Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek pomagajte

pomagajte

Najprej en lep pozdrav, sem 17 letna punca s problemom katerega niakkor ne znam rešiti. Preko irca sem spoznala zanimivo osebo, ki je leto dni starejša od mene, ko mi je poslal svojo fotko, mi je takoj postal všeč, ko pa sm ga vidla pa sem skore omeglela, v diskoteki sva se tudi spoznala se rokovala in tako naprej, iz sebe skoraj nisem spravila besede pri tem pa mi je srce bilo kakor bruhajoč vulkan. Sedaj je minlo že skore leto dni, in še vedno ga navse obožujem. Enosatvno imam ves čas pred sabo tiste lepe temne čokoledne oči, ki se mu svetijo kakor biser. Verjetno zelo pretiravam, ampak nevem več naprej, čeprav imam fanta kateri me enostavno obužuje, mi srce na žalost bije za onga iz neta. Nevem kaj naj naredim, enosatvno ne pomaga nič. Pred kakim pol letom, sem zunaj vidlča od onga iz irca punco, ki se je vlačla po drugem, tako me je prizadelo da sem kar v jok pala. Enkrat pa tudi v diskoteki vida tega iz irca, bla sem pod vplivom alkohola, ko sem ga zagledla sem samo planla v jok, sploh nevem ampak kar naekrat so se mi očui napolnile s solzami ki so tako hitro se suščale navdol da jih nism niti mogla pravočasno brisati. Danes natanko ga nism vida enb mesec, in danes sm ga , čeprav sm misla da je dokaj pozabljen sem se motila, telo se mi je kar naenkrat zečelo spremenit v mravljince, oči začele svetit, srce pa tko bit, da je blo joj, niam pojma kaj mi je, kaj naj naredim, njegovo punco mrzim tako zelo, da bi jo najraje… ja ljubosumna sem, ampak kaj naj naredim, fanta ne morem pustiti, čeprav ve, kako je z mano, ne morem ga še bolj prizedeti kot sem ga že, nebi mogla preneseti da bi tako trpel kot sm trpela sama pred kratkim, ko sem zvedla da me je baje bivši varal. Čist pri koncu sem, čeprav pred njegovo punco skrivam čustav do fanta. Ne kličem ga pa nič več, špe pozdravuit ga ne upam….HELP ME

help!! s tipom sva se spoznala v soboto, pa sva se dobla včeri v šoli, ko se poljubljava me vedno tko k sebi stisne da me skore zaduši! no pa svojo rokcoi sm mela na njegi bedri on pa njegovo okoli mene, nbo včasih mu grem pod majčko, ker puna uživam!s

Kaj češ pomoč, ko pa je tako lepo, ob branju takšnih zaljubljenih vrtincev, seči leeetta nazaj.Kako lepo in simpatično je biti tako močno zaljubljen, vedno znova in znova začutiti mravljince, pa trda kolena, pa slišati svoje jecljanje, pa……kaj naj ti svetujem?
Kot prvo, irc je virtualno, je eno, je lahko nekaj nerealnega in neuresničljivega, lahko pomeni le sanje ali pa beg pred realnostjo ali pomeni potešitev tistega kar pogrešamo.Sicer daleč od tega, vemo, da je tudi zelo realno.
Tvojega fanta poznaš, z njim si verjetno doživela veliko lepega(če ne, ne bi bila z njim), torej če želiš slišati, kaj narediti, ti jaz ne morem pomagati.Če ti povem, poslušaj srce,bi verjetno srcek kot magnet odvihralo k fantu z irca.Če ti povem, razmisli?….Pri tvojih letih sem bila vedno znova zaljubljena in vedno znova mravljinčena, torej uživaj.(sedaj ne da nisem , le-to je odvisno od volje, dela, otrok,v vsakdanjiku kar pozabimo biti zaljubljeni).
lep pozdrav in sorry če sem te še bolj zmedla, za takšne odločitve, moraš poskrbeti sama, to je pot k zrelosti.
paty

paty

Avtor: suzy
Datum: 03-18-02 23:02

najprej en lep topel pozdravček! sem dijakinja, in v veliki gneti, enostavno potrebujem vaš nasvet, zato sem se obrnila na vas, v upanju, da mi boste lahko pomagali! potrebujem subjektivni opis prijatelja-oris!! mi lahko kdo na primeru natipka kako moraš to napisat! hvala, vsaj del vsebine prosim!

se zahvaljujem naprej
help!!

s tipom sva se spoznala v soboto, pa sva se dobla včeri v šoli, ko se poljubljava me vedno tko k sebi stisne da me skore zaduši! no pa svojo rokcoi sm mela na njegi bedri on pa njegovo okoli mene, nbo včasih mu grem pod majčko, ker puna uživam!s

Ja ja ja sedaj vidim, da je nekje nekaj kar je in ni razumljivo.
Hvala čebelica, saj tako sem se jaz osmešila ali pa res ima ta suzy dolgo preteklost, ki se še vedno plete v sedanjost(samo , da ona tega očitno ne ve ali pa še kako dobro.)zlomka.
lep pozdrav paty

paty

Tale suzy nas mal vleče za nos.Sam boh ve,kdo se skriva za nikom..se mi pa zdi da je en velik frikeljc,ki se smeji,ko čita naše odgovore.

Tkole..zgodbica je vzeta iz teme mladi in avtorica je ena punca.Nikakor ni to “tale suzy”.Na koncu je se dodala hehehe kako jo fantič stiska ko jo kušavle.To pa napiše zmeraj,ko se s kakšno prekupirano zgodbico iz drugih forumov obrne na nas..Samo toliko!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Paty, prav nic se nisi osmesila!.. Vse ravno tako kot si napisala in pika.. Predvsem si napisala en lep post in dala iskreno mnenje.. Res se je suzy ze dolgo obcasno pojavlja tu, najbrz je res provokatorka, samo vseeno obstaja pa cisto majhna moznost, da morda isce taksen odgovor… Ce ne ona, pa kdo drug.. Bemti, kako zna biti prava zaljubljenost slepa in lepa, pa ljudje to scasoma pozabijo, mar ne?

Ljubezen je drugo sonce, ježek

New Report

Close