš v napad z vsemi sredstvi :))
Samo evo, me že skrbi, spet greš na šnopc….spet bo sranje, spet te ne bo…dej zdej samo na kratko popupi ! Večkrat pa po malem…

Ma ne ga srat, danes imam doma gosodarja, bova
uredila letno uto za prvi maj, pa .. še kakšno zaostalo
delo bova pošlihtala… no, tko, zdaj se poslavljam za
nekaj časa, pol pa spet v napad, pa brez šnopca, ker
cel dan pa tko le ne gre, bomo začel po šnopcu kar
z vinom, velja!
M.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Opazujem,opazujem….iščem kosilo.

--------------------------------------------------------------------------------------------- Nič delati je bolje,kot z mnogo truda nič doseči!

He, he, lisjak, zakaj za vraga me zasleduješ ?
Za kosilo ti nočem bit !

Če bom prenesla potem še vino, oki ! Velja, samo vse do prave mere. Zvečer moram bit u gmajni spet !

hojla ….

.. kolk ste pa vi vsi pridni .. a ni nedelja tak dan .. za lenarjenje in crkljanje … pa še vreme je tapravo :)))))

B. danes nič ne dela .. se je povabila na izletek s čolnom po Savi navzgor .. pa k ribičem na ribice … mljask :)))

lepo nedeljo vsem … in pozdrav tanovemu gmajnarju :)))

B.

Sej mu ne boš, zajčica. Imam že dolgo oko na tebi, tudi zdej…

Ne,ne,zaenkrat še ne.Iščem upravnika v mojem zelenjavnem vrtu 🙂

--------------------------------------------------------------------------------------------- Nič delati je bolje,kot z mnogo truda nič doseči!

Aha ! Kaj pa kaj imaš v tvojem zelenjavnem vrtu, in zakaj ga sploh imaš, ko pa ti papaš putke, pa zajčke pa to….
In kaj počneš danes ?

Skoz hodim okol PC – a.. pa ne vem.. al bi al ne.. .šel v naravo k je tolk lep dan :))))) Ampak, ni da se ne bi vsaj javil 🙂 Lepo sončno popoldne vsem skupaj, sploh pa mojima dohtarcama :))))

Jani ma danes veliko planov.. za torek :)))))

Haj, Barbi !

Ja, saj se crkljamo no :)) , eni bolj, eni manj :))))

Ti kar veselo na reko, jutri pa na delo s špinelom, bo treba kar over dose…

zajček

Hej, živjo Jani !

Seveda, se moraš javit, hudirja, saj smo gmajnarji !
Ordinacija menda jutri dela….
Kam pa bi jo rad potegnil v torek ?

ZTLC ! :)))))))))))))))))))))

nikamor posebej :)))))) samo.. naj bi bil dan D 🙂 o tem pa več… v torek :))))

JTLC!!!!!

I like overdose :)))))))

JVLC !!!!!

V = Vama :)))))))

ja seveda se crklamo no:))))))))

a kr overdose .. madonca B. ma jutri dopoldan še ful dela … da se v naglici ne zmotim in res ne dam kakega .. špinela preveč 😉

B.

… pa naj mi kdo razjasni obzorja.. kaj so vse te kratice …. B. nima pojma o šifrah :))) ampak zihrje qul ;))

B.

.. Jani kr ven .. na sončka .. jest grem tudi .. mogoč se še kje srečamo .. v gmajnici :))) .. al pa na vodi 🙂

B. pa drži pesti za torek :))) če sploh ima tapravo zadevo v mislih :)))))))))

New Report

Close