Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Po prazniku ….

Po prazniku ….

Dobro jutro, prijateji. Naši sosedje pravijo:
utorak – kratki korak! Kar naj bi pomenilo, da bi
se morali paziti torka, ne delati velikih načrtov, ne
delati daljših poti, skratka – vse bolj na gvišno in vse bolj na kratko. Mene je muca prav na gvišno in prav na katko “nategnila” za prvi pravil, pa sem ji že povedala, da me že dolgo ni nihče tako dobro nategnil. Muca, uživaj zdaj pa ti malo, jaz sem ob samem nategovanju (moj bog, če si samo zamislim, kako si se hahljala na uni strani, da te je kar dol s stola metalo, tako kot mene na tej strani, tebe od smeha, mene od enega vzhičenega veselja, viš, pa je bilo za obe nekaj!!! in če drug ne, midve sva od te prvoaprilske šale nekaj le imeli, ane!).

In naj ti povem, muca, še eno čisto zlato resnico, ki jo prav v zvezi z razmišljanjem o takih primerih navaja Z.Modrej, je pa en tak naslov:

SREČA ZA NAMEČEK
Nekje sem prebral, da kdo pozabi na svojo srečo, ko išče srečo bližnjega, bo svojo našel za nameček. To spoznanje me je nagovorilo. Kako mi je odleglo! Res je, da nam sreča, ko iščemo samo svojo lastno in se ženemo zanjo, rada uide. Zato mi je ta nameček res dobrodošel!

Tako vidiš, sva se za nameček obe nasmejali in se dobro počutili. In ko razmišljam o tem, kako bi lahko človek osrečili druge, se že njega samega od samih priprav in razmišljanj o tem pač prijemlje nekaj zadovoljstva tako, da najbrž tisto, kar potem pride, lahko mirne vesti imenujemo tudi – sreča za nameček.

Lep sončen dan, lepo zgodnje jutro vam želi

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Dobro jutro Mariči in ostali prijatelji……

Hvala ti za besede Z. Modrej – a. Vedno izbereš ” ta prave ” !

zajček

Marija… danes ne bo prov nič kratek torek…. spet bomo cel dan v službi… ampak 🙂 je lepo… ker vem, da en bom sam…. vas bo kar neki tuki a ne 🙂 No da vam naredim mal skomin… dopoldne si bom z nekaterimi sodelavci ogledal bungalov v Termah Olimje… neke zamenjavi in zakupi…. Kaj? Ma ne… n’č kopanja pa to. Samo …. terensko delo :))))) Popoldan pa bom prenašal zaprtost…. fabrških prostorov.

Torej Marija… Dobro jutro želim predvsem tebi, ki si lučko prižgala, potem pa še vsem po vrsti naprej…. Želim vam pa tudi en močno lep dan!

Koštrunček J. ne pozablja na svojo srečo :)))))

Dobro jutro, Mariči.

Tebi in vsem ostalim prijateljem tu gori pošiljam en lep torkov pozdrav, z željo, da vam ta teden mine tako, kot si sami želite.
Če bo bad, naj bo hitro, evo, jutri je že sreda, če bo pa lep, naj gre pa čim počasneje (evo, jutri je šele sreda)

Minuli dnevi so zame minili v uživanju, danes je pa vrag šalu odnia, zato bom bolj malo z vami danes. Ma, popoldne se bom sigurno še kaj oglasil.

Until then……………uživajte.

Zlata moja Marija……mmmmmmmcccccooooooooooooooooooookkkkkkkiiiiiii…sam da nisi huda..hihi a me je pošteno skrbelo veš.Ti pa nekej zaupam..hehe če bo ko bo resnično boš prva zvedela.heheheh Obljubim….dons ni prvi april!!!

Hmm sreča je je včasih tudi opoteča.Zato jo je potrebno zgrabiti,ko je še čas,da se ti ne izmuzne iz rok!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Muca, kako bomo jezni na prave stvari, če nas bo
že taka prvoaprilska šala spravila v jezo in bes! Potem
nam žal ne bo dano, da bi se na pravo stvar še znali
res jeziti. NIsem in ne morem biti jezna za reči, ki niso
za jezo narejene! Sva pa najbrž pripravili malce smeha
in veselja ostalim!

Imej se lepo, muca in muckaj se pri mucku in muckih!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

New Report

Close