Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zaaaajččččččččeeeeeeeek

Zaaaajččččččččeeeeeeeek

Pod hitno se mi javi!!! end to takuj!!!!
Nehi me strašit!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Tvoj klic ni ostal brez odziva……

cmočke za muco!

Jani obupno išče zajčka!!!!! Zajček!!!!! Dobro jutro :)))

Živjo !
Kot prvo – mene zanima , do katere stopnje obleganja je prilezel zajec in zakaj je bil včeraj besen ?

Kot drugo – kaj so vsi danes tolko tečni ?

Nikitka misli , da ima ona še največ pravice sitnarit , ker jo od včerajšnjega poskusnega galopa boli r…a – pa to še ni vse …..

strinjam se z tvojo odločitvijo,….dobro jutro vsem !!!!!
cmoke in šape !!

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

hmm kaj se je pa odločila?
A da bo galopirala..hehehe

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Dobro jutro Štumpi!!!!!! :)))

Jani je vesel vsakega pozitivca danes tukaj gor :)))))

… naj nihče ne omenja galopa vsaj ene tri dni , da se mi pozdravijo vse odrgnine na delikatnih delih mojega ubogega , ubogega , ubogega …. spodnjega dela !!!
Mater !

Nikitka si ni predstavljala tega tako …. včeraj je bila še vsa navdušena , ampak … ne hvali dneva pred večerom

heheh ma sej veš tisto,klin se s klinom zbija..sam kljuseta zamenjej..matr si mela pa žilavega..heheheheh

P.s. brez zamere..heheheheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ma kaki kljuse , sedlo , sedlo ….ajuuuj !
Sej glih tle je bla caka , kljuse je tako poskakovalo, da je šla vsa teorija v maloro , sem sam še razmišljala , kako naj obsedim gor 🙂
Pa me je mal metalo , pa ti udarci , no , mal si predstavljaj ….

Nikitka RES težko sedi , ampak preda se pa ne ! EVO ! NEVER !

hehehma še vedno raje prisegam na kljuseta ki stoji na dveh nogah..hehe in čist mimogrede ve bi šle jahat..madonaaaaaaa

P.s. a to pomen,da sem razrešena organizacije??
Vidim da mate preveč divje ideje…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

A , jok , to pa ne !
Organizacija ostaja v tvojih šapicah , pa jahat bomo tud šle , jaz se NIKOLI ne predam ! Mamba pa itak že obvlada .

Nikitka po novem že pije kavico s trenerjem , po jahanju , he , he

thank’s kljuka , Tudi jaz !!!

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

hahaha .. no, če se mi je včeri tista ideja o jahanju zdela še nekako .. no ja .. zanimiva :))) sem danes že prekleto skeptična .. ker da bi potem recimo še en teden čutila dvojno rit … hmmmmm .. to se mi pa ne dopade glih najbol …..

mogoč bi še mal zbirali ideje …..

B.

Hja , no , vzemi to tako : maš ranjeno ritko , pa si boga , boga , pa ne moreš …sedet , recimo. No , kakega kavalirja pa ja poznaš , da bi stvar vzel v svoje roke ( he , he , lepo povedano , ne ;)))) pa bi lepo , z andahtjo , počasi , nežno , večrat dnevno ali pa pred spanjem tebe , revico namazal z zdravilno kremico …

Nikitki se ta ideja zdej ne zdi tako slaba , ker za vse lepo je treba pa tudi mal potrpet , a ne

Hja..jest pridno klešem ideje..sej na koncu poveste vi…
ampak nič primorja..lepo gorenjska..pa jezerce..pa kočica..pa ribice…oz ribji futer..pa na raženj se tud flikne kaj po želji…. aja brez kremšnit jo ne boste odnesli…drgač pa….za jahanje bemti-kljusete poskrbite same!!Razen… Tud kljusete lahko dobite ampak za pojest…heheh,za razliko od tistih,k so se mogli po žurki oprat v pomivalnem stroju..eheh pa se iz plastike so bli bljeh..a ne Štump!!! hahahaaha

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ne , tistih ne bi !
Dokler so živi na voljo , a ne muca ;)))

Tud Nikitka pravi bljek

jah sej … pri vsaki slabi stvari .. se najde kaka pozitivna plat :))))) in tale masaža uboge revice .. z zeliščnimi zvarki :))) je definitivno odlična ideja .. še prostovolce za masažo bo treba najt :)))

B.

Ja Nikita, se še kej sprašujejš.. kaj jahat… konja al trenerja?

Jani ne jaha trenerjev :)))

…ne , ne tle ni dileme !
Moj trenutni , kratkoročni cilj je definitivno konj !!!
Hja , trener je ljubek , ampak ne verjamem , da bi se strinjal s kakimi takimi nameni ;))

Nikitka ve , kje so ji meje , ampak sanja pa le , včasih

Lili je tudi za gorenjsko, pa jezerce, pa kočico, pa roštilj, pa za ribice…

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Prelepa Gorenjska… ponos si mi ti :)))

Tud Jani se močno nagiba.. samo ne od češpovega vina, o ne :))))

Vidim, da je dobro, da me včeraj ni bilo…….hm, …..v službi.

A čem že lampo ugasnt, al je še prezgodaj ?

…. absolutno je še prezgodaj, saj se ježek še
pofočkal ni. Ali pa boš, zajček moj mili, zdaj ko sem
se oglasila, pobegnil, a?
M.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

New Report

Close