Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Dragi moji…

Dragi moji…

… in tako je končno prišel petek. Za nekatere od nas zadnji delovni dan v tem mesecu.

Pogrešam Maričin uvodnik, ki me vsakič popestri jutro in spomni na že davno pozabljene stvari.

Naj vam bo ta dan poln dogodivščin, dobrega razpoloženja in toplega sončka.

In za vraga: dajte se zbudit in kaj napišite!!!!

Lili

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Saj smo zbujeni. Na Mariči pa sem huda končno tudi jaz. Njen uvodnik manjka, in bom nanjo držala mulo, dokler ga ne napiše !! Tolko časa ji ne mjavknem na njen post !!! Matr! Bo red, al ga ne bo !
Lili, vem, da te že prav hudo nese v Rovinj ! Yess ! Naj ti bo lepo, bodi pridna, nič ne sitnari, obnašaj se kulturno, da me ne bo sram, ne kuhaj mule, bodi vljudna in prijazna, duhovita in zvečer tam v svetilniku ” temeljita ” uh, hudiča, kako zna bit tam lepo….
Na koncu, pripisi danes le se tu in tam kak post, jaz te čaka, do 5.05. in aja, hočem in zahtevam svojo RIBO !!!

cmoka, zajček

Zajči! A ti ne spiš? Hitro skoči pod odejico, pa vročega čajčka z limonco spij, pa bo kmalu bolje.

Lili pošilja zajčku pozitive vajbrejšns

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))
nova
Uredništvo priporoča

ha LIli,jest ti pa želim,da se vrnete domov trije…DRžim pesti!!!
Bom mislila nate!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Joj muca, kva mi delaš :))))))))))))))))))))))))))))))))) skomine :))))))))))))))))))))))))))

Lili je včeraj dočakala, danes bo pa tudi

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Zdravo Lili in ostali,

do mojega dopusta so še štirje dnevi, bo treba nekak zdržat še v ponedeljek.
Jutri bo tako dež in ti ne bom nič fouš ker greš na morje. Sem pogledal na netu ta tvoj svetilnik.Zgleda kar fino, ampak so same skale, tko da ne bi bilo za našo tamalo.

Lep dan želim in nič kreganja.

Mišon

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Hja..dol je dobra klima za bebike..hihihi bo babica ujčkala..k so pa taki corteki mičkeni luštkani..joj človk bi jih kar popapal..
A veš babice se pa ob vnučkih takih cukrčkih še bolj pomladijo,še bolj mladostno izgledajo.Sej itak to vsaka babi ve a ne?Tista ki ne je pa itak za luno!!!
Da o mamicah ljubečih sploh ne govorim…aja bom džala pesti..glej da se vrneta “z dalmatinčkom malim”!!!!!!!!!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ja, mišon! Vse je ena sama skala!!! Za ta male tole res ni primerno, za starejše pa… bom povedala, ko se vrnem.

p.s. a sem ti povedala, kateri svetilnik je?

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Za luno :)))))))))))))))))))))) saj veš, kako je ….

Dalmatinček, hehehe.. ga bomo kar po otoku poimenovali…

Lili dobiva ideje :))

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Nisi, sem šel na adriatica.net pa sem našel pri Rovinju samo Sv.Ivan na pučini. Si rekla da je pri Rovinju. A je taprav ?

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Lili .. tud jaz ti želim, da bi bila klima taprava in da bi se zvezde poklapale, da bi se sončni dalmatinček prijel …

B. tudi razmišlja, pa razmišlja in še razmišlja …če je že čas za drugega sončka …..

B.

Tko ja moje babe..dejmo v sončkih je naša sreča.Aja barbi kako pa kej tvoja babi..a tud tko mladostno zgleda?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Odlično, mišon. Dober detektiv si!

Lili komaj čaka jutri

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

ooooo misonček…lep dan..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

O, muci, kako kej tvoje učke … A se kej svetijo ?

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

O, Barbi… tudi ti mi delaš skomine… tvoj sonček je tudi že kar velik… mogoče je res čas za še enega…

Lili se sprašuje, ali je Barbi samo rajcala zadnjič, ko je govorila o tropskem otočku :))))))))))))))))))))))))

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

muca :))))))))))))))))))))) to mi deli :))))))))))))))))))

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

babi?

.. misliš babi od mojga sončka … hja, ona lahko brez problema reče, da je njen sine :))) ker pri nas smo bili pridni, pa smo vsi neki zgodaj začeli delat sončke :)))

B.

B. je zadnjič obujala spomine na lanskoletni prvi maj … pa se tolažila, da mogoče bo pa le kdaj še tko … v bistvu pa ve, da tako zihr še kdaj bo :)))

B.

Barbi, če boš hotela, da bo še kdaj tko, potem bo!

Joj, moram še enkrat prebrat tisto o tropskem otočku. Ko je bilo tko luštno!

Lili ima skomine

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

B. ma narjeno spletno stran nato temo :)))))

B naj takoj pove naslov zgoraj omenjene spletne strani

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Lili, nej ti preostanek meseca prinese veliko sonca… na tisti skali dol…v .. kje? :))))

pride po ekspres pošti :)))

Bemti punce… a spet otočki pa palme pa…. juuuuuuuuuuuuuuuj!!!!!!

Jani išče en otoček :))))

New Report

Close