Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ijojjjj…..šmrc,šmrc

ijojjjj…..šmrc,šmrc

Pravkar je filma konec…šmrc,šmrc….kak lep film..šmrc, šmrc
ehh pa tolikokrat si rečem ne ne bom gledala k sem potem vsa mehka, v oblakih..limonjada..daleč od realnosti..pihhh!!
Ampak še vseeno šmrc,šmrc…buuuuuuuuuuuuu jest bom kar jokala…šmrc…..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Oh, muca, ne jokaj. Filma nisem gledala. Zdajle sem vstala, ker me kuha vročina, ko svina, pa moram vzet tablet !
Je pa tako. Naj se sliši še tako trapasto, ampak sama sebi sem rekla, filmov z vsebino in poudarkom na čustveni plati, naj bo akter človek ali žival, enako časopisnih tem – žalostnih, se bom izogibala, kolikor bo v moji moči. Res mi ne uspe vedno….včasih dobim občutek, da se nečemu izogibam in zapiram oči pred dejstvi…samo kaj. Tudi mene se vse tako hudičevo prime !
Upam, da si mirno zaspala , da ti dajo mali mačkoni mir, pa se * vidiva * zjutri !

še vedno nočko, zajček

Pa tolk je lepo k se človek lahk zraven mal zjokca pa pohlipca.. ma kaj se češ temu izogibat zajček….. :))))

Jani tud kdaj kšno solzico potoč :))))

No, muca, upam, da ti je odleglo in da si prespala film.. jest ga pa nisem gledu ja ja :))))))))))

Jani ma zadnje čase bolj mal časa za TV :))))

p.s. Dobro jutro muca!!!

Zajček, nej ti vročina čimprej popusti, pa naj se ti čimprej vrnejo zdravi dnevi :))))

Jani želi zajčku posebno dobro jutro in mu pošilja enga virusnega cmoka :)))))

Jani , zdaj si lahko v miru in brez skrbi, tudi pošljeva kak cmok! 😉

( a veš baje tale znak, ena vejica, ena pika, pomeni, da ti pomežiknem )

Lepo jutro posebej za tebe !

zajček

Seveda, človek ne more bit bolj bolan.. kot bolan ko je bolan :)))))))

Jani 😉 že dolgo ve, da mežika, ko naredi 😉 ja, ja ja ja :))))

Zakaj pa mi nisi povedal ? ;))
Jaz vem, od včeraj zvečer šele !
Veš, ma je v bistvu nekaj le res…
človek se celo življenje uči. Ko misli, da že vse ve in zna, je šele na pol poti…

uh, kako je zajček kar naenkrat postal blue !
A veš kaj pomeni tole ? N4O ?……to pomeni, na štiri oči…..recimo ti nekaj povem, ali pa ti prilimam cmok ! Tko !

Ja blu je lejpo je 🙂 In N4O je ena izmed tistih SMS kratic, k dejansko samo tist k se jih spomni ve, čemu služijo :)))))

JTLC :)))))))))))))

p.s. da ne boš preveč tuhtala, evo še prevod :))))))))

Jani ti lima cmoka ;)))))))

In služijo vsemu oziroma izključno el lepemu, a ne ? Tok se pa že moramo zavedat :))
Da ne blue-jam preveč, je to cool, ja, Jani !

ZTLC ;))))))))))))))))))))))

hej, super je tole !

ohhhhhh Jani jutro tebi in zajču in vsem ostalim..ja preživela tud film,pa tudi noč.
Hja sem bila že po nakupih zdejle pa si malo časa ukradem zase in za kavico.Uh potem pa spet šibam okol zdravnikov,kontrole!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Muca dobro jutro tud teb :)))) Pazi se dohtarjov, dohtarji stavkajo…. tiho :)))

Bemti nema stavke kad su djeca u pitanju..bom glave sraufala…čist zares!!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ma ti lahko posodim gedore, al pa francoza… šraufštok tud…. :))))))

Jest ti tud lahko posodim francoza – na štirih kolesih s klimo :))))))))))))

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

:)))))))))) O jebemtiiiiiiii :))))))))))))))))))))

Jani vid, da Lili rada posodi francoza… s klimo :)))))))))

ZTLC :)))))))))))

Si mislil morda : JTLC ? ;)))))

hohohoh… zdej sem šele vidu da sva začela z JTLC :)))))))))

JTLC :)))))))))))))))))))))))))))

Hja, ;))))), menda je to šele začetek :)))))))))))))))

ZTLC !

New Report

Close