Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Reformacija in razsvetljenstvo ….

Reformacija in razsvetljenstvo ….

Ker je Jani očitno v tej gmajni edino nerazsvetljeno tele, ki nima pojma, kaj se tukaj dogaja, se je odločil, da do nadaljnega ne bo več pisal. Njemu se pridružujeta tudi Koštrunc in Osama!

Jani bo kaj napisal v trenutku, ko ga bodo razsvetlili in prsvetlili in mu razložili, kaj za hudiča se dogaja….

Tkole je mulc izsiljevalski….
Zajček je pač zdaj kriv, ker je bil , ker je pač klonil pod težo deževnih kapelj…pol pa so se nalezli še ostali…
Zdaj imam slabo vest, pa moram tuki pojasnit, da bom od zdaj dalje priden zajček , ne bom več nagajal, ne bom vas zapuščal, skratka bom priden zajček!

well , as I see, you did mention my friend Osama !!

I’m waiting for him downstairs. If you will see him, please, let him know, that George is still waiting.

Waiting for Osama!!!!

G.W.B.

Jaz ga res nisem nič videla.

well, is this some kind of secret message?

Zdravo Jani in ostali.

Jaz ponavadi n’č ne štekam, zato sigurno ne bom niti danes.

Ker ni bilo do sedaj cajta, sem se ravnokar priključil, pa me zanima, koliko ste bili včeraj in danes pridni, da vem, koliko cajta mi rabi “prit skoz”, pa še, če bom imel težko delo, da ugotovim kdo je ta iz Teksasa.

K’če ne bom, bom kar menjal nick in bom Paško.

Ko bi vsaj ti enkrat neki štekal, madona…..jaz sem izgubila vsako upaje….kar se tebe tiče :)))))))))

Prokleta p…….. bikovska, nič ti ni jasn, kwa čmo
od tebe, mona postojnska!
Reci ja, ja, ja, pa bo spet vse v redu, razmišljal
boš pa pol! Jest sn brez in sn čist pop………….,
ker me zebe………. in pa ker ……. mi mejijo dol,
sunce ti presvitlo!

M.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

No, osem minut sem rabu, da sem skinu zemlakarja GWB-ja. Zdej grem naprej.

Upaje pa ostaja. Za vsa področja.

Jani nikoli ne more ostat tiho, takrat ko sam reče da bo tiho….. Jebemti tak kres sem zakuril zjutraj, nobenega nikjer.. pol smo se mal igral z Osamo in Koštruncem…. ampak, pol mi je pa dopizdilo in sem reku da ne napišem n’č več…. na viš, kolk drži moja beseda… n’č!!! Zdej sem tuki, ampak, verjem, da glih tolk štekam k’t ti… sam da danes ne morem rečt, da je ql… k ni

Jani je za enkrat odprl gobec samo na pol…..

Aaaaaa tako je blo, hmmmmmm, aha, hmmmm :))))))))

Tud če si ga sam na pol odpru.bemti mene tud jeza.Ampak BO!! pRaujo da se vse rihta in da bilo i prošlo.sej komu pa ne prihaja in ne odhaja…
Je res uhh zdej bom kr ruknla kurc je če ne veš kaj za en klinc se dogaja.
No tko svoj limit preklinjanja sem izpolnila.Zde mam za pol zivlenja donst:redkokdaj ruknem ampak ko ruknem pol je res ze zadnji štadij..heheheh
Tko lubčki moji..letam po stanvanj,pucam prah,sesam in škilim sem gor,kaj kako zakaj…Aja pa juhco kuham…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ejga Bruc… a sta v žlahti tud ;)))))

Zajček res ni kej prida kriv, ne, samo a misliš da je tole pojasnilo dovolj? O ne, o ne, pa ni! Čakam na poročilo, ki bo vsebovalo nekaj življenja :)))

Jani je kljub temu vesel, da je zbezal zajčka na plano :)))))

Pri čiščenju in sesanju se doživlja mini orgazme.
Kolkokrat ti je že ………, heh, heh, heh, muca,
dej, čisti še zame malo!
M.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Povsem razumem, kaj hočeš V doglednem času dobiš !
Hja, tokrar si zaigral na moja čustva, tam sem občutljiva, pa si me zbezal, ti lump ti….

cmoka, zajček

Workin’ for goverment, yes !

Zajček, če je blo to zašpilano na tvojih čustvih, potem je bilo to povsem nenamerno. Samo, res mi ni n’č jasno, ziher PA NI QL….

Jani je … no… res vesel, da si se oglasila 🙂

O hudič! O hudič…dič…dič…dič…. Jest sem pa sam pr seb obtožu guno idrsko… kaj je že :))))))))))

Jani ve, da je Osamam el polno druzga dela in ni mogel Bušu parirat naprej :)))))

Jani, to bo pomota, posipam se s pepelom.

Jest sem pa mislu da je grmiček od tam, kamor bi padel kamen, če ga v Idriji čez hrib fukneš.

Jani my man !!!!!

you know where my friend Osama lost himself ???

I’m waiting and looking for him all morning !! Maybe he still drinks that great slovenian coffee …………………………. well I’m afraid someone gave him some slovenian brendy!! How do you call it ?!?!?!?

G.W.B.

O mater… tuki ni nobenga takega grma… moja Ingliš pa tud ni glih toliko special, da bi.. ne ne… sam p**** kdo je pol to? Marija…. mah zdej mi ni n’č več jasno….
Jani zdej samo bulji… ko tele v nova vrata 🙂

Kaj boš pa ti s šnopčkom, boš res krepal, saj še preste ne znaš jest !!

Da vidiš komej mene :((((((((((

Bruce?

Bruce Willis my friend !!! And what are you doing here ??? You knew Osama is here, and you did not tell me?

I’ll think twice, before I will invite you to my Texas ranch again !

G.W.B.

New Report

Close