Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Indijanska razmisljanja

Indijanska razmisljanja

Ker je nas forum precej indijanski, sem Vam namenil nekaj razmisljanj iz te civilizacije, ki je zivela mocno povezano z naravo in je je svet dojemala bistveno drugace od nas…

Indijanci so bili prepricani. da zivali, ki nam krizajo pot predstavljajo tisto v nas, kar smo izgubili v teku clovekove evolucije, da nas opozarjajo na kaj moramo navezati svoj stik.. Zival, ki nam kriza pot, nam sporoca, da smo pripravljeni vnovic prejeti njeno zavest v svoje sele prebujajoce zavedanje… Kaj je ze zavedanje?

Ce srecas zajca, ti ta kaze smer v custvenem in telesnem pogledu. Ce zadosti dolgo opazujes divjega zajca, zaznas, da ti kaze, kako se je potrebno spopasti s strahom, in pozneje lahko strah ustvarjalno premagas. Zajec zivi ob zivalih, ki jim sam pomeni hrano, a vedno obvaduje strah in obstaja, kjer je. Poleg tega je zelo ploden, produktiven in optimisticen. Srecanje z zajcem pomeni, da moramo poiskati podobno naravnanost v sebi..

Vrane hranijo zakone duha. Ce si nekaj casa z njimi, so sposobne osupljivih stvari, ker stopnjujejo tvojo zaznavo duhovne razseznosti. Pogled naje, naj bi te pripravil na vse, kar te se caka…. Macke nas prosijo, naj se spomnimo njihove sposobnosti za intuivno zaznavanje in samozdravljenje.. Sokoli so budni in odlicni opazovalci, zato njihova navzocnost pomeni, da je potrebno povecati lastno cujecnost..

Bemti, izgleda da indijanci niso poznali kostrunov.. in po galopiranju s konjem jih ni nikoli bolela rit, hehe..!
Hja, ce se kdo slucajno ne strinja, naj se obrne kar direktno na Jamesa Redfielda, pri katerem sem si v glavnem sposodil zgornje misli..

Pa, ne glede na kislo vreme, vsem zelim, da lepo prezivite nedeljsko popoldne in si naberete moci za jutri…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Že to, da so tako usklajeno živeli z naravo, jim močno zavidam.
Pravzaprav imajo indijanci, v mnogočem prav….

Mičkeno, si me prestrašil, le v zadnjem stavku. Ježek, hudiča, danes je sobota ! Uf !!

papa, zajček

O, bemti, hvala na opozorilu, moj zajci.. Tudi jaz trdim, da so Indijanci o zivljenju vedeli marsikaj, kar mi ne vemo… Ja, ko delam mi hudo hitro cas tece.. Sicer pa sem tudi jaz nekoc tebi nasel enako napako, se spomnis, hehehe.. Pa lep sobotni vecer!!!!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Ker forum spi , se bolj kot moji prijatelji polhi, ugasam lucko z ugotovitvijo, da je zdaj ze zanesljivo nedelja! Upam, da spi tudi povsem nepredvidljivi zajcek!!!!!! Pa lepo spanje vsem in zivahne aktivnosti jutri zjutraj!!!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Nočko uhh kaj je tema..nč ne vidim.uh ježek ti boš kriv če se spotaknem..ker si ugasnil vse luči…uhh NOČNO VSEM!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Seveda se spomnim, hehe, ježek. Bila je podobna situacija, sem soboto kar izpustila, kot da je ni. Hecno !

pa pa zajček

Pa je res tokrat zajček spal, glede na invazijo na kompjuterje…
Ježek, saj si moj, samo a ti zelo rad ponagajaš, al kaj ?

pa, pa zajček

Da mi je vedet, kje si ga nocoj biksala ? Pa še stopnic ne najdeš….
No, ja upam, da si našla postelco in lepo spančkala….nočko, pa jutro muca.

Zakaj pa imas macje oci, ce ne vidis v temi? Sicer sem pa lucko ugasnil le stiri minute prej, bemti, si se ze spet kje za kakim vogalom naskrivaj lupckala, al kaj, da si bla tako pozna in zmedena?

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Ma, zajcek, sem hudo vesel, da si tudi ti enkrat uspel malo zatisniti oci, ko si pa drugace vedno buden.. Ja, zelo rad nagajam, ves!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Nak, če si mislil, da jo boš odnesel brez odgovora, si se pošteno zmotil !
Bo prišel dan, bo, bo, ko prideš v moje tačke…………
Toliko!

pa, pa zajček

Hehehe, “da se ti reci pozlatile” , bi rekli nasi juzni bratranci… Komaj cakam, da pridem v tvoje sapice, zdaj si pa misli, kar si ces!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Hmm !

hihihihihi

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Da si nauš mislu ježek,da je to nemogoče.Si namreč na mojem terenu.Te poiščeva brez problemov,ugrabiva in potem…..khm…

P.s. upam,da moje žlahte ne poznaš..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Torej sem uganil, zato ti je vse odpusceno… Bog vse vidi, Bog vse ve, greh delati le muca sme!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

O, bemti, se bom skril kar v miskino hisko, to je luknjo, hehehe.., zarad terena mislim….

Ljubezen je drugo sonce, ježek

hihihi…********+++*******

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

muca, a si ti morda sedaj v afektu? Ni, da ne bi!!!!!

Jezek je previden, kdo ve, kje je zajcek!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

SE mi okice svetijo..hihihi da bi me zdejle videl…hihihi ******++++++****§*§*§*§*§****+++*****

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Saj me ze poznas, ko je gusto sp…….. si nekoc napisala.. Pa se vsem moskim si to lastnost pripisala, ce me spomin ne vara! Torej zato, kot mackoni na plocevinasti strehi, jaz pravim dost imam tega f…, zdaj grem spat.. Ti muca pa na lucko pazi!!!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Tud men je pršlo…hihihi da moram spat..ajd hvala za tak snel kurs f……. heheheh cmok na lička..aLepe sanje ljubi ježek nočko!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

No, da ne bi potem kdaj kaj rekel in se slučajno pritoževal, veš ježek, ko bo zajček takole ” koketiral ” kjerkoli na netu !

:))))))))))))))))))))))))))))

Vedno pri roki,še vedno!

New Report

Close