Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ježku !

Ježku !

Zdej bodo vsi leteli brat tole temo , ker bodo mislili , da ima moj knofek rojstni dan !

Dobro , me ne briga , kaj si bo kdo mislil , ampak je prišel čas , ko mi je dojadilo čakat , da se moje drugo sonce kaj oglasi , zato bom tule , javno nekaj povedala :

Nikita strašno pogreša ježka , ve , da bo tole prebral , zato mu sporoča via net , da je čas ,da se njeno sonce spet prikaže izza oblaka !

zeleno pa zato , ker je to Nikitina najljubša barva , veš , ježek ; aja , pa tudi telefon redno polnim

Na pa sem useku miiiiiiiiim 🙂 Jest sem točno to misli :)))))

Vseeno obema in vsem ki bodo še nasedli…. Lep popoldan, še lepši večer in čarobno noč!

Nikiti pa cmoka :))))))))))))))

Jani ma še full dela, zato zdej spet gre :))))

hmmm ja ježek tud tuki te eno ubogo dete pogreša….šmrc šmrc…
dej zavraga kej več piši!!

P.s. sploh pa ugotavljam,da pogrešam še ostale zveste gmajnarje,ki so BILI NEKOČ NEPOGREŠLJIVI DEL NORIŠNICE!!!

ŠTRUUUUUUUUUMMMMMMMMMMPPPPPPPPIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

HUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUBBBBBBBBEEEEEEEEEEEEEEEERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRTTTTTTT!!!!

PPPPPPPPPPEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEPPPPPPPPIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!

KJE STE NOO?????????šmrc,šmrc,šmrc…….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...
nova
Uredništvo priporoča

O, Nikita, ti pa znas, bemti saj to je prava javna kritika, kot so si jih vcasih izrekali eni tovarisi na svojih seansah.. in potem je sledila samokritika in priznanje grehov…

Ja, torej priznam, res sem vse manj tu gor in nic ne kaze na boljse, pravzaprav bo se slabse vsaj do zacetka junija.. Vse manj imam moznosti, da uporabljam sluzbena komunikacijska sredstva, tako da mi za prijatelje ostanejo le te nocne ure.. , ko, že tako na robu spanca, doma malo pokukam kaj pocnete, pa tudi kaksen stavek pripisem.. A nisi opazila, da sem kar nekajkrat izrazil zaskrbljenost za tvojo rito, odkar si zacela galopirati s konjem? Se obladke sem ti priporocil…hehe..

Ježek posilja Nikiti velikega lupcka, ker opaza, da tud lupckanja na Tjavendanu ni vec toliko kot nekoc, pa ceprav prihaja maj, ko bi morali lupcki kar frcati..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Muca, ugotavljam, da se ti se vedno najlepse deres na Tjavendanu in da si po tem povsem neprekosljiva!

Je pa res, da smo ocitno vsi manj tu gor, vkljucno s tabo..

Upam, da si uspela pozdravit svoja mala soncka…

Pa se tebi enega velikega lupcka za lahko noc!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Pozdrav, ce imas veliko dela, potem sva v enaki situaciji.. Torej pridno veselo, mal na Tjavendan, potem pa na delo, hehe…

Ti ne dobis lupcka, teb pa šapo, kot bi rekel nas prijatelj Stumpi..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Ježek, pr men je tko čudno s šihtom… ko je vse na kup …. ni časa tud za jest ne…. včasih pa pride dan.. k bi lahk visel tuki gor skoz…. Pač služba, ki jo moraš vzeti v obzir… končno nas le plačajo za delo, ne pa za žurke :)) Ježek, verjame, da ko se lahko prkažeš sem se prikažeš… jest bom pa še naprej pazil na naše punce :))))

Jani vrača šapo 🙂 ježku :)))

New Report

Close