Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ta pridni….

Ta pridni….

KI še delate in vam popoldan leze počasi…Jani ti si eden izmed mučencev..evo ti mal skrajšamo čas..ku kuc kje si???

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

ajde gremo…

Đe si..jest sem že kavo popila,hmmnekam se bo treba it potepat na luft…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...
nova
Uredništvo priporoča

:::::::::::::::::

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Hehe, otišo, opet kasni :)))))

eh je j jej zajček a veš da me ma da bi šla mal zapravljat ampak s to razliko..da bi sama sebi kej privoščila..hudiča…se sploh ne spomnim,kdaj sem to nardila…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ha, ha, kako sva si enake, ha, ha, saj ni smešno. Žalostno je, jaz bi raje šla zdajle na pir, da bo mir…

Mater še jest bi ga ruknla..tud če ga ne pijem ponavadi..a greva na superco..hahahahah

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

A poznaš tisto Šiflerjevo…

VŠEČ SO MI ŽENSKE ,KI PIJEJO PIVO
SE SMEJIJO IN GLEDAJO ISKRIVO…
VSEŠ SO MI ŽENSKE KI DOBRO VEDO..
DA PO PIVU PRSI RASTEJOO!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Aha, poznam ! No, jaz če že, najraje pijem pivo ! Sicer pa me res ima, da bi šla …
Praviš na superco, ja, ampak ta velko :))))))))))))

Mislim, da je Džovani tuki dol pod mano v vejevju :))))))

JAAAAAAAAAAJAAAAAAAAAAAJAAAAAAAA PEJVA..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

yap, tko se govori :)))))))))))))

jA JA LIH TAM DOL SE ZAJEBAVA Z MIŠMI..JEBEMTI.sM GA ŽE OKRCALA,KRC KRC KRC..JEST PA GREM NA PIR!yESSS!!ZAJČEK PRŠTIMEJ SE!!gREVA…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Oki, pa naj ostane sam z miškami in tangicami, heheheh…..

Kako fletna druščina, he, he……z tangicami ali brez, kot je že zajček rekel, a je tuki diskretnost zagotovljena ????? :))))))))))))))))))))

O madona… madona.. madona…. Ker sem full v izdelavi internetne strani za naš sindikat, sem bil pozoren samo na maile… da pa je tuki odprta tema glih sam za mene.. ups.. tapridne.. sem zvedu šele zdej.. k me vabita na pir… oooooooooooo šiiiiiiiiiiiiiiiiiiit

Jani je res čist presenečen :))))

Ker sem se čist zgubu tam dol pr miših in tangicah, pa ker sem tako zapostavil 3 najbolljš punce na forumu.. khm.. štir.. pet????? ma hudiča, kdo sploh ve kolk jih je.. :))))) VAS vse skupi vabm na pir!!!!!!! Častim ja….

Jani je prov vesel, da mu take prjazne žvalce delajo drušno.. pa še Jana je pršla zraven :))))) YESSSSSSSSSSSS

Ma, ja, sem te prišla malo pogledat :))))
Da boš vesel :))))))))
Joj, sem pridna, res sem pridna…..

Jana.. :)))) lepo lepo, se že kar neki časa nismo brali a ne :))) No sej pravim….. veselje je spet brat našo Jano… a ne mucaaaaaaaaaaa :)))

Jani je zmeri vesel, če kej dogaja… k je superca na miz :))))

jjJJJJJJJAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAANNNNNNNNIIIIIII A SI LE PRŠU..HEHEH JEST SE ŽE ODPRAVLJAM A STA PRPRAVJENA??

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

midva sva zmeraj pripravljena, kako pa morava bit opremljena?

A kako…hmmm ja nč posebnega..bodita to kar sta…že letimm…ze brzimmmmmmmmm ..sem že skor tam!!1

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

pazi na nič hudega sluteče pešce, na ulične svetilke, morda se ti uspe izogniti semaforju, no ustavi na zebri, pol bo pa šlo…

Ma prej kot vas grem brat, ker moram še
domov priti, sem bila na “žurki”, sem uživala
kot velika, sem heh, heh, heh, v rožicah, no,
prej kot vas začnem brati in se ob tem sladko
sladko smejati, enega cmočka in za desert še:
MA PISMO, SAJ STE ČISTO POPIZDILI!

M.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

New Report

Close