Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Živel 1 maj !

Živel 1 maj !

Dragi tjavendanovci !

Evo sem mislil, da bom imel kaj časa ga z vami zapravljat in biksat, pa me je delo in še nekateri dogodki v tem tednu prehitelo, da se nisem utegnil oglašat. Sem pa danes zadnji dan v službi za kar nekaj časa (cca 6 maja)

Vmes bodo sicer neke nočne in dežurstva, ampak bom spet crnčil, in mi čas ne bo šel prav nič tjavendan.

Počival pač ne bom.
Jutri prevzamem doma novo službo, ker so ata peljali mamo na Korziko, moram skrbet za žvau.
Kravice se že veselo muzajo in naskrivš pogovarjajo o novem mladem gospodarju, telička je nestrpna, če ji bom poleg kravjih vimen ponudil še kaj drugega “za potegnit”.

Moj mujo vam je znan, povabilo pa tudi še velja.
Kdor želi, da ga naučim na roko molzt, se lahko javi.
Tečaj je brezplačen, le število kandidatov je omejeno. Pa seveda, dame imajo prednost.

Sicer vam pa za prvomajske praznike želim predvsem dosti sexa, mečkanja in seveda spolnosti.
Nič se ne šparajte, niti doma ne.

Maj je mesec sonca, pomladi, rallyja, Portoroža, majnika, šmarnic, dolgih večerov, vonja trav, preorane zemlje, maj je mesec ljubezni. Maj je definitivno do konca in naprej – Bruskov mesec.

Se vidimo maja, radi se imejte !!

Bruce !

Ma Brusko naš, ne me no basat, ma ne me basat!
Maj da je tvoj mesec? Tak se bama zmenil: ad usacga
je mal.

Tudi moj je malo. Rada imam januar, ker se stiskam k peči, ker poležavam na peči in opazujem ples snežink, meni pa je toplo. Rada imam februar, ker se pripravljam na pusta, ker prinaša nekaj lepega! Rada imam marec, ko zarije svoj obraz v šopek cvetočih zvončkov, ko začne vresje dobivati svojo barvo. Rada imam april, ki mi prinaša dež, dež, dež, ki umije vso naravo, spere z njene zimsko naslago, rada imam tisti april, ki spremeni regrat v eno samo samcato rumeno cvetočo preprogo. O, ljubi bog, bodi zahvaljen, ker si mi dal oči, dvoje oči, v glavi in v duši, da lahko gledam in sprejemam to lepoto. Rada imam april, ki z dežjem in soncem seveda pomaga maju, da pride do svoje veljave, ko barva cvetove jablan, hrušk, španskega bezka, cvetoče kutine. Ti moj ljubi jezus, kaj bi človek dal za eno tako obleko, v kakršno je odeta cvetoča jablana. Ga ni umetnika, ki bi znal zmešati pri vsej tehnologijo barvo, kot jo ima rožnato bel cvet jablane.

In rada imam junij, ki me “sleče”, rada imam julij, ko želje po posebnih morskih vonjavah prebudijo v nas spet tisti kanček simpatije, nostalgije, umirjenosti, ki nam pomaga prebresti leto za letom. Rada imam avgust, ko že lahko pobiram zrele ovsenke, ko že opazim sadove svojega dela v vrtu, rada imam september, ko se z dekletom vred veselim šolanja, pa novih ljubezni (njenih mislim in seveda posledično najini zaupnosti, katere se potiho nadejam), rada imam oktober, ki me spominja na pranje vinskih sodov, na trgatev, rada imam november, ko se začnejo čisto narahlo tiste prečudovite priprave na razna praznovanja: najprej na Martinovo, potem pa že počasi na veseli december. In rada imam december. Kdo ve zakaj – prepoln je življenja, prepoln čustev, prepoln tistega, kar nas dviga par centimetrov od tal.

Eh, Brusko Brusko, rada imam – vse, vse mesece in čisto vse, kar me dela veselo. Rada imam ……. ma ……. tudi maj!!!! In sex, o seveda, tudi sex, vedno raje in raje …. bog vedi zakaj, in rada imam tudi ročno molžo, heh, de nauš mislu, de na znam, pa še kak znam patignt!

Torej, Brusko, če se ne javiš nič od doma ali v času dežurstva, bemtiš, te bomo naredili – evnuha, ko se spet srečamo! Verjem al pa ne, to je čist od tebe odvisn!

M.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Brusko, če bo garaža okrašena in travca glih prov zelena, se bom pustu zapeljati do kmetije mladega gospodarja, ki mu niso malo mar teličke ki mislijo na vimenca pa kravce, ki se zvedavo ozirajo naokrog….

Brus, vesele praznike, čimmanj norih dežurstev pa se… skor sigurno vidimo… v tvojem koncu :)))

Jani bo naredil Giro di Slovenia :)))))

nova
Uredništvo priporoča

Ja, viš to sem pa pozabil omeniti…. mesec maj… mesec travce s fedrčki… juj 🙂 pa je res mesec maj… my mesec :)))))))))))))))))))

Jani ve, da fedrčki so… v vsaki majski travici :))))

p.s. in obenem pozdravla Maričko, da ne bo spet kam ušlaaaaaaaaaaaaa :((((

Jebela Jani, dejmo, gremo en dan h Bruskotu,
saj bo sam, saj bodo atej in mama šli od doma,
bo lohka plesal ko miška, ker mačke ne bo doma!
Brusko, ej, zna bit, ja ja, zna bit, de se ti nalimamo
pred domačimi vrati, de boš kar pozeval!

Ojla, veš kaj, Srečko te pusti lepo pozdravit! Sem ga spravila na rito, ko sem mu pripovedovala, da imava (on in jaz in ti in jaz, in jaz in ti in jaz in on ….. eh, bemtiš, sej, ko se človek zaplete, se zaplete .. in to orenk) skupne znance. No, tako je dejal: ko bosta spet skupaj, ga lepo pozdravi, roko mu stisni, pa še kaj takega naredi, kar bi tebi pasalo. No, kaj bi meni pasalo, pa zna biti celo, da boš videl in ….. heh, heh, heh!

M.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ne se bat, Jani, se je žakelj odvezal, ampak dopoldan,
ja dopoldan je bilo pa j………o! Res. Garanje kot črna
žuau, sekirancija, čustvena nestabilnost, pa sem bila
u r…..i! Problemi so, oja, problemi, največ jih je pa s
fedrasto travco, bemtiš! Jej, jej, Jani, fedrasta travca,
a mi jo boš pokazal, a? Mislem, ta fedrasta travca me
je pa res začela zanimat!
M.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Uf, pozabila sem na uro, vratio se gazda ovoj
kuči, idem spremati nešto za jelo.

Danes bo krompirjeva polenta, z veliko ocvirki,
na vrhu bo jajčna fortalija, poleg pa kislo mleko!

Imate jezike iz ust, imate slino v kotičkih ust?
Prav je tako! Zdaj imate idejo za jutri! Pa bog požegnaj!

M.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Zajček, tebe pa HUDO RESNO POZIVAM na
dvoboj! Resno, izjasni se, kaj je! Od kitajskega
zidu se obešam gor na drevo ku uni gluhi in
slepi, pa padem sama dol kot zrela hruška!
Kwa je zdej to, reci, bemtiš, kwa je zdej tu!
Resno me skrbi – vem, da si bolj navezana na čvelčko, ma vseeno, a nisi tudi moj srček, a, a nisi tudi moj mili zajček???? Reci, reci, pliiiiiiiizzzzzzzzzzz! Pravzprav, reci samo, ali sem kaj narobe naredila, pa bo čist zadost!

M.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Marija.. to ne moreš videti.. to moraš….. čutiti :))))

Pa lep večer in še lepšo noč vsem skupi!

Jani gre… pod kovtre :))

Marija, zajček ma očitno težave z poštarji :))))

Dober večer vsem !

Mi lahko kdo pojasni, če bo Brusko sam doma, brez žene ?
No, pokličem ga lahko tudi sama, samo vseeno me zanima . Hvala za hiter odgovor…

lp, zajček

Jani haj !

Točno tako !!!!!!! Pravkar sem dobila obvestilo, da naslednjih šest ur, ne bo možno pošiljati pošte. Se pravi do 4.00 ure. Dobivala pa jo tako in tako nisem redno do sedajle. Berem lohka, pišem ne. Hvala ti bog, vsaj za to, oziroma kot je Bruce dol reku, ma ko jih jebe !

Hoj, Mariči, zajček ni hud , prav nič na tebe ! Je bil hud, na neke druge , pa me je moj Brusko lepo potolažil. Kot vedno !

No, kot takrat, pri Kitajskem zidu :))))

Najprej Zajček, zahvala nevirtualnim prijateljem za ogled tekme Manchester united – Bayer levercusen?!?!, za čips, rakijo in wado.

Mimogrede, 2:2, odlična igra, ena boljših kar sem jih letos gledal in povsem zasluženo izenačenje. Držim za Švabe tokrat, ki povsem uspešno parirajo zvezdnikom iz Manchestra, čeprav so za ene 2 vladna aviona manj plačani.

No, ker so me potem frendi spustili še na net, sem pokukal še sem.
Ne zastonj. :)))))))))))

Kar puna uživam, ko vas berem.

Zajček, thanks but no thanks.
Na izlet gredo le ata z mamo, ostale žvalce bodo vse doma.

Hja, nekdo mora pa tut Brusa molzt, a ne?

Bemti Mariči, evnuh pa neb r’d bil.

No a agosto, no a dičembre !

S tabo moram na kavo , oki ?

Yesss Jani, yessss !

Brus in Sašo navijata za novo Mareo, pa za điro, pa za travo tudi.

Navrati, prijatelj, navrati !

Oki in nočko, zajček moj !

Nočko, Saško moj!

O, ti bogkca, kaksno vprasanje!!! Hmm, hmmm, hmmmmmm, najbrz je povezano z praznovanjem praznika dela ali pa z ucenjem molze, al pa tud … , sicer pa ne smem biti prevec radoveden…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Ježek, greva ven v gozd!

uf, danes se mi ne spi….

Če dobro premislim, mora biti MAJ, res en krasen mesec ! Bomo videli, bomo videli, kako se bo odrezal……

Točno tako… jebi ga in rasti, so včasih rekli moj ata :)))))

Zajčku Jani želi posebno dobro jutro :)))

New Report

Close