Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Za prijatelje…..

Za prijatelje…..

….si je treba čas vzet. Ja, dragi prijatelji, kot vidim, sem res prvi, ki prižiga lučko na tem forumu in v čast mi je, da lahko to storim.

Če se samo dotaknem včerajšnega dne, bi rekel, da je tukaj delovala ena čudna karma, ki je pobirala enega za drugim. Na žalost. Zato sem danes celo noč tenstal novo karmo, ki, sem prepričan, bo delovala, tako kot je potrebno.

Kot sem včeraj rekel, danes je nov dan, nova volja, čisto novi pogledi na svet…. vse je oprano, stare težave se zdijo manjše, novih še ni…..

Zato, dragi prijatelji … naj bo današnje jutro posebno… posebno za vsakega izmed vas. Naj vam jutro nameni najlepši dan v vašem življenju in zbriše vse skrbi. Naj to jutro naredi…. luč v vašem življenju!!!!

Vaš vdani Jani!

Bikoz ajm not kvajt šur, det I bin jor frend tu, aj đast vont to sej, det ajm here. Sori, majne Ingleze is so bad, bat I think, you anderstand ol I say….

Osama wiš you best daj….

Ojla Jani! Vidim da sva edina cepota tuki, k se ukvarjava z jutranjimi tegobami 🙂 vse kaže, da so se danes vsi tile parjatli.. zapeli v kovtre 🙂

Koštrunček je zgubu kovter

nova
Uredništvo priporoča

Hehehehehehe, madona Bin, kaj ga pa ti biksaš :)))) Kje hudiča, si se pa ti našel:) No vseeno, prov lep dober jutr tud teb 🙂

Koštrunček pravi, bistvo je da nas je več a ne :))))

Osama, prjatu… ej, a rabiš še kakšno živo silo za sesutje.. kakšne stolpence 🙂 Tuki nas je kar neki takih, k so za tvojo armijo primerni 🙂

Jani pozdravlja Osamo… ma jesi u osami :)))))

Koštrunček, lepo te je spet brati 🙂 Dobro jutro!

Jani je vesel vsake žive sile ob tej uri na tem forumu

RES SI IZJEMEN ČLOVEK !
Lupčka, Jana

Jana…… ZAJČEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEK…….. cmoka!

Jani ma dve solzice! Dobro jutro!

Ohoho, dobro jutro vi, mrgolazen. Ja, Jani, res je:
za pr’jatle si je treba čas vzet, se poveselit in …..
bog ti polončkaj. Zaspala sem, danes mi je to uspelo
po enem letu, res, in samo toliko od tukaj, da ti vrnem
pozdrav in da ti dam cmooooooočkkkkkaaaaaaaaa za
tvoj vsestranski trud.

Jana, oj Jana, reci kaj no! Kaj je ……….? Ojla? Ne dovoli, prosim, pliiiiiiizzzzzzzz, ne dovoli, da spet izvisim!

Hitim pripravljat zajtrk, bemti uru, kovter, spanec i sve po spisku! Šibam, se beriamo po 8. uri.
Cmooooočkkkkkaaaaaaaaaaa vsem, Jani tebi pa iskrena hvala za tvoje rame!
M.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Koštrunc, včasih je treba met veliko volje, da se lotiš česa, kar ti v tistem trenutku predstavlja eno težek izziv, ampak, mi se ne damo!

Jani je vesel, ker ve, da so… blizu, samo.. čakajo! Dobro jutro prjatli! Še posebej pa zajčku!

Ohoho Marija, saj sem vedel, da si se zapel v kovter :))))

Dobro jutro tud tebi sevede :)))

Alahu mu… Bin iz rili lajk to intrudjus himself to Marie….. Gut morgen Marie, Aj am a mister Bin, and aj koming from the kantri of Afganistan. Damn Buš… the buš a lot of hole in maj kantri……

Osama is a veri lajkabel man…

Jana, ju mast nov, dat Osama iz a good man tu. Hev a rili gud daj, from mistere Osama… is there a lendin zone in your town…. am koming….. to kfeeee

I nid live forsis, aj nid a lot of oficers, a man with arms… damn buš…. wat hi mejks to mi……

Osama nau go to kofeee …. evribodi, hev a good dej, and dont thin, that I’ll be there for a last time. I am coming back… soon

Koštrunc in Bin, pejmo na kofe… tuki gor je… dolgcajt :))))) Je v Šiški še kej odprtega…. a v Šiški še kdo da…. h kitajcem? OK! Čez 15 minut, pr levem kitajcu v na koncu ulice!

Jani zdej gre…. kofetkat. Čau!

Ja man, aj lov maj frends čajniiiiiiiz let go……

o Dear god , I finally found you Osama, I was looking all over the world, everywhere, and I sad to myself: maybe I should look this famous Med.over.net forum, and here you are !!!!

Now I yust need to find your location, where your computer is located , and than ………. watch your neck you skini little man !

George W. Bush is cooming !!!!!

Maj lital Buš-man. Ju mast hev an egs (jajcu), dat ju fajnd mi. Bikoz ju do much bušis in maj kantri, aj have plejs to hajd. Maj kompjuter iz invizible, so….. ju have a big problem!

Osama !!!!!

now you’re hiding from me, again !?!?!?!?! You went for a coffee, so ? You’re still there or what? Is this slovenian coffee so good, that you can not come back here, or you really are hiding from me??

are you afraid ?

G.W.B. the president of the USA !!!

Aljahu mu.. Buš-man, aj mast sej, dat dis slovinian kofu is faking gud, so, kom kom, und probej it.

Mr. Osama nau go…

Hojla how,jutro vsem…O jani,kaj maš pisano druščino.Madona,viš kaj me pa nisi zbudu!!
Pa naročila sem ti!!!!
Lubija za lep dan!!CMOKKKKK*****

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Hahahahahah norc!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Muca, kolk jest že od pol šestih kličem in vpijem in kličem in upijem… ma orko dindijo.. zdej smo postal internešenel… še Buš se nam je nalimal… 🙂 pa osama se je vrnu, koštrunc se neki poja tam okol, ga nikakor ni za sprav nazaj v štalo… hudič je hudič… k jih je tolk.. za obdelat….

Jani o Bušu nima pojma 🙂

Je ta prav ja :))))))))))))))))))))))))

New Report

Close