Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pišuka poldi:::

Pišuka poldi:::

A vam še ni jasno,da en brez drugega tuki gor ne mormO?????
Norci..jebemti kaj ste pa mislili..heheh tud men se trga..hahahahahahahaah

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Mal več resnosti prosim,sem pozabila povedat!!
Ugotavljam,da kršite pravila naša gmajnarske..bo treba sankcije uvesti..!!!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

No viš, pa smo le vsi za skupi ! Norci ! Hahaha…..hvala bogu..

Evo še mene :)))

cmoka vsem

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Heheheheheh… za pop****** mam občutek, da mi manjkata dva dneva tuki gor…. mar me mogoče občutek celo vara?

Jani je tud skoz tuki…. bemti 🙂

Evo, za norca se takoj javim.

Evo me opet, ja mislim na vas ….
Pišuka, kaj je dobro brati tiste Janijeve
zvezdice “za pop ********” , res no!
Za norca se pa ni treba posbej nobenemu javljat, Brusik, smo tako ali tako brez javljanja vsi eni norci, jeb*******, hih, hih, hih!
Zdej grem jest, če bo kej dobrega, če ne, si bom naročila pečene kače!
M.

P.S.: Barbaro pogrešam, pa Nikitko ….. pa …..Štumpija ….. pa ……

Jej, jej, jej, ko bi bili še tisti tu gori, zaradi katerih smo se tukaj sploh znašli. Se kdo spominja tiste kočljive teme …… o …… jebela cesta!
Danes se je skoraj spet kres naredu, ko sem se zaletela v en mali ogenjček, ufffff, da ne govorim, kaj je delalo z mojo jopico, da ne govorim …. pa še brez sem spodaj!

M.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ja, ja ja :))))))

O mater…. k se spomnim na to 🙂 hahahahahahahaha ja, ja ja :)))))))

Marija.. se mi zdi, da je danes še bolj čuden dan kot včeri… evo danes je še Marija spodaj čist brez….. tralalala:)

Jani ma pa hlače 🙂

Da nis ti medicinska sestra…a klohatke mašš a tud brez heheheh???

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Bemtiš, a sam hlače????
Ejla, vidva, tam pri tistem Bushu mi ne
grejo tokrat v glavo, oz. mi ne sede tista
množica vprašajev in klicajev??!! Da niso
ta končna ločila nadomestila vmesne vejice, a?
M.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Muc, kaj je zdej to zaen Poldi, hehe..

Piškin poldi..heheheh
Ga mam rada veš..heheh kadar me kdo razjezi,se vedno spomnim nanj..heheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Naj živi Poldi :))

New Report

Close